Zkušenosti s JVP - aneb jak jsem mohla ušetřit DOST peněz

od Gabriela M.
(Praha)

Hezký den všem uživatelům JVP.
Pokud eknihu pozorně čtete, můžete narazit na komentář k webovým stránkám v nichž mě Libor Činka oslovuje se svými postřehy k nim.

Dva dlouhé roky se z určitých důvodů s mými stránkami nic nedělo. Přestože jim předcházelo rozsáhlé plánování a stovky hodin práce, a to dokonce s "odborníky" na marketing, jaké bylo mé překvapení, či spíše šok, při čtení často zcela odlišných rad Libora Činky - např. jen na téma vhodného názvu mé služby tak, aby mě lidé našli.

Návrhy levné propagace či propagace zdarma jsem od těch „odborníků“ nedostala vůbec, přestože v té době byla již celá řada věcí k dispozici a je součástí rad v JVP.
Vím přesně kolik mě tehdy vývoj celé záležitosti stál (šlo o statisíce za software) a věřte mi, že jsem mohla ušetřit nejen mnoho peněz, ale i mnoho času, díky nástrojům, které nyní v JVP mám.
Nicméně co je hlavní: opět jsem našla sílu celý projekt spustit, přetavit v něco trochu jiného, zajímavějšího, ale základ využít.

Tedy JVP mi zachraňuje mou investici neustále i nyní - především více zvažuji všechny investice současné a ty minulé nebudou ztraceny.
Více čtu na správných serverech, učím se z chyb i úspěchů druhých a často se ptám na otázky z úvodu JVP. A jdu, krok za krokem, dál.

Najděte svůj talent. Proč?
Máte ho proto, že ho někdo jiný potřebuje!

Přeji všem mnoho úspěchů, odvahy a nápadů.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu