Zisk snadno

Zisk velmi snadno v řádech tisíců korun si zajistíte jen zasláním, zpráv na Facebooku, Twitteru či emailů s pomocí jednoho z velmi šštědrých Affiliate programů.

Toto je stránka pro maximalizaci úspěchu Vás 
jakožžto nových či jižž stávajících affiliate partnerů.

Aktuální kampaň probíhá možná právě teď - podívejte se do Kalendáře. Užž jen během pár dní intenzivním zapojením cca 1 - 2 hodinky denně vyděláte na spolupráci.

a) Naučíte se mnoho nového. 

b) To, co se naučíte, změní Vᚹ žživot na 100% k lepššímu.

c) Můžžete opravdu hodně vydělat.

Wow!

3 000,- Kč třeba užž za 10 emailů*? 

30 000,- Kč za 30 zpráv, emailů, zpráv na Facebooku ...*? 

ANO! 

Ano, a s přibývající zkuššeností budete moci jako já vydělávat i násobky. 

"Za vašší jasnou vizí musí být záměr to uskutečnit. 
A za tímto záměrem musí být nepřekonatelná víra, 
žže ta věc je jižž na dosah a žže se jí musíte jen zmocnit." 
W. Wattles

(*Jsou-li cílené,  je to možžné! Nemyslím vššak zaslání na 10 adres, ale odeslání cca 10 emailů a zpráv, které budete moci jednodušše okopírovat a případně upravit z vzorů, které Vám zaššleme a k nimžž dostanete tipy.)

Nejenžže je z jednoho kusu pro Vás provize stovky ažž tisíce korun, ale o jeho prodej se postarám spolu s týmem CETROS. Vašše role je pouze informovat známé třeba na Facebooku.

Stačí tedy v cca 14- 21 dnech jen několikrát zaslat informace 
o produktech, o kterých se dozvíte po kliknutí na 
Affiliate CETROS.

Tipy jak na to

Pozor, podporujeme pouze absolutně poctivé projekty a proto spolupracujeme jen s lidmi stejného smýššlení. Pouze žchcete-li vydělávat peníze poctivým způsobem, tak se přihlaste nힾe a brzy emailem obdržžíte dalšší informace:  

Affiliate CETROS


Jen férové podnikání typu Výhra - Výhra vede k dlouhodobým úspěchům.

A jak tedy vyděláte, kdyžž se o finální prodej namísto Vás budou starat stránky a eshop CETROS Libora Činky? Jednodušše tak, žže registrací do systému obdržžíte speciální sledovací odkaz, která zadáte na Facebook, nebo do emailu s informací, žže jste objevili velmi zajímavý projekt, který je zdarma.  První videa jsou skutečně zdarma a pak divákům bude nabídnut následný téma rozvíjející kurz ke koupi. Jestližže dotyční přijdou a koupí přes Vášs unikátní odkaz, tak to systém zaznamená a bude Vám připsána provize.

Jinak prosím pro maximalizaci Vaššeho zisku o následující:

Jednak se sami na videotrénink  podívejte, protožže pak budete vědět, co budete propagovat, byť třeba jednou větou. Stojí to za to. Užž ze shlédnutí budete moci velmi t잾it. Opravdu se vyhněte spolupráci, pokud by snad produkt - kurz byl v nesouladu s Vaššimi názory. To vššak na 99 procent nemůžže nastat vzhledem k tématům produktů. Jen kdyžž lidé nabízí to, v co důvěřují, s čím souzní, jen tehdy skutečně vydělávají.

Pozor, jakékoliv odesílání emailů je povoleno pouze na adresy, které jste získali legálně, nikoli tedy okopírováním z internetu či zakoupením  jakékoli databáze. Takové jednání je Spamování a znamená okamžžité vyřazení z velmi lukrativních projektů (a je zcela lhostejné, žže více nežž dvě třetiny firem posílá nevyžžádanou pošštu). 
U nás to znamená definitivní Stop.

Jestližže vššak použžíváte adresy, které jsou na známé, či které jste získali výměnou za stažžení/zakoupení Vaššeho produktu jako eknihy, vyžžádaného emailového zpravodaje a podobně, pak takové kontakty můžžete obeslat.

Vešškeré informace o affiliate systému získáte na:

Affiliate CETROS

 

Tipy: 
Doporučuji posílat pouze lidem, které znáte a s kterými udržžujete byť jen internetové kontakty. Jinak na sociálních sítích jako je Facebook je důležžité střídat zasílání b잾ných zpráv, například informací jako zajímavá videa z youtube, citátů, vtipů a podobně s "reklamními" zprávami. Pokud je poměr cca 1 reklama na cca 5 - 8 b쾞ných zpráv, tak to lidé většinou nevnímají jako jako obt잾ování. Všše je o vztahu. 

Dalšší tipy najdete na:

Jak zvednout zisk v affiliate programu

Jak posílat účinné emaily 1 a Jak posílat účinné emaily 2

Jak prodávat pomocí rad na FB

Tip pro pokročilé:

Máte-li stránky, tak komunikujte k lidem o nich více, nežž o sobě. Změřit si zda máte stránky diplomaticky zacílené můžžete pomocí Ego metru.

Kdo máte zkuššenosti z reklamou na Facebooku, tak můžžete velmi přesně cílit například na profese či zájmy.

A co je navíc připraveno?

Bonusy jako odměna pro ty z vás, přes které vznikne nejvíce prodejů:

Dotazy k Affiliate programu

Hodně úspěchu Vám přeje 
Libor Činka 
kouč, specialista na vnitřní i vnější bohatství

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu