Zisk bez investic

od CETROS, s.r.o.
(Praha)

Přihlášení nového člena do Affiliate programu

Přihlášení nového člena do Affiliate programu

Zisk bez investic peněz, vydělávání, aniž prodáváte něco vlastního, je možné jen pomocí štědrých partnerských - tzv. Affiliate programů.

I když již delší dobu existují i v ČR affiliate programy, tak vždy nabízí jen malá procenta ze zisku, což se prakticky nevyplatí, protože i když neinvestujete peníze, ale "jen čas", tak poměr investice a zisk by měla být efektivní.

V Česku se od počátku roku 2012 objevilo několik partnerských programů nabízejících i více než 20% z ceny produktů, avšak vždy byly jen krátkodobého charakteru a tak mnoha lidem se v daném čase nepodařilo informovat dost lidí prostřednictví Facebooku či emailu. Přestože stačí vložit tzv. affiliate link do zprávy, tak existují strategie, které jsou velmi efektivní, ale vyžadují jednak čas, byť jen pár minut denně a zejména jemnost při prezentování, nikoli tlak.

Za uznávaného experta v této oblasti je vzrůstající skupinou podnikatelů považován specialista na psychologii Libor Činka, protože jim pomohl k statisícovým ziskům. Ten v září 2012 odstartoval vlastní partnerský program, který umožňuje vydělávat i 30% (40% pro testery betaverze systému) z produktu ze stránek společnosti CETROS, s.r.o. Odkaz viz tlačítko Affiliate vlevo.

Jakmile si uvědomíte, že jen prostou občasnou zmínkou o produktech jejichž cena je i tisíce korun, si můžete vydělat zajímavé provize, tak můžete zapojit do vydělávání třeba celou rodinu.

POZOR,
v partnerském programu CETROS

, stejně jako v každém seriózním podnikání platí za hlavní pravidlo absolutní zákaz 5pamu a je dovoleno zasílat informace jen na kontakty, s kterými běžně komunikujete. Rovněž je zakázáno obtěžování na sociálních sítích, kdy každá informace obsahuje affiliate link a informaci o produktu.

Jestliže však například na Facebooku zašlete asi 2 zprávy, tipy vztahující se k partnerskému programu z 10 jiných jako třeba odkazy na písničky, videa na youtube.com či citáty, vtipy a podobně, tak budete moci vydělávat velmi přirozeně a hlavně poctivě. Prostě když týdně pošlete 10 zpráv, tak 1 - 2 pošlete s affiliate linkem vzniklým registrací do programu.

Snadným trikem, když zasíláte email, tak pod svým podpisem můžete uvést P.S. Řešení problému s ..... najdete na www.VasAffiliateLink
a máte-li zkušenost s produktem, tak ji tam dopište. To se dá automatizovat v emailovém klientu, který používáte a vytvořit podpis, který se automaticky připojí. Tak můžete dokonce automatizovat vydělávání.


Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu