Začátek podnikání

od Lenka Pivovarská
(Lovosice)

Dobrý den,

jestli jsem dobře pochopila cíl těchto stránek, mám také jeden dotaz.

Nevím zda je JVP vhodné jen pro již rozjeté podnikatele nebo i pro začátečníky, ale napadla mě jakási myšlenka a chci se zeptat zda je možné ji realizovat a případně na ní vydělat.

Tento rok mi bude 21 let. Mám maturitu v oboru Informatika v ekonomice a i přesto dělám dělníka ve skladu za "pár" tisíc měsíčně. Mé ambice to rozhodně nenaplňuje a ráda bych si měsíčně vydělala kolem 30 tis. i více.

Podnikání mě láká již delší dobu, ale v dnešní době si člověk musí vybrat ten správný obor a hlavně umět prodat, to co nabízí.

Internet je plný věcí, které jsou vytvářeny lidmi doma. Je spousta nezaměstnaných, kteří nemají práci např. z toho důvodu, že nemají jak dojíždět do zaměstnání, mají děti které jim nikdo nehlídá, atd. Mě tedy napadlo využít zručnosti některých lidí a jejich výrobky si od nich odkupovat a následně je prodávat. Nejprve na internetu, protože peníze na prostory k prodeji zatím nejsou a pak případně otevřít obchody po celé ČR.

Cílem je zaměstnat šikovné lidi, dopřát jim možnost si vydělat i doma a rozšířit trh o originální výrobky. Otázkou je, zda by se toto prodalo.

Byla bych moc ráda, kdybyste mi k tomuto dotazu řekl svůj názor. Děkuji

Odpověď Libora Činky:
Hezký den či večer, Lenko,
systém JVP je jak pro ty, kteří již podnikají, tak pro začínající. Vždy platí, že je potřeba vše dobře nejen promyslet, ale postavit sny na reálnou půdu. JVP je právě o tom, jak si správně vybrat, jak se vyhnout chybám, které dělá vysoce přes 90 % i zkušených podnikatelů a ještě více začátečníků.

V případě potřeby Vám mohu nabídnout konzultace Vašeho podnikatelského záměru, nicméně vzhledem k maximalizaci přínosu doporučuji investovat do JVP nejdříve a podrobně se s ním seznámit, protože cena hodinové konzultace je 2000, Kč včetně DPH a pokud byste neznala některé principy JVP, tak byste zbytečně platila za seznamování se se základy. Majitelé JVP navíc mají výhodu možnosti absolvovat 16 hodinový Workshop (viz tlačítko vlevo) a to jen v ceně 4000, Kč (tedy získat namísto dvou hodin konzultací, mnohem více) Jinak je cena workshopu 14 0000,- Kč. Myslíte-li to s podnikáním vážně, tak Vám jsou mé zkušenosti, které jsem se učil od světových špiček k dispozici.

Ovládáte-li angličtinu a chcete-li investovat kolem 200 000,- v přepočtu na koruny, pak doporučuji učit se podnikání přímo od es, jako je Dan Kennedy, Brendon Burchard, Frank Kern, Eben Pagan...

Výhodou JVP nicméně je, že obsahuje výsledky mého již desetiletého aplikování zahraničních zkušeností na české podmínky a tedy ohromnou časovou úsporu o finanční nemluvě.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu