Vynadali mi za pomoc a rozdávání se

Dostal jsem vynadáno, že rozdávám bonusy za 44 tisíc. 
Jeden pisatel mi vyjádřil opovržení. Opakovaně. Další se přidal. Lidé, kteří se nazývají kamarády mne napadli. 

Ale už mi napsalo několik top podnikatelů, ať ignoruji ty, kteří si jen hrají na zkušené. Vyjádřili mi díky za to, jak jsem jim mými bonusy pomohl. 

Dávám totiž více, než si lidé dokáží představit. 

Když se k něčemu, co má nižšší cenu přidá něco za více peněz, tak to automaticky neznamená, že "levnější" má nižšší hodnotu. 

Hodnota se totiž automaticky nerovná ceně. Když si koupíte nový počítač, tak očekáváte, že Vám pomůže mnohem více, než jste za něj zaplatili. Když k němu dostanete jako bonus obecný manuál, tak to o něco zvedne hodnotu, protože se něco naučíte rychleji. Když však k počítači a softwaru dostanete návod, který stojí ještě vyšší částku než vlastní počítač, jak jej přesně používat na to, co nejvíce potřebujete a co vede k vyšším ziskům, tak Vám to může ušetřit stovky hodin života. A to má ohromující hodnotu. Rychleji budete vydělávat více. Nijak to tedy neznamená, že počítač a software ztratil kvůli dražšímu návodu s top know-how cenu. Ve skutečnosti došlo k synergickému jevu a získáváte více. 1 + 1 se stává více než je prostý součet

Pro laiky, to může vypadat to šíleně, jenomže si mohu dovolit rozdávat 14 let mých zkušeností s podnikáním na internetu, s tím, jak se vyhnout drahým chybám, jak překonat překážky, jak se vyvarovat drahých chyb, které jsou častou překážkou ke zvyšování zisku. 

Mám pro rozdávání a pomáhání důvody, které odhalím dále.  Chci po sobě na světě zanechat stopu. 

Kdysi v minulosti jsem dostal prakticky zdarma pomoc trenéra J. Korna, H. Vondráčkové, pana Franka Towena. Řekl mi: Až budeš úspěšnýtak mi to budeš moci vrátit. Naneštěstí zemřel dříve, než se to mohlo stát. Několik dalších lidí mi pomohlo v době, kdy
jsem prožíval velké zklamání. 


To už je však více než 30 let zpátky a můj život se stal životem splněných snů.

V nedávném emailu jsem psal:
Proč chci, aby bylo více bohatých? Budete-li využívat mé štědré bonusy, pomůžete sobě, svým blízkým a následně třeba i části světa. Chudí se mohou snažit, ale nemohou pomoci tolik, protože se musí starat o malý okruh. 

Mé online tréninky v hodnotě 44 tisíc rozdávám jako bonus. Mám několik dalších důvodů. 

David Kirš je člověk, který dělá skvělé věci a pomohl mi výrazně zlepšit podnikání. 

Dalším motivem pro mne je snaha, alespoň omezit to, aby spousta lidí platila za hlouposti, kterých se poslední dobou vyrojil na internetu opravdu kopec, respektive doslova Mount Everest. 

Už kdysi jsem v mé knize Ovládněte svůj mozek poukázal na nefunkční postupy rozšířené v této civilizaci a rozhodl se ukázat naopak to, co opravdu funguje. Ta knížka stojí jen kolem 350 korun a já v ní prozradil takové postupy, které mohou změnit celý život, zlepšit ho na úrovni osobní i profesní. 


A to může mít statisícovou i milionovou hodnotu. Navíc se mi stalo, že mne kopírují lidé, kteří ve skutečnosti nerozumí ani desetině toho, co jsem mnoho let ověřoval. Proto chci dát lidem autentické a účinné postupy. Nebudu je však rozdávat zcela zdarma, ale jen těm z Vás, kteří na svém rozvoji úspěšného podnikání chcete pracovat.A to ti, kteří chtějí využít Davidovy technologie a program, splňují. 


A navíc je pravděpodobné, že překvapeně zjistíte,
že nabízím nadstavbu mimo srovnání s čímkoli, s čím jste se kdy setkaliPak třeba přijdete a rádi investujete do mé pomoci, aby Vaše projekty, plány, cíle byly maximálně ziskové. Takže proto rozdávám tolik.

Pokud si zasloužíte úspěch, tak s mými bonusy jej dosáhnete mnohonásobně snadněji, levněji a rychleji, než jakýmkoli jiným postupem: 

Ostatně mnoho “guruů zisku”, které můžete vidět na internetu mne žádá o pomoc. Jenomže já si mohu vybírat, komu pomohu. 

Už jsem mnoho lidí odmítl. Dokonce mne ta "nepodpora" v důsledku stála statisíce. Ale já se setkávám jakožto psychoterapeut se spoustou podnikatelů i lidí v normálním zaměstnaneckém poměru
a znám jejich chybné představy o zisku. 

Trvalé zisky plynou jen z akcí, které se rozprostřou v časeJednou a během pár měsíců vydělaný 1 000 000 je méně, než třeba stovky tisíc každý rok a pravidelně. 

Někteří chvíli věřili jiným, a pak se zklamaně objevili
v mé pracovně a žádali mne o pomoc v nápravě toho,
že nalétli pseudoodborníkům, anebo dobromyslným,
avšak naivním lidičkám, kteří nechápou, že jejich recepty nemohou fungovat pro druhé. Někteří mi ukazují zajímavé projekty, ale prezentují je amatérsky. Tak nemohou pomáhat. To chci omezit. Proti tomu bojuji. 

Proto nabízím mnoho léků proti chudobě. Chudoba  souvisí s  nedostatkem (dá se říci i chudobou) znalostí. Spousta lidí ani netuší, jak mohou pomáhat. Ti, co to vědí, na tom však nejsou o mnoho lépe, protože to neumí prezentovat. 

Proto nabízím tak robusní systém. Moje bonusy jsou zaměřené na to, abyste našli to, co Vás baví, abyste to dokázali prezentovat mohli tím vydělávat takové peníze, že budete v pohodě a zbyde jich tolik, že budete moci potom pomáhat třeba i mimo okruh Vaší rodiny. 

Kromě systému JVP (v ceně 10 000,-Kč,-) k EA 2.0. rozdávám k systému Smart Selling další dva bonusy: 

Neuroprofit a Videoreklama (v souhrnné ceně 34 tisíc). tedy 44 000,- i s JVP systémem.  

Jsem přesvědčen o tom, že Vám velmi pomohou. Obsahují totiž postupy, které jsem použil v mnohamilionových kampaních. 

Tak tento svět můžeme udělat mnohem lepší, protože to, co plodí většinu zla je ve skutečnosti nedostatek peněz

Naopak, když máte dost peněz, tak máte možnosti, které druzí nemají. 

Je jen na Vás, jak je využijete a nemusíte to dělat jako já, kdy většinu z nich investuji do ovládnutí největšího vědění. 

Můžete jíst zdravěji, zaplatit sobě i blízkým nejlepší zdravotní péči, nejlepší školy a hlavně být v pohodě, kdyby přišly neočekávané události. 

A neočekávaných událostí je tento svět plný, proto se vyplatí být proti nim zajištěn.

Nemoc může ohrozit výdělek, člověk může být propuštěn z práce. Mé bonusy Vám pomohou, pokud je budete používat. 
Je důležité je uvést do praxe - jen pár kliknutími nastavíte nejpodstatnější části systému EASS) a pak budete mít k dispozici podobné možnosti jako mám já. 

Naposledy můžete získat jako bonus pokud objednáte přes odkaz EASS a do poznámky uvedete: Chci bonus Libora Činky. Klikněte pro to na:

EA či EA SS s bonusy


Po měsíci budete moci přidat plnou sílu mých bonusových tréninků a vše vhodně zkombinovat. 

Hodně úspěchu Vám přeje Libor Činka 
kouč, hypnoterapeut, 
specialista na vnitřní i vnější bohatství 

P. S. 
S mými bonusy úspěch dosáhnete mnohonásobně snadněji, levněji a rychleji, než jakýmkoli jiným postupem. To, co zavedete do praxe, znásobí úspěšnost Vás a třeba i Vašich blízkých.  

P. P. S. 
Jsme naprosto fascinován, protože celý systém je tak snadný, že pár kliknutími vytvoříte doslova robota na zisk. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu