Vy a zdroj zisku zatímco je v TV reklama

od Libor Činka
(Praha)

Je možné si vydělávat a vytvářet zisk, zatímco jedním uchem slyšíte TV reklamu.

Je možné si vydělávat tím, co dříve nebylo možné. Internet umožnil vznik hyper konkurenčního prostředí a proto všechny firmy musí bojovat doslova o přežití. A bude to stále náročnější.

Teď to otočte a uvědomte si, že i Vy patříte do světa, kde je stále těžší se uživit. Možná se Vás to zatím netyká, ale už brzy se to může týkat každého z nás.

Ať už pro sebe, nebo pro své blízké je důležité začít včas budovat zdroje zisku.

Moudří vědí, že je hloupé dávat všechna vejce do jednoho košíku. Proto se vyplatí vytvářet více zdrojů i když z nich nebudou stovky tisíc, tak i menší částky mohou velmi pomoci.

I když jste na stránkách systému, který umožňuje komukoli (platí pro kohokoli poctivého) vydělávat velké peníze, tak právě proto je důležité mít více zdrojů menších příjmů, které snadno mohou generovat stovky až tisíce korun měsíčně.

Jedním ze způsobů je nechat si platit za čtení emailů. Tento způsob je však převeden do formy, která může pomoci Vám i dalším lidem.

Proto se seznamte s propracovaným způsobem, který najdete dále...


Vydělávejte, zatímco je reklama ve filmu, který sledujete


Využijte výše uvedený odkaz a začněte již dnes vydělávat.

Stávající honoráře (12. února 2012)
Nejvyšší: až 10 Kč za čtení a až 100 Kč za odpovědi
Střední: až 7 Kč za čtení a až 50 Kč za odpovědi
Základní: až 5 Kč za čtení a až 20 Kč za odpovědi

POZOR, v průběhu testování se ukazuje, že lidský faktor a nedůslednost vede více kztrátám času než zisku - využívjte proto raději moudřejší způsoby výdělku, zde jde o neuměrně neproduktivní trávení času - chcete-li totiž vydělávat, nemůžete se zaobírat snahou vydělat korunovými položkami vlastními silami. Za tu energii to opravdu nestojí.

Komentáře k Vy a zdroj zisku zatímco je v TV reklama

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Feb 21, 2012
Hodnocení
starstarstarstarstar
eRmail vypadá jako podvod
od: Dctor

Dctor: Libore zklamal jsi mě, protože eRmail je čirý podvod. Nejdříve mi vysvětli jak může na tomto projektu být registrováno 622707 lidí a ještě vydělávat?

Odpověď Libora Činky:
Ahoj, přinášíš sem argumenty, které máš ze svého pohledu promyšlené a proto mne mrzí, že mi sděluješ, že jsem tě zklamal. Nikde jsem nenapsal, že ermailem se člověk může uživit jako hlavním zaměstnáním. Psal jsem o přivýdělku zatímco v TV běží reklama.Mohu pochopit emoce, nicméně výrok o zklamání mnou postrádá logiku.

Co se týče výroku:
...jak může na tomto projektu být registrováno 622707 lidí a ještě vydělávat?

To, že se registrovali, nijak neznamená, že jsou aktivní. A kdo není aktivní, tak nic vydělávat nemůže.

Dctor: Po zadání eRmail jsem našel diskuzní forum: ARGUMENTY PROTI eRmail.
Následující text je okopírovaný z tohoto fora

Reakce Libora Činky:
tak tento rozsáhlý text jsem ti smazal, ať si každý najde dané fórum. Navíc mi nepříjde relevantní dělat si názor na člověka z jeho fotografie.

Dctor: z fóra o němž píše: Bussines model:
vyplatí Vám až 5 Kč za každý přečtený e-mail, ale od zákazníka dostanou pouze 0,14 Kč za každý e-mail a to pouze v lepším případě. Praxe bývá taková, že firma která direct mailing nabízí dává ještě 10-30% slevu. už z logiky věci vyplývá, že klient právě platí jen za to že e-maily obdrží daná skupina lidí, což je taky sporné, jak tu někdo psal nikde svůj věk, pohlaví ani nic jiného neuvádíte a oni klientovi nabízejí oslovení určité cílové skupiny. Jediné jak by tyto informace mohli získat je tak že po vyplnění dotazníků které Vám zašlou si o Vás sbírají informace (jak je vlastně dovoleno ve VOP) a tím pádem už o Vás vědí mnohem víc.

Odpověď Libora Činky:
Ano, dotazník člověk vyplní a tím o sobě dá vědět některé údaje. Ty však jsou často orientační, nikoli tedy přesný věk, ale rozsah např 20 - 29 let. Bez cílení, tak by s nimi nespolupracovali zadávající firmy. A proč mohou platit třeba 5,- Kč? Protože platí za otevřený email - ve skutečnosti vždy otevře jen pár procent obeslaných.

Dctor: z fóra o němž píše: K vyplacení odměny dojde po dosažení limitu 1000 Kč. Což není úplně tak pravda protože po dosažení hranice 600 kč přestupujete na level 2 kde je limit pro výplatu už 2.000 Kč a dále při dosažení hranice 1.600 Kč přecházíte na level 3 kde je limit pro výběr 4.000 Kč. Vše je uvedeno ve všeobecných obchodních podmínkách (VOP) v článku II. bod 4 a článku III. bod 9. Tímhle tempem vyděláte tak za 5 let, raději investujte čas do sázení stromů.

Odpověď Libora Činky:
To si vždy promyslete, když souhlasíte s nějakými podmínkami, zda se Vám to vyplatí. Navíc se řiďte zněním, které je na stránkách provozovatele, nikoli daného fóra, ono totiž také může jít o formu konkurenčního boje.

Dctor: z fóra o němž píše: Zajímavé také je, že abyste mohli lépe vydělávat nutí Vás také do sdělení Vašeho hesla k Vaší e-mailové schránce.

Odpověď Libora Činky:
Nikde sem si nevšiml, že by po mě chtěli heslo k mé schránce.

Feb 19, 2012
Hodnocení
starstarstarstarstar
Začínat věřit
od: Anonymous

Možná se to zdá nemožné, ale věřit se musí zda to funguje

Feb 15, 2012
Hodnocení
starstarstarstarstar
Da sa to
od: katarina

ja som to skusila,hned som dostala odpoved a uz mam prve korunky-zatial nie na ucte ale su moje! Verim ze konto porastie len som nato sama ludia v mojom okoli su voci tymto veciam skepticky-urcite to chce cas vela stastia vsetkym.

Feb 15, 2012
Hodnocení
starstarstarstarstar
Zatím jen kapičky
od: Anonymous

Děkuji za odpověď 13.2.
Určitě jste na tom lépe než já, jelikož dostávám od eRmail denně asi 3-5 e-mailů á 0,50hal. Jsem středoškolačka z vesnice, tím se asi mé možnosti zmenšili a výdělek do 100,- Kč za rok je hodně malý.
Přeji hezký den
Iva

Feb 13, 2012
Hodnocení
starstarstarstar
Zatím čekám
od: Jan

Děkuji za zajímavé odkázání, zkusil jsem to také. Jen po jednoduché registraci jsem čekal, že mi na mail přijdou další informace a ono nic.
Stalo se to také ještě někomu?

Odpověď Libora Činky:
Někdy jsou období, kdy firmy nezadávají akce a tak je potřeba trpělivě čekat. Proto jsem i psal ve svém emailu, že jde jen o podpůrný způsob, který nemá nic společného s ohromnými možnostmi systému JVP. Tam máte vše pod svou kontrolou.

Feb 13, 2012
Hodnocení
starstarstarstarstar
Ocakavanie
od: dana

Motivujete s nadstavenim na ocakavanie "ako dalej" s lahkostou ducha, ocakavam s radostou Vase dalsie prispevky.

Feb 13, 2012
Hodnocení
starstarstarstarstar
Zatím jen kapičky
od: Anonymous

Dobrý den, provozuji tuto činnost již rok a ještě jsem nevyďála ani 100,- i když čtu všechny zaslané e-maily a potvrzuji jejich přečtení. Nevím, kde se stala chyba. Sliby jsou chyby?
Iva

Odpověď Libora Činky:
Nevím zda myslíte zmíněnou činností uvedený zdroj, nicméně je zbytečné, abych mluvil o sobě a mých penězích. Jde o lidi, které znám a jejichž zkušenost je podobná jako moje, přičemž výdělky jsou za pár chvil čtení vyšší než Vámi zmíněná stovka. Možná je nějaký problém v nastavení počítače, který používáte, v každém případě si prostudujte statistiku a možnosti. Je také důležité, s kým spolupracujete.

Velmi dulezitym faktorem, ktery vec ovlivnuje, jsou data, ktera jste o sobe uvedla do dotazniku. Emaily jsou totiz zasilany a cileny na ruzne kategorie, jako je vzdelani, misto, vek, atp.

Pro mi nekdy prijdou emaily, ktere nedostanou mi znami, kteri jsou take zapojeni.

Feb 13, 2012
Hodnocení
starstarstarstarstar
Rád bych vydělával
od: Stanislav

Co musím udělat pro to, abych mohl vydělávat?

Tip Libora Činky:

jak si pojistit zisk z čtení emailů

Feb 13, 2012
Hodnocení
star
Lidi probuďte se
od: dáša

Proboha to se chcete účastnit toho, jak vyssáváme matku zemi stále větší a větší produkcí úplně zbytečných věcí? Nechávat si vycucávat mozek z hlavy a hlavně SRDCE z těla? Myslíte že takhle vydělané peníze vám přinesou ŠTĚSTÍ???? a naší planetě?

Reakce Libora Činky:
Je mnoho lidí, kteří to mohou cítit stejně jako Vy a pak je vše jednoduché, vyhněte se takovému jednání. Jako psychoterapeut odrazuji lidi od jakéhokoli jednání jen a pouze pro peníze, pokud v dané věci nevnímají něco dalšího smysluplného.

To je důvod, proč můj systém Jak vydělat peníze viz hlavní stránka, cíleně požaduje v dolním dotazníku, promyšlené rozhodnutí a odhodlání investovat jen do práce, která člověka naplňuje.

Feb 13, 2012
Hodnocení
starstarstarstarstar
Podnetna informacia
od: katarina

Zaujimave,inspirujuce,treba skusit.

Feb 12, 2012
Hodnocení
starstarstarstarstar
Prace
od: Stanislav

Velmi rad budu cist vsechny stranky

Feb 12, 2012
Hodnocení
starstar
Vzdelavani
od: Zdenda

Dobry den,
souhlasim, ze je vyborne vydelavat tim, co mne bavi, treba se zde najde diskusni forum, ktere bude nejen vydelavat, ale treba i vzdelavat, tak uvidim,
zatim ahoj Zed

Feb 12, 2012
Hodnocení
starstarstarstarstar
Zajimave
od: Hana

Libore, dekuji za vase stale nové podnecujici clanky,diky vam mam chut neco se sebou delat. Super jen tak dal.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu