Vtažení do hry

od Vladimír
(Praha)


Vždy se ze začátku uvádí jak to někomu vyšlo. Spousta příkladů a neustále natahování ke konečnému požadavku za kolik se dostat k zásadní informaci. Pak poslání nějakého obnosu a buď žádná odpověď, nebo jen obecné nepoužitelné řeči. Stejně na mě působí i JVP. Bombastický úvod s požadavkem na nevysokou platbu bez vysvětlení co je obsahem JVP. Lákavě řečeno, ale zatím je to pro mě nedůvěryhodné.

Odpověď autora JVP Libora Činky:
Máte pravdu v tom, že úspěšné bývá zneužíváno. Jenomže kdybych měl detailně vysvětlit JVP, tak už bych dával zdarma vlastně celý systém.
Toho v čem se JVP naprosto liší je mnoho. Vlastně jsem přesvědčen, že je zcela odlišný.

Stačí se podívat na další stránky viz tlačítko Obsah JVP vlevo a uvidíte, co je obsahem.

Dále máte možnost získávat další informace viz tlačítko Z DAR MA.
Budete dostávat další podrobnější informace a užitečné tipy.

Chcete-li si však vydělávat nějakými hrami, tak o tom JVP rozhodně není, přestože to může být vzrušující zábava.
JVP je o seriózním podnikání, jenomže s inteligencí, do které většina podnikatelů teprve bude moci dozrát.

Jak ještě se můžete dozvědět, o čem je systém Jak Vydělat Peníze?

Můžete zeptat viz tlačítko Dotazy.
Rovněž máte 100% Garanci 90 dní.
Je toho však mnohem více, nicméně chápu, že zejména lidé zklamaní z dřívějších forem vydělávání peněz jsou nedůvěřiví.

JVP je o tom, jak podnikat prakticky v jakékoli oblasti a využít pro maximální úspěch špičkové psychologické a marketingové postupy a nástroje.

Představte si proto oblast, v které byste rád podnikal, představte si druhou pro Vás nejzajímavější.
Napište obě do části dotazy a já Vám odpovím. Může to pár hodin či dní trvat, ale budu dělat co se dá, pro to abych odpověděl jakmile mi to vytíženost umožní.

Tipy jak dotaz napsat?

Příklad 1:
Mám autoservis v Liberci a chci vědět zda mi JVP pomůže. Naši zákazníci od nás chtěji ... (napište cca 5 až 9 věcí) Máme internetové stránky www. autoservisXYcokoli.cz. Pomůže mi JVP?


Příklad 2:
Jsem řemeslník a chci získat více práce, umím XY. Lidé chtějí (napište cca 5 až 9 věcí) a myslím si, že nejlepší bude když založím firmu FerdaMravenecPráceVšehoDruhu. Pomůže JVP?

Příklad 3:
Jsem žena v domácnosti a začala jsem prodávat pro MLM firmu produkty XY.
Pomůže mi JVP prodávat více?

Vždy půjde o řadu detailů, avšak s velkou pravděpodobností Vám odpovím u prvních dvou příkladů kladně, zatímco v posledním spíše záporně.

Jak jsem již napsal v nedávné odpovědi viz Dotazy/Jak mohu prijit diky JVP k penezum?, je prakticky nesmyslné pracovat v neprůhledném prostředí pro někoho nad Vámi. JVP je o podnikání, který Vy vytvoříte nezávisle na druhých, tedy i na mě. Systém se koupí stává Váš a nikdo a nijak není závislý, naopak má jistotu špičkového výcviku v podnikání budoucnosti včetně klíčových a unikátních nástrojů. Kdo způsoby používané v JVP nebude používat, bude jen v průměru a to i kdyby byl lékařem či právníkem.

P. S.
Napište mi adresy alespoň 2 - 3 stránek s kterými JVP srovnáváte, budu Vám moci odpovědět více o rozdílech. Jsem si jistý, že JVP systém má mnohonásobně vyšší cenu pro většinu typů podnikání než cokoli jiného na trhu.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu