Vnitřní klid

od Iva
(Praha)

Už mám za sebou více nahrávek od Libora. Jsem vlastníkem hypnozisku a další motivační nahrávky z tvůrce osudu. Za rok a půl vidím velkou změnu v celkovém vnímání všeho.

Žila jsem chaotický život podnikatelky s dvěma malými dětmi, nikdy jsem se nazastavila, pracovala a starala se o všechny do vyčerpání. Proživala jsem opravdu děsivé starosti a uvažovala o psychiatrické léčbě. Libor mi ve všem pomohl, aniž by o tom věděl. Pochopila jsem, že abych byla schopná něco tvořit, musím se hlavně zastavit, uklidnit a nadechnout...Pochopila jsem, že vnímání "starostí" může být najednou úplně jiné, vidět věci z jiného úhlu pohledu... najednou je totéž méně bolestivé, spousta věcí je lepších, snažších.... Naučila jsem se lépe pracovat s časem, hodně mi to zjednodušilo život. Naučila jsem se dělat a tvořit v hypnotickém transu.... jak snadné, když víte jak na to...

Hypnozy mi nejvíc pomohly k vnitřnímu zjištění, že to co dělám, se logicky nemůže líbit každému, přestalo mi to vadit. Čímž jsem začala dělat věci, které mě těší bez stresu, co na to budou někteří lidé říkat... je mi to ukradené. Pochopila jsem, že nepotřebuji davy klientů, kteří jsou průměrně nadšení z mé práce, ale že stačí pevná menší základna velmi nadšených lidí, kteří jsou z mé práce obdivně nadšení, což mě motivuje k další smysluplné práci.
Poslední hypnotická nahrávka mě mj. dovedla k jistotě, že na některé věci je nutné dívat se jen z hlediska čísel. Když investuji tolik a tolik do reklamy, a vydělám tisíc korun, tak při dvojnásobné investici vydělám zhruba tisíce dva.... jak jednoduché...nebát se toho. Nevím, proč jsem to neviděla dřív... Člověk některé věci tuší, ale pak přijde okamžik, kdy získá ten vnitřní klid a hluboké přesvědčení - a to je ten správný moment.....

Komentáře k Vnitřní klid

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Jan 19, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Radost ze smysluplnosti
od: Libor Činka

Mám velkou radost z toho, co prožíváte díky novým myšlenkám a novému jednání. Uvědomění, kým chcete být a jak žít, to přináší vnitřní klid a hluboké přesvědčení pak může velmi snadno vést k naplněnému a bohatému životu nejen po stránce peněz. Peníze samy jsou bezcenné, když je podnikatel ve stresu. Vnitřní pohoda se rozvíjí, když děláte nejen to, co Vás naplňuje, ale zejména při dělání jí pro ty, kteří jí jsou nadšení. Vytrvalost, v hledání nových cest a důsledném následování těch fungujícících. Tak je to Ivo skvělé.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu