Vliv nevyspání a tělesné únavy

od Ada
(CZ)

Dobrý den pane Činka. Chtěla bych se zeptat, jestli je vhodný poslech nahrávek, pokud je člověk nevyspaný nebo hodně unavený. Poslouchala jsem nahrávky vsedě u počítače. U první nahrávky jsem ji vnímala asi ze dvou třetin, konec jsem zaznamenala. Cítila jsem velmi slabý neurčitý pocit v levém chodidle a pocit chladu.U druhé nahrávky jsem vědomě vnímala jen asi jednu desetinu, konec jsem zaspala. Tento týden budu mít hodně náročný.

Komentáře k Vliv nevyspání a tělesné únavy

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Feb 10, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Po obědě
od: ET

Zdravím Libore,

protože spím víc jak 20 let jen 4 hodiny, zvykl jsem si udělat po obědě 30 min pauzu na ,,dobití baterek". Můžu říct, že v kombinaci s Vaší hypnonahrávkou jsem jak králíček Duracell :-) .... diky za skvělý nástroj Tom

Jan 31, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Kdy poslouchat MP3 a vztahy pro energii
od: Libor Činka

Kdy poslouchat MP3 v případě, který popisujete, závisí na tom, co potom budete dělat. Důležité jsou vztahy pro energii. Obecně mají nahrávky i regenerační účinky. Efekt se kombinuje s tím, co se odehrává v těle příjemce. Určitě v tomto případě doporučuji poslouchat spíše odpoledne a večer. Standardní chyba, kterou dělá většina lidí je, že se přemáhají v pracovním nasazení a odpočinek nechávají až na později. Jenomže to lze jen krátkodobě, vždy to má vliv na výkonnost (to je důvod, proč podobné nahrávky, byť zaměřené na odpočinek a energii používají například i speciální vojenské jednotky - protože odpočinek ve vhodnou dobu zvyšuje výkonnost až o cca 40%. Pokud to vypadá, že nahrávka "utlumuje" tak ve skutečnosti nahrávka pomáhá tělu k tomu, čeho se dožadovalo. co nutně potřebuje a čemu člověk mylně bránil silou vědomé vůle. BEZ REGENERACE NENÍ ENERGIE!! Píšete, zda poslouchat v případě nevyspání. Právě proto potřebujete provést úpravu spánku - dopřát si jej, jinak budete mít nejen málo energie, sníženou schopnost přemýšlet efektivně a tedy to bude mít vliv na pracovní výkonnost a schopnost vydělávat. Dále nedostatek regenerace může brzy vést až k oslabení imunitního systému a snadnějšímu podléhání nemocem. To by znamenalo další ztráty financí z důvod neřízení se přírodními zákony.
Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka 
kouč, hypnoterapeut,
autor bestselleru Ovládněte svůj mozek,
a řady dalších programů a tréninků
(OSM 2)

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu