Nová dimenze

Hezký den či večer, zdraví vás Libor Činka, hypnoterapeut, kouč a specialista v dosahování nadstandardních výsledků. 

Rád bych Vás uvedl do nového světa, a to do světa vydělávání peněz v 21. století. 

Možná si kladete otázku, proč hypnoterapeut nabízí takové možnosti. 

Důvodů je celá řada. Moje profese je spojena s pohybem a orientací v jiném světě. Svět podvědomí obsahuje mnoho tajemství a také obsahuje řadu představ, které Vám tam zasadili jiní lidé. Mnozí z Vás vědomě cítíte potřebu mít více peněz, vydělávat více. Přesto se většině nedaří tak, jak by chtěli. Proč? Důvodem u takového člověka bývá to, že má v podvědomí zasetou myšlenku - sugesci, že velké peníze mohou mít jenom nepoctivci, anebo ti na které si sedlo štěstí. A v tom mají částečnou pravdu, avšak mnohem menší než si dokáží uvědomit. Protože si nevšímají bohatých a poctivých lidí, tak se bojí vydělávat, protože nechtějí patřit mezi nepoctivce. Protože se neorientují ve světě podvědomí, tak tam nemohou dělat opravy. 

Vy to však můžete měnit. 
Začněte si uvědomovat, že co platilo pro naše prarodiče, už dávno přestalo platit. 

Svět se totiž změnil a přestal existovat ve formě, která trvala tisíce let. 

Dnes Vás chci pozvat na výlet do světa podobného našemu podvědomí. Tento svět není fyzikálním světem. Je to svět, kde neplatí fyzikální zákony a ani dřívější zákony vydělávání, kterými jste se doposud řídili. 

Vypadá to jako sci-fi, 
ale je to realita. 
Můžete vstoupit do nefyzikálního světa a vytvořit v něm něco, co změní Váš život ve světě fyzickém. 

A to už je podobné mé práci hypnoterapeuta. Změnu, kterou vytvoříme ve světě podvědomí, pak můžeme přenést do světa vědomí a reálného života. 
Je to vesmír a já jsem průvodce tímto vesmírem. Proto mne zajímá i virtuální svět. Využívání znalostí jeho fungování je přínosné podobně jako využívání síly podvědomí pro změny v životě. 

Připravte se na teleportaci do nefyzikálního světa díky kterémubudete moci vydělávat tím, co Vás baví
Uvolněně vydechněte a nadechněte. 0 a 1. Svět jedniček a nul stejně jako výdech a nádech je tady, aniž si toho lidé musí být vědomi. Dokážete vstupovat prostřednictvím počítače či mobilního telefonu do světa internetu. Můžete se v něm pohybovat podobně jako ve vesmíru a právě proto je vhodné si uvědomit jeho nekonečnost. Je to svět, v kterém jsou černé díry, je to svět v kterém jsou divné oblasti obývané divnými lidmi, aleVy můžete překročit hranici vám známé běžné soustavy a objevit svět v kterém působí síla mysli mnoha moudrých lidí, kteří si uvědomují sílu. Síla a možnosti, které tady doposud nebyly. 

10 let se pohybuji v tomto prostoru a učím se od těch nejzkušenějších. Navštěvuji jejich světy a ZKUŠENOSTI Z NICH PŘENÁŠÍM DO FYZIKÁLNÍHO SVĚTA. 

Přední odborníci ve světě předpovídají přenos vzdělávání z velké části do prostředí virtuálních univerzit předtím, než jak mnohé napovídá, vzdělávání ve fyzickém světě takřka zanikne. 

Důvod, proč tomu tak je, spočívá v tom, že když hledáte na správných místech, tak najdete něco, co je lepší než omezené možnosti existující ve fyzickém světě. To, co jsem se naučil a co mi pomohlo dokázat tolik věcí, vzniklo díky mému ponoření do nekonečného vesmíru internetu. Hledal jsem dlouho až jsem začal nacházet osobnosti, z nichž mnohé se doslova rozdávají. Mohou se rozdávat, protože využívají nefyzikálních pravidel světa 1 a 0. 

Mohou učit v jednom okamžiku tisíce lidí. Nemusí si tedy vydělávat ve světě, kde můžete být jen na jednom místě a v určitém čase dělat jen jednu věc. 

Je možné vytvořit něco ve své mysli, transformovat to pomocí počítače do vhodné formy a pak bez fyzického cestování k mnoha lidem, je možné být u mnoha z nich prostřednictvím obrazovky a nabízet jim hodnoty, po kterých touží. 

Už nyní je možné přenášet přes počítač informace, které sezhmotní pomocí speciální 3D tiskárny. A vývoj v tomto novém vesmíru jde dál. 

Ve fyzickém světě musí chodit člověk do školy či práce v určitou dobu a plnit to, co po něm požadují druzí a jednat ne vždy efektivním způsobem. 
Mnozí zaměstnavatelé dokonce zavírají oči před realitou fyzického světa, natož příležitostí počítačového vesmíru. 
Setkávám s tím, že mnoha lidem kazí životy pseudo-autority, jedinci kteří nechtějí vědět nic o tom, že jejich poznání již dávno zastaralo. 
Ve vesmíru, který znám však existují mnohem větší možnosti. 
Nekonečné možnosti prakticky v čemkoli. 
A jednou velkou oblastí je vydělávání. 

Ať už teprve chcete začít podnikat či již podnikáte, pokud zůstanete nepružní a budete-li zavírat oči před změněným světem, tak svou vlastní neznalostí si způsobíte ztráty a rostoucí problémy.

STOP
Díky znalostem obsaženým v systému JVP můžete takovému vývoji nejen zabránit, ale hlavně vydělávat efektivněji a postupně rychleji i více. 

Moderně a v realitě obou světů se pohybující lidé mohou propojit nejlepší stránky z nich a TĚŽIT ZE ZDROJŮ, KTERÉ SE jim NABÍZÍ. 

Kdo jste viděli moje předchozí videa, tak už něco víte. 

Nyní pro Vás mám možnost poznat to, co jsem se učil 10 let a tojen za zlomek času. To, co jsem musel studovat v angličtině, programy, které jsem musel ovládnout, stovky hodin pokusů, omylů, řešení kterými jsem prošel, to vše jsem sepsal a zpracoval do systému Jak Vydělat Peníze. 

Nejefektivnější postupy jak vítězit a vydělávat čistě v nefyzikálním světě anebo to vhodně propojit s běžným světem, jsou pro Vás k dispozici. 

Systém JVP jsem obohatil o programy, které řadu věcímnohonásobně urychlí a budete se tak moci věnovat využívání a růstu tvořivého potenciálu. 

Navíc jsem to propojil se svými poznatky hypnoterapeuta a kouče a tak budete moci mít nejsilnější myšlenkové nástroje, které kdy v dějinách vznikly. 

Moje slova ve fyzikálním světě mohou budit pohoršení, jenomže já se učím od světových špiček, investoval jsem mnohokrát tisíce dolarů do různých produktů. Učil jsem se spolu s tisícovkami dalších v jednom okamžiku a tak za své peníze získal mnohem více, než jsem zaplatil. 

Občas mne šokovalo překvapivé zjištění. Například to, že Know-how za které jsem zaplatil přes 60 tisíc korun se mi vrátilo již během pár týdnů. Někdy i pochopení 1 stránky zkušeností od světového experta mi přineslo více než roky práce v dřívějších zaměstnáních. 

Učil jsem se podnikat, učil jsem se koučovat, studoval jsem špičkovou psychologii úspěchu. A stále se učím a budu učit. Učení se novému znamená vývoj, zatímco stagnace přinese dinosauří vyhynutí. Proto vše nové testuji v podmínkách naší země a překvapeně znovu zjišťuji, jak díky internetu mi neplánovaně chodí objednávky i z druhého konce světa. 

Mimochodem, byl jsem jeden z prvních, kdo u nás vydal elektronickou knihu. Možná už jste si toho všimli. Ve světě a už i u nás je možné si koupit elektronickou knihu a mít ji ihned k dispozici. 

Velká inspirace pro podnikání. Není potřeba knihu tisknout, není potřeba ji vozit do prodejen, není potřeba prodavačů ani velmi drahých míst v regálech. Domyslete to do jiných oblastí. 

Brzy nebude potřeba mnoho pracovních míst. Kdo se zlobí, tak nechápe, že jen ti, kteří se přizpůsobí, jen ti v klidu a pohodě přežijí. A nemyslím tím rok 2012:) Pro některé z Vás to může platit brzy, pro Vaše děti zaručeně. 
Dokonce v jedné z mých oblastí, jíž je jazyková výuka, jsem zjistil, jak jsou čeští lektoři (pro kurz angličtiny) nahrazováni levnější pracovní silou z východu! Ne, to není vtip, to je realita. To, co je možné nahradit levnější pracovní silou jí bude postupně nahrazováno. To, co mohou zastoupit technologie, nahradí technologie. Je možné se zlobit anebo to využít a moudře kombinovat. 

"Kdo neřídí, je řízen.

Volba je na Vás.

Umíte-li něco, například překládat, programovat, dělat internetové stránky či počítačovou grafiku, anebo psát reklamní texty a ovládáte-li angličtinu, tak máte velké příležitosti v celém světě. 
A to nemusíte ani vytáhnout paty z bytu. Stačí se přihlásit na stránky jako odesk.com, guru.com a podobně. Napíšete tam, co umíte, co za to chcete a prostřednictvím počítače můžete dostávat zakázky z celého světa. Jakmile se dohodnete přes počítač se zadavatelem, tak pracujete a zadavatel přes zabezpečené rozhraní dostává snímky z vašeho počítače a vidí, od kdy do kdy jste na tom pracovali. Komu to přijde strašné, tak by se měl probudit. V tomto světě už se bude platit pouze a jenom za kvalitu. V takovém prostředí dostáváte hodnocení a máte-li ho dobré, za rozumné peníze ve srovnání s druhými, tak budete dostávat práci. 

To je kousek z nového světa. 

Já Vám však mohu nabídnout něco jiného. Díky zapojení systému JVP ovládnete zákony vydělávání. Mohu Vás naučit, jak si vydělávat více než druzí lidé, tím co Vás baví a bez strachu z toho, že Vám druzí vezmou práci. Budete se potřebovat naučit mnoha věcem, ale protože to budou nejpodstatnější věci pro vydělávání v tomto vícedimenzionálním světě, tak to bude mít větší přínos než všechny školy, které to doposud nerespektují. 

Budete moci vydělávat naprosto poctivě a stále více, přičemž budete mít rostoucí počet klientů, zákazníků, prostě lidí, kteří Vám budou rádi platit, protože jim díky JVP budete moci dát více než kdekoli jinde. Jak příjemné je vědět, že budou mluvit o vašich službách a šířit tak zdarma povědomí o tom, jak jste jim pomohli. 

Mohu Vám pomoci být například nejžádanějšími učiteli, trenéry, lékaři, podnikateli ... experty prakticky v libovolné oblasti. Díky JVP se tak před konkurenci dostane nejen jednotlivec, ale třeba kadeřnictví, fitness studio stejně tak jako větší firma. 

To je moje nabídka. 

Navíc si můžete vybrat v jaké formě a jak zrychleně chcete získat ohromné zkušenosti a prakticky neomezené možnosti. 

(Klikněte na stránku: 
www.jak-vydelat-penize.com/varianty-jvp.html 

a nezávazně si vyberte variantu. To mi pomůže se naklonovat ve virtuálním světě podle vašich potřeb. 

Jakmile provedete výběr, dostanete se k dalším zdrojům, které chci, abyste si předem přečetli. Jen nemoudří obchodníci vnucují lidem to, co nechtějí. Život je krátký na to, aby člověk plýtval s časem na to, co by se mohlo obrátit proti němu. Chtěl bych, abyste se rozhodli, zda systém vydělávání JVP chcete. I pak budete mít 60 dní záruku a možnost JVP vrátit. 

Nemám žádnou potřebu plýtvat svůj čas na přemlouvání těch, kteří chtějí zůstat v starém světě. Chci pomáhat jen těm, kteří o mou pomoc stojí. Těm zaručuji rozvoj FQ - finanční inteligence. Budete-li to Vy, a budete-li realizovat mnou ověřené kroky, pak si buďte jistí, že budete moci zbohatnout. 


6 kroků každý den vytvoří 2190 kroků k úspěchu za rok.

Brzy dám vědět vám všem, kteří se chcete vydat na napínavouplavbu, objevit nový svět plný bohatství. 

Hodně úspěchu a krásný den Vám přeje 
Libor Činka
hypnoterapeut a kouč pohybující se v mnoha dimenzích

P. S. 
Systém JVP je jako univerzita podnikání v novém světě a její zvládnutí pochopitelně trvá nějaký čas. O výsledku rozhoduje vaše zapojení a mohou se dostavit i s ohledem na předchozí zkušenosti jednotlivce velmi rychle či pomaleji. Počítejte tedy asi s 3 měsíci studia a praxe asi po 2 hodinách denně. Potřebujete pro to počítač s připojením na internet. 

P. P. S. 
Z výše uvedeného vyplývá, že JVP systém není určen pro osoby ve finanční tísni. Jste-li v takové situaci, prosím nekupujte JVP dokud si pro to nevybudujete zázemí. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu