logo for jak-vydelat-penize.com
 
leftimage-3col for jak-vydelat-penize.com

Home > video 3 rady

Video 3 - rady zdarma jak vydělat peníze

Pokračování seriálu pro odběratele informací k JVP.

Všechny díly - předchozí i další díly můžete shlédnout na stránkách jejichž adresy dostanete emailem.

Pokud jste si doposud jejich zasílání Z DAR MA neobjednali, pokračujte na Home.

 

Textový přepis - video 3 rady

Hezký den či večer, zdraví Vás Libor Činka - kouč, psychoterapeut a specialista

v dosahování nadstandardních výsledků.

Chtěl bych Vám poděkovat za Vaši přízeň, za to že se díváte, za to že mi píšete a posíláte Vašim přátelům informace o projektu, který může pomoci tolika lidem v náročných dobách.

Naposled jste se dozvěděli jednoduché základy toho,

jak lze vydělávat peníze.

Dozvěděli jste se o tom, jak lze napsat pár stránek textu a vydělávat férově pomocí nich.

Seznámili jste se s jednoduchou metodou virální reklamy, kterou můžete umocnit pomocí Facebooku.

Nemáte-li ještě založený profil na Facebooku, tak návod najdete na adrese Jak si založit Facebook

Zatím nemusíte myslet na to všechno, co budete za měsíc dělat a jak za půl roku či rok budete moci využívat plný systém Jak vydělat peníze a ten bude vydělávat, zatímco budete třeba na vytoužené dovolené, anebo si budete moci užívat něčeho jiného, co jste si dříve nemohli dopřát.

Pojďme to vzít po malých krocích, které se dají postupně jednoduše a spolu s rostoucími zkušenostmi rychleji uvádět do praxe.

Myslete na úspěch. Nevím, jak Vás překvapí, že předSTAVování si života vašich snů bude posilovat a rozvíjet Vaši motivaci.

Seznámím Vás s triky, jak každý může napsat finančně přínosnou eknihu. Se zkušeností, ale leckdy i jen se silou odhodlání to lze zvládnout i během jednoho víkendu. Prozradím Vám triky úspěšných spisovatelů a to, co jsem se naučil od Joe Vitala a Stephena Kinga.

Odhalím Vám trik, který mnohokrát použil Joe Vitale
k napsání knih a velkému zisku.
Trik, který může zvládnout každý.

Pokud jste zatím nezačali psát, tak je to v pořádku, protože myšlenky zrají. Přísloví "Zraje jako víno." se týká i myšlení soustředěného na určitou oblast.

Pro mnoho lidí je obtížné si představit, že něco napíší. Pravda je taková, že dokud nezačnete psát, tak to řadě lidí přijde obtížné.

I mě to přišlo těžké, vlastně zpočátku nepředstavitelné.
Avšak silná vize úspěchu oživovaná zpočátku i několikrát denně to může překonat, stejně jako překoná cokoli.

Myslete na to.

Připomeňme si pravidlo multimilionáře o vzniku úspěchu díky vytvoření návyku.

6 kroků každý den vytvoří 2190 kroků za rok. 2190 kroků! Pokud byste napsali denně jen 6 řádků, tedy pětinu normo stránky, což odpovídá napsání asi 3 - 6 SMS, tak za 5 dní to bude normo stránka a za měsíc

6 stránek.

Když je naformátujete tak, jak jsem uvedl v předchozím video návodu, tak už máte asi 12ti stránkovou eKnihu. Doplníte-li pár obrázků, tak se ještě zvýší její rozsah i hodnota.

Kde můžete najít inspiraci pro téma eknihy? Všude kolem Vás. Vyhledejte na internetu diskusní fóra, a vyhledejte oblasti, které jsou Vám blízké a které jsou hodně čtené. Čtěte časopisy, sledujte receptáře v televizi a všímejte si toho, kdy máte ze své zkušenosti jiná řešení.

Používejte internet, zadávejte slova jako problém, řešení, diskusní fórum pro pejskaře či cokoli k čemu máte vztah. Postupně se zorientujete.

Obrázky do eknihy můžete získat zdarma například prostřednictvím stránek: openimagebank.com/cz/

Máte velké možnosti a to netušíte, jaké další se před Vámi budou otevírat.

Vytvoření eknihy je jedním z mnoha způsobů, jak se "rozmnožit" a zvýšit tím svůj vliv. Žijeme v době, kdy je hloupost mít jednání jen s 5 lidmi denně, když jich můžete mít 10 x či 100 x víc, že? Právě teď, sledujete-li video v běžnou pracovní dobu v úterý až čtvrtek, tak se věnuji svému koníčku - psychoterapii a zatímco pomáhám jednotlivci, tak stovky dalších se o tom, jak jim mohu pomoci dozvídají.

Dřívější problémy s vyděláváním mi pomohly uvědomit si důležitý fakt: Člověk který neumí prezentovat, to co zná a umí, jakoby neexistoval. Proto jsem se rozhodl, že je důležité naučit se psát. Je to jen otázka odhodlání a rozvíjení zkušeností.

Chcete další tip jak to zvládnout?

Nechtělo se Vám zatím psát?

Pak pro Vás mám trik, jak vytvořit ziskovou eKnihu třeba během jednoho víkendu a to, i když jste nevěděli jak efektivně psát. Trik, který využívá pro tvorbu mnoho lidí, spočívá v tom, že jednoduše mluvíte a nahráváte se. Ano, nahráváte se. Prostě to vyprávějte do diktafonu či mikrofonu zapojeného do počítače. Pak to můžete dát přepsat a upravit pro vydání níže uvedeným způsobem.

1. stránka bude obálka. Titulní stránka obsahující název a chcete-li i obrázek. Obrázek není nezbytně nutný. Ostatně moje Superpaměť 1 o které jsem mluvil posledně, obrázek neobsahovala a přesto pomáhá vydělávat. Dole na 1. stránce uveďte kontakty na Vás.

2. stránka - uveďte na ní Obsah

3. - 5. stránka bude text vlastní eKnihy. Může mít i více stránek, řekněme do 20, ale jen výjimečně přes 50.) Ekniha zdarma by měla mít kolem 5 až 10 stránek a to proto, aby ji lidé rychle přečetli, rychle v ní našli přínos a i motivaci o ni třeba mluvit před druhými.

6. stránka bude text o Vás, který můžete doplnit fotografií

Na poslední stránku napište Kontakty jako email, Facebookovou adresu př. www.facebook.com/libor.cinka

Tak můžete napsat eknihu, která Vám může pomoci se zviditelnit a zprostředkovat budoucí zisky.

A jak psát jako píší úspěšní spisovatelé?

Mám pro Vás návod.

Spolehlivý návod, který využívám.

Potřebujete cíl. Potřebujete se na něj ladit.

Ideálně ráno nebo v jiný klidný čas pište po dobu, kterou jste si dali za cíl. Dejme tomu 15 minut. Můžete si stanovit rozsah textový, nikoli časový. Jack London psal každý den 1000 slov, tedy asi 3 stránky. Vám však může stačit mnohem méně.

Pište spontánně, aniž se díváte na obrazovku. V žádném případě se nesmíte zajímat o gramatiku a opravovat jí, protož byste narušili tok myšlenek.

Pokud ovládáte myšlenkové mapování, tak si můžete namalovat mapu a znázornit, jak spolu souvisí body Vaší eknihy. Mapa Vám bude v budoucnu pomáhat na naladění.

Vyhněte se tomu, že začnete ihned své dílo korigovat či snad nechat přečíst někomu blízkému.

Pokračujte pár dní a teprve s odstupem času začněte pilovat detaily a upravovat.

 

Chcete-li, tak můžete eKnihu zpracovat jako předem zmíněné otázky a odpovědi.

Připravte si na začátek seznam asi 10 otázek z oblasti, na kterou lidé hledají odpověď. Napište otázku a pár řádků odpovědi. Dělejte krátké odstavce výjimečně delší než 7 řádků. Stačí to asi desetkrát zopakovat a ekniha je na světě.

Další rady

A ještě jeden férový trik, který mnohokrát použil Joe Vitale. Trik bych nazval maskovaný katalog.

Je to zajímavá a poměrně snadná metoda, jak vytvořit info-produkt jako je ekniha či kniha.

Kniha "Klíč - Odhalte tajemství zákona přitažlivosti a získáte, po čem toužíte" od Joe Vitala je zajímavou inspirací, jak takový info-produkt může vypadat.

Na první pohled se kniha "tváří" jako jakákoli kniha od Vitala. Jakmile se však začtete s pohledem člověka, který ví, že je možné vydělávat tím, že nabídnete zajímavé informace, do kterých vsunete nenápadnou reklamu, tak Vás kniha obohatí poznáním, jak to můžete udělat i Vy. Kniha totiž popisuje Vitalovi dobré zkušenosti s různými metodami několika autorů na které uvádí kontakty.

Můžete si vybrat třeba téma Jak jsem vypěstoval svou zahrádku a do příběhu z Vaší zkušenosti zakomponovat jména surovin, pomůcek, výrobků a kontakty na místa, kde je čtenáři mohou získat.

Je-li to vycházející z Vaší zkušenosti, tak je taková reklama buď prvnímu pohledu čtenářů skrytá anebo jim nevadí, protože jim nabídnete cenné informace. A to je fér.

Koneckonců do příběhu můžete vložit pasáže popisující problémy, které jste měli a které jste pomocí uvedených zdrojů překonali. Čtenářům tak ukážete, čeho se vyvarují a co jim ušetří čas. Dozvědět se něco, co by se jinde nedozvěděli, může mít velkou cenu a proto, bude-li to citlivě podáno, tak to nebude čtenářům vadit a nebudou to vnímat jako reklamu.

Můžete si Vitalovu knihu a jeden z jeho stylů vydělávání představit tak trochu jako textový Receptář nejen na neděli či Rady ptáka Loskutáka.

Někteří tvůrci info-produktů tohoto typu více než vlastní knihou vydělají honorářem, který získali za reklamu produktů a služeb. Ty však nesmí být v přímém konkurenčním vztahu.

Co Vás baví? Myslete na to. Jaký koníček máte? Jaké zkušenosti můžete začít popisovat? Co Vám pomohlo? Co ještě? Přemýšlejte a pište. 6 kroků každý den. Budete moci vytvořit Info- produkt, eknihu, kterou můžete prodávat anebo ji použít jako Virální eknihu pro zvýšení Vaší viditelnosti, návštěvnosti Facebooku či internetových stránek. Navíc díky takovému materiálu můžete získat oprávněnou pověst odborníka v dané oblasti a to má cenu ohromující.

Pamatujte si, že lidé hledají řešení problémů a nejúspěšnější světové bestsellery v oblasti úspěšných řešení, motivace, vztahů a podobně, jsou o tom, jak sám autor překonával překážky.

I majitelé firem mohou dát vytvořit eknihu popisující jejich unikátní řešení problémů. Jak Vy, tak i oni můžete do budoucna natočit videa, která zase ukáží, v čem jste dobří, v jakých řešeních. Budete moci získat zákazníky, které takříkajíc vyfouknete konkurenci, která se neumí zviditelnit.

Vydělávání peněz je o vědění Jak. Je o využívání Know-How, které druzí lidé nevyužívají. Úspěch byl, je a bude o dělání toho, co druzí dělají málo či chybně.

Mnou vytvořený systém Jak Vydělat Peníze, stále ověřuji v praxi a hlavně jej dále zdokonaluji a upravuji na české podmínky.

Využívám postupy, které pro 99% firem v Česku vypadají jako nedostižné Sci-fi. Pro mne to je však realita. Pro mne už v současnosti pracují roboti. Mí roboti už začínají číst myšlenky zákazníků a přizpůsobují se jim. Hledají, co lidé chtějí. Dozvídám se tak, co trh potřebuje a souvisí-li to s tím, co mne baví a co umím, tak jim to mohu nabídnout. Mohu pak napsat eknihu, vytvořit DVD či nabídnout kurz, který dá lidem to, co potřebují.

Tento systém je jako nejsilnější armáda. Pracuje, i když jsem na dovolené. Pracuje i kdybych onemocněl. Mám tak zabezpečený příjem pro rodinu, i kdyby se mi něco stalo.

V budoucnu Vám něco z toho poodhalím.

Část je o technologiích a část je o psychologii. Je to nesmírně silné spojení zaručující úspěch. Jedno bez druhého nemůže dlouhodobě fungovat. A bez tohoto spojení bude obtížné žít život, jaký si přejete. Systém JVP však bude k dispozici těm, kteří chtějí být vládci úspěchu a nadprůměrného zisku. Každý z milionářů, s kterým jsem se v zahraničí setkal, používá něco z metod, které jsem propojil do JVP systému.

I pokud zatím nevíte, kdy jej budete chtít začít využívat, i tehdy myslete na to, co jsem Vám předal. Pracuji v oblasti úspěchu takřka 20 let a vím, co funguje, protože jsem za to zaplatil nejen časem, ale i statisíci korun investic.

Čtěte bestseller Libora Činky

Věřte tomu, že jsou milióny cest, jak vydělávat tím, co člověka baví. A Vy se můžete na tuto cestu vydat, abyste dosáhli svých snů.

Mějte se hezky.

Konec textového přepisu - video 3 rady


Home > video 3 rady

 

(c) Libor Činka     Obchodní podmínky  Zřeknutí se odpovědnosti


Setkali jste se s Happy hour? Šťastná hodina je období,
kdy můžete
získat více než jindy.

Zkontrolujte si, co je napsáno
na Mobil Efekt
Možná tam právě nyní
najdete překvapení v možnosti získat systém JVP zdarma.

 

Hypno Zisk

e-program pro podporu zisku

Od autora bestselleru