logo for jak-vydelat-penize.com
******
leftimage-3col for jak-vydelat-penize.com

Home > video 2 recepty

Video 2 - recepty zdarma Jak vydělat peníze

+ jak jsem vydělal 90 tisíc na 5 stránkách, které obsahovaly gramatické chyby

Pokračování seriálu pro odběratele informací k JVP.

Všechny díly - předchozí i další díly můžete shlédnout na stránkách jejichž adresy dostanete emailem.

Pokud jste si doposud jejich zasílání Z DAR MA neobjednali, pokračujte na Home.

Textový přepis - video 2 recepty

Hezký den či večer, zdraví Vás Libor Činka - kouč, psychoterapeut a specialista v dosahování nadstandardních výsledků.

jak jsem slíbil, tak pokračuji v seriálu o tom, co mi umožnilo vytvořit systém Jak Vydělat Peníze. Seznámíte se s jednoduchými postupy, které Vám umožní buď jako jednotlivci či jako firmě vydělávat více peněz i v těžkých dobách.

Žijeme ve věku hyperkonkurence a svět se velmi mění. To, co platilo pro naše rodiče, už dávno přestalo platit. Peníze se dají vydělávat nejen tím, co Vás baví, ale dají se vydělávat rychleji než kdykoli jindy.

Máte-li znalosti, které jsem sbíral a ověřoval roky, tak za pár měsíců a někteří z Vás třeba i za pár týdnů budou moci začít vydělávat snadněji a příjemněji než kdykoli jindy.

Jakou cenu to má vydělávat příjemněji a žít život stále více podle Vašich představ? Jakou hodnotu to má, když můžete být v pohodě i v dobách krize?

V minulém videu jsem nastínil svou cestu realizace části mých snů. O zbytku se můžete dozvídat na mých stránkách. Řada lidí už mi řekla, že jsem toho do svých 44 let zvládl více, než mnozí lidé dokáží za celý život.

Jak je to možné? A jak to můžete dokázat i Vy?

Pozorně poslouchejte a kdykoli stopnete video, položte si otázky: Jak mne to může inspirovat k mému úspěchu? Co potřebuji udělat? Usínejte s představou ideálního života, který si přejete. Budete tak moci alespoň částečně simulovat to, čím pomáhám ve své praxi hypnoterapeuta.

Poslední roky mi přibylo klientů, kteří chtějí vylepšit nejen svůj soukromý život, ale i práci či podnikání.

Většina z nich mi na otázku, jak se o mě dozvěděli, odpovídá: Na internetu.

Mnozí z nich mne začali žádat o pomoc při vydělávání. A tak jsem jim vyprávěl o tom, jak jsem začal vydělávat já. Oni ví, že mne našli na internetu. Oni vidí, že mám úspěšnou firmu. Na chodbách si mohou přečíst články z novin, v kterých mne požádali o rozhovor. Vidí knihy, které jsem napsal. Ví, že jsem mnohé dokázal. Setkal jsem se však s řadou top manažerů a podnikatelů, kteří mi zpočátku nevěřili. Nemám totiž hodinky Rolex, nevlastním obleky za desítky tisíc a ani nejezdím ve Ferrari či BMW jako oni.

Proč nejsem bohatý tímto způsobem? Protože investuji do mého koníčka a tím je vědění. Investuji desítky tisíc měsíčně do toho, abych věděl a uměl to, co ti největší experti v mé oblasti. Investuji do své firmy, protože chci, aby klienti mého kurzů Angličtina s hypnózou odcházeli s tím, že se za týden naučili více než kdekoli jinde za měsíce či roky.

Čím se liším od zmíněných podnikatelů? Tím, že nejsem vyhořelý. Na rozdíl od mnoha z nich dělám to, co mne naplňuje po naprostou většinu týdne. Můj život je příjemná dovolená. Z mého života zmizelo postesknutí: "Už aby byl víkend."

A to vše začalo vznikat učením se od nadprůměrných.

To je důležitá myšlenka. Zastavte se u ní.

Úspěch nemůže vzniknout učením se od průměrných. Finanční úspěch nemůže vzniknout učením se od normálně vydělávajících.

Chcete-li být úspěšní, potřebujete se učit od nenormálních.

Jedno z pravidel Neuro-lingvistického programování zní:

Budete-li dělat to, co jste dělávali, budete dostávat jen to, co jste dostávali.

Inspirujte se tím nejen pro sebe, ale i pro druhé. Udělejte změny.

Jak jsem vydělal desítky tisíc jen napsáním 5 stránek textu?

Čím jsem toho dosáhl? Tím, že jsem lidem nabídl něco, co přináší lepší výsledky, než doposud dosahovali.

A každý z Vás víte něco, co může pomáhat druhým lidem být úspěšnější.

Anebo se to můžete naučit.

Vlastně jsem si jistý, že to můžete dokázat.

Důvod je jednoduchý. Skoro 20 let učím zrychlené učení a čtení.

Mohu Vás naučit nastudovat cokoli 5x i vícekrát rychleji.

Mohu Vás naučit ponořit se do hypnotického psaní či mluvení, díky kterému vytvoříte něco, co budete moci využít pro zisk.

Mohu Vás naučit psát tak, abyste za 1 stránku textu dostali větší honorář než známý spisovatel.

A první lekce začíná právě teď.

Nejdříve stručný přehled.

Popíši vám, jak jsem napsal, naformátoval a publikoval na internetu 5 stránkovou eknížku.

Pamatujte si, že každý expert někdy začínal. Ostatně znáte přísloví: "Žádný učený z nebe nespadnul." A já začínal pětistránkovým textem obsahujícím chyby, které by neudělal žák 7. třídy. Přesto jsem díky tomu textu začal vydělávat. Není důležitější gramatika než obsah. Důležité je, že to je od srdce a že lidé podvědomě vycítí, že jim chcete pomoci. Když to doladíte s pomocí jednoduchých rad jak psát, aby to bylo přínosné, tak to ještě vylepšíte.

Co jsem tehdy napsal já? Popsal jsem imaginární rozhovor studentů laiků s expertem. Jakousi textovou verzi Receptáře či Rad Ptáka Loskutáka. Jen oblast byla jiná. Obsahem bylo lepší pamatování si. Dodnes si můžete tuto mou eKnihu s názvem Superpaměť 1 zdarma stáhnout. Je asi o třetinu rozšířená, je zdarma, ale vydělává mi.

Kdo z vás má firmu, ten se může už významně odlišit od konkurence tím, že publikuje rady, které jinde nejsou dostupné. V placeném systému Jak Vydělat Peníze je k tomu podpora, která to umožní a to v kvalitě, za kterou byste reklamním firmám museli zaplatit desetinásobně více.

Na začátek může stačit sepsat tzv. FAQ čili Často kladené otázky a uvést na ně odpovědi.

To ale už leckteří dělají, že? Tak jak to může pomoci? Dávejte pozor a naučíte se to.

Jedno velmi významné pravidlo z NLP zní:

Problémy vznikají tím, že lidé dělají něčeho příliš mnoho, problémy vznikají také tím, že lidé dělají něčeho příliš málo anebo nedělají věci ve správném pořadí.

Jedním z klíčů je napsat řešení toho, co lidi nejvíce trápí.

Poukázat na to, co mají dělat, čeho méně a třeba v jakém lepším pořadí.

Když jim to pomůže ušetřit čas, peníze či nervy, tak budou rádi. Získají ve vás důvěru.

A to je jedna z nejdůležitějších věcí pro úspěch. Když lidé zjistí, že jste jim s něčím dokázali pomoci, tak rádi zaplatí za další řešení.

Svět se totiž velmi změnil a v existující hyperkonkurenci je potřeba se odlišit.

Mimochodem, mnoho firem se snaží odlišit cenou. Nabízí nižší ceny než konkurence. Ale to je cesta do zkázy. Když si totiž nevydělají na vylepšování produktů a služeb, tak budou do budoucna překonáni. Navíc většina firem investuje málo anebo v nesprávném pořadí do nejlepších postupů, jak být před konkurencí.

Ve mé eknize Superpaměť 1, kterou lze přečíst během 15 minut jsem dokázal, že čtenáři si okamžitě v průběhu čtení zlepší paměť. Protože jsem tam samozřejmě uvedl kontakt, tak mi mnozí začali volat a žádat o pomoc při studiu pro sebe nebo své děti.

Proč mi 5 stránek začalo přivádět klienty? Důvodů je celá řada. Jedním z nich bylo to, že jsem návod pojal jako jednoduchý příběh, vlastně záznam možného rozhovoru.

Inspirací mi byla ekniha, kterou jsem sice nikdy nečetl, ale viděl jsem na ní reklamu a její obrázek.

Ta ekniha se tuším jmenovala:

Jak se nenechat napálit při nakupování auta.

Nějaký automechanik nebo prodejce malého autobazaru v ní popisuje, na co si mají lidé dávat pozor, když si kupují auto. Nikoli rozsáhlá kniha, ale jen pár stránek. Tato eknížka však nebyla zdarma, ale stála asi 40 dolarů. Protože byla na internetu dobře vidět, tak si jí mnozí koupili, protože za 40 dolarů se vyvarují chyb, které by byly mnohonásobně dražší.

Všimněte si toho. Lidé rádi zaplatí, když se vyvarují chyb a ztrát.

Já jsem začal kupovat stále dražší a dražší návody, protože mi ušetřili roky času a ochránily mne před děláním drahých chyb.

Například za návod jak využívat Facebook pro obchod jsem zaplatil 999,- dolarů a nelituji, protože mne ušetřil chyb, které bych udělal jako většina lidí.

Představte si, že zadarmo, díky Facebooku můžete rozšířit několikastránkovou eknihu ve formátu PDF.

Máte tedy mnohem lepší možnosti, než jsem dříve měl já v době, kdy FB neexistoval!

A je jedno, zda jste jednotlivec či firma.

Jak eKnihu a tedy sebe ještě zviditelníte?

Já jsem postupoval tak, že jsem mou eKnihu zveřejnil na slunecnice.cz

Tam totiž hledají spousty lidí to, co je možné získat levně či zadarmo.

VY můžete nabízet eKnihu třeba na aukro.cz

Je spousta možností kam ji dát, aby se s informacemi o Vás či vaší firmě začala šířit ve formě virální reklamy - tedy zdarma.

A to není ani setina toho, co jsem začal učit mé klienty, kteří si u mne začali platit poradenství v podnikání.

Sedávají přede mnou majitelé i několika firem a vždy žasnou jak jednoduše lze jejich byznys vylepšit.

Protože mne však naplňují náročnější řešení, tak jsem vše začal sepisovat a vytvořil eKnihu v současnosti transformovanou na e-program Jak Vydělat Peníze. Tu jsem navíc doplnil o software, který usnadňuje a automatizuje celou řadu věcí, nad kterými by jinak trávili násobky času.

Po pár minutách psaní do okének jednoho z mých programů stačí kliknout a program vygeneruje vhodné reklamní texty, za které by agenturám platili tisíce i více.

10 slov, které napíší, můj program zpracuje a ukáže jim, jaké šance mají v podnikání a hlavně na co se soustředit, aby to maximalizovali. Zabrání jim tak chybnému investování peněz a hlavně energie.

I ostřílení podnikatelé jsou překvapeni hodnotou, jaká vzniká tím, že jsem si naprogramoval jednoduché programy a tím, že je stále používám.

Majitel finanční společnosti byl v šoku, když jsem mu ukázal, kde leží miliony, o kterých neví jeho největší konkurenti. To je důvodem, proč se pravidelně chodí radit už 2 roky a to i v otázkách osobního života.

Stop. Vy však začnete skromně jako já. Pište si od teď nápady. Poslouchejte, co lidi trápí. Hledejte na internetu, co je trápí. Hledejte na diskusních fórech a Facebooku či Twitteru. Napište na Facebook nějaký Váš tip, kus řešení a můžete získat zájemce. Hledejte to, k čemu máte vztah. Mnoho lidí se stalo úspěšnými tím, že začali psát o tom, jak překonávali problémy. Mnoho z nich ušetřilo druhým chybné kroky tím, že na ně upozornili.

Vzpomeňte si na eKnihu o kupování auta.

Napište návod na vyvarování se chyb. Napište návod na řešení. Popište odpovědi na otázky, které lidi zajímají.

Věřte si a jděte každý den za cílem.

Rada jednoho amerického multimilionáře, která mi pomáhá už skoro 20 let je následující:

Vytvořte si vizi úspěchu. Představte si cíl. Sepište si jednotlivé kroky velmi podrobně. Každý den udělejte 6 kroků. Uděláte-li každý den 6 kroků, tak za rok je to 2190 kroků k cíli. Pak budete úspěšní. Je mimo možnosti selhat, když se budete řídit touto radou.

Mimochodem, co když se inspirujete právě tímto a napíšete návod, jak něčeho jednoduššího dosáhnout za třeba za měsíc. Určitě znáte plány diet s recepty na každý den. Tak to převeďte do jiné oblasti.

Jak napsat eKnihu?

Jak se ještě odlišíte?

Lidé nechtějí mnohasetstránkové návody. Chtějí rady rychleji. To je důvod, proč eKnihy zbavené balastu přílišných podrobností jsou úspěšnější než dlouhá "vědecká díla"

Proto pište přehledně.

Pokud se obáváte, že nevíte jak psát, tak to namluvte a nechejte přepsat. Následně výsledek upravte.

Texty eknih, které mne naučili psát marketingoví guruové jako Joe Vitale mají šířku novinových sloupců. Proto jsou pro oko čitelnější než stránky knih.

Stručný text roztáhnete na dlouhý tím, že zvolíte větší písmo např. font velikosti 14, což ocení lidé, kteří hůře vidí.

Když nastavíte široké okraje, tak nejenom text roztáhnete, ale umožníte lidem, aby si tam psali poznámky.

Nastavíte-li řádkování 1,5 či dvojnásobné, hned bude text delší a zase umožní lidem si vpisovat poznámky.

Návody, které jsou přehledné, mají pro lidi hodnotu.

Ty pak čtou. Nečtou ty složité a napsané malým písmem typu recept a složení potravin na balení výrobku.

Proto buďte jiní.

Zatraktivněte text jako já a pomocí barev odlište třeba nejdůležitější od méně důležitého.

Když jde o elektronickou knihu, tak Vás barvy nic nestojí.

Tím se odlišíte od existujících materiálů.

Používejte odrážky a číslování bodů.

Dodejte obrázky či fotografie. Pro jejich získání používejte svůj mobil či fotoaparát. Můžete také použít obrázky z internetu, které jsou označené jako volné k použití.

POZOR, vyhněte se nelegálním postupům. Vyhněte se kopírování toho, co jste nevytvořili. Buďte originální.

Věřte si a hlavně věřte tomu, že člověk se rozvíjí tím více, čím více píše a mluví. To je zákon platný pro každý mozek. Každý můj klient, který jej začal využívat, začal dosahovat úspěchů a někdy skoro zázraků. Budou vznikat nová nervová spojení, jakmile budete každodenně alespoň pár minut přemýšlet a realizovat byť jednoduché kroky. To, co se dříve zdálo nemožné bude spolu s plynoucím časem pochopitelné a možné. To, co bylo dříve náročné se bude stávat jednodušší a jednodušší.

Napište (namluvte) návod a převeďte jej do formátu PDF. Nemáte-li Open Office, který to umí kliknutím na jedno tlačítko, tak si jej stáhněte z již zmíněné adresy: slunecnice.cz

Napište třeba návod, co nedělat a publikujte jej zdarma.

Přepracujte ten samý text, na to co dělat, doplňte jej o řešení a tento text již prodávejte.

Jak na to - a mnohem více se budete moci dozvědět v již třetí verzi ověřeného systému Jak Vydělat Peníze, která se připravuje k zpřístupnění pro omezený počet zájemců. (Omezení pro určitý počet lidí je dáno tím, že se mohu postarat a podpořit jen určité množství lidí.)

Využijte tedy dnešních myšlenek pro inspiraci.

Mějte se hezky

Konec textového přepisu - video 2 recepty

(c) 2011, Libor Činka, www.jak-vydelat-penize.com


Home > video 2 recepty

 

(c) Libor Činka     Obchodní podmínky  Zřeknutí se odpovědnosti


Setkali jste se s Happy hour? Šťastná hodina je období,
kdy můžete
získat více než jindy.

Zkontrolujte si, co je napsáno
na Mobil Efekt
Možná tam právě nyní
najdete překvapení v možnosti získat systém JVP zdarma.

 

Hypno Zisk

e-program pro podporu zisku

Od Libora Činky
autora bestselleru