Update eKnihy JVP 13. listopadu 2010

od Libor Činka
(Praha)

Update eKnihy JVP - 13. listopadu 2010, cca v 16 hodin.


Do několika míst jsem dodal texty, takže si je můžete přečíst níže. Upravenou eKnihu si sice můžete stáhnout z:
http://www.cetros.cz/ekniha_SP2.htm
nicméně myslím, že uděláte lépe, když si updaty přečtete níže a ušetřený čas investujete do nějaké JVP akce.
TIP pro úspěch
Vyhněte se snaze být dokonalí a zveřejňovat věci, produkty až budou 100% či "110%". Je smysluplné k ideálu směřovat, jenomže často se jedná o patologický perfekcionizmus, který bývá překážkou v jednání. Ti, kteří se takovým perfekcionizmem zabrzdí, zpravidla pak zůstanou stát a nedotáhnou věci do konce.

Samozřejmě musí fungovat všechna propojení typu: funkční odkaz pro provedení platby, ale není smysluplné řešit barvy internetových stránek dokud nemáte hotový produkt či službu.

Je zbytečné mít perfektní e-shop, když ještě nemáte ověřeno, že lidé mají zájem o dané produkty. Z počátku může stačit funkční emailová adresa a telefon pro objednávky doplněné obchodními údaji, podmínkami.

Čemu však musíte věřit, je kvalita toho, co budete nabízet. Dokud obchodníci nejsou přesvědčeni o přínosu pro kupující, tak podvědomě vysílají signály narušující důvěru. Bez důvěry není obchod.STOP
Tento symbol označuje pasáž, u které je potřeba se zastavit a raději delší dobu přemýšlet z dlouhodobého hlediska, než uděláte krok, kterého byste mohli litovat.

Zrání myšlenek je důležité. To, co se zdálo překážkou jeden den, tak druhý den může být překvapivě snadné. Pokud to ještě hladce nejde, tak si pusťte dynamickou hudbu, udělejte si kávu či si dejte Redbull. Uvidíte, že opakováním tohoto postupu se Váš mozek dá do pohybu.
AUTORESPONDER
www.jak-vydelat-penize.com/autoresponderBARVY
Už jste asi četli leccos o vlivu barev, jenomže já jsem se na to rozhodl jít jinak. Namísto toho, abych se spokojil s tím, co se kde píše a často opisuje, aniž by to někdo ověřil, tak jsem vytvořil vlastní světově unikátní průzkum.

Ten najdete na:
www.jak-vydelat-penize.com/barvy-nova-psychologie.html

Která barva má vztah k budoucnosti?
Která barva má vztah k bezpečí?
Která barva nejlépe vyjadřuje důvěru?
Která barva nejlépe vyjadřuje novinku?
Která barva nejlépe vyjadřuje změnu?
Která barva nejlépe vyjadřuje bohatství?
....

Podívejte se na průzkum, odpovězte na mnohem širší škálu otázek týkající se barev a budete se moci dozvědět, jak se liší Vaše vnímání od většiny lidí.

Čím více totiž budete myslet podle toho, jak myslí a co chce většina, tím více toho bude moci využívat k zisku.
FACEBOOK
Facebook - respektive stránku na FB, můžete mít zcela zdarma a rychle.
A na rozdíl od jiných poskytovatelů zdarma, zde neplatí, že co je zadarmo, tak má malou hodnotu. Mít svou Facebook-ovou stránku budete muset mít, pokud nechcete ztratit příležitost a být vidět a moci vytvářet zdarma kontakty s potenciálními zájemci.

Rozhodně se však vyhněte představě, že budete psát na stránky texty typu: Skvělý přípravek na hubnutí najdete na stránce www.hubnurychlostisvetla.cz

Podobně jako i jinde a na FB obzvláště platí, že nejdříve musíte vytvořit vztah a teprve potom se můžete zmínit.

Představte si, že někdo úplně cizí přijde na společenskou událost, párty a začne se chovat jako trhovec na pouti a ke každému přistupovat stylem: "Ahoj, jak se máte? Je to tu fajn, co? Mimochodem znáte tyhle prášky na hubnutí?Jsou fakt levný a děsně účinný."

Kolik byste prodali? I pokud snad něco, tak by o Vás všichni věděli, že jste nějaký dealer a začali se Vám obloukem vyhýbat. A nic by na tom nezměnilo, kdybyste mluvili spisovně a kultivovaně.

Obchod je v první řadě o vztahu. Ten je potřeba rozvíjet. Něco poskytnout a dokázat, že stojí za to být s vámi kontaktu. Pak teprve můžete nabídnout něco dalšího.

Protože jde o velmi se vyvíjející prostředí, v kterém platí významné odlišnosti, tak o strategiích jak založit stránku na FB a jak s jeho pomocí budovat síť kontaktů, které Vám budou pomáhat v prodeji budete získávat informace na Fóru pro majitele JVP.

P. S.
K čemu Vás výše uvedené inspirovalo? Napište komentář, svůj postřeh, nápad, dotaz.

Komentáře k Update eKnihy JVP 13. listopadu 2010

Průměrné hodnocení starstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Nov 19, 2010
Hodnocení
starstarstar
Komentar k Uptate eKnihy JVP
od: Iva

Dobry den, zaujal me Tip pro uspech: Je to presne muj pripad, snazim se dovest produkt k dokonalosti a on stale neni dokonaly. Jo, asi to brzo pustim i nedokonale. Supr tip!
Zrani myslenek taky bezva! Sama na sobe jsem zjistila, ze nekdy veci jdou samy od sebe snadno a hladce, oproti tomu nekdy se u nich trapim a nejde to. Fajn, necham to uzrat a ulezet. Skvely! Diky Iva

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu