logo for jak-vydelat-penize.com
leftimage for jak-vydelat-penize.com spacer jak-vydelat-penize.com  

Tipy a inspirace

Internetové stránky pro inspiraci:

www.patentnimedicina.cz - na to, jak získat zákazníky, přináší tyto stránky inspiraci. Po kliknutí na Testy TCM po vybrání Test Dobrý jazyk se objeví možnost vyplnit dotazník a zaslat fotografii jazyka pro bezplatné vyhodnocení dle čínské medicíny. Pak odesílatelům samozřejmě nabídnou možnost léčby pomocí vhodných přírodních preparátů. Zákazník má problém, vidí, že je mu nabídnuta odborná pomoc tedy nikoliv jen nabídka preparátů jako jinde a dostává zpracovaný plán léčby.

Jen je škoda, že tato možnost je však trochu schovaná (stav k 13.2.2010)
a tím přichází o potenciál, který má. Kdyby byla více zdůrazněna, třeba velkým obrázkem s vhodným textem hned ve viditelné části hlavní stránky, tak může získávat mnohonásobně více kontaktů na lidi, kteří hledají pomoc a řešení problémů.

Mimochodem, moje osobní zkušenost s lékařkou, která využívá produkty od TCM a provozuje centrum čínské medicíny Inspirita.cz je naprosto skvělá
a ověřená roky péče o mne a mou rodinu. Například naposled namísto antibiotik a punkce nosních dutin, kterou mi doporučil běžný lékař na ORL mi pomohla kombinace akupunktury a přírodních "antibiotik" č. 12, tak, že během 2 dnů jsem byl fit. Mimochodem v Číně se diví, proč léčba chřipky v západním světě trvá asi 2x delší dobu než u nich.

 


Tip na zkrácení dlouhých internetových adres

Proč používat zkrácené internetové adresy? Je to užitečné v případě,
že máte rozběhlý byznys a máte čas na využívání sociální síť Twitter

Umožní to také vidět, nakolik lidé klikají na sdělení v Twitteru a tedy sledovat počet zájemců, (například, kteří proklinuli z reklamy směrem k nabídce,
či nabídky produktu k objednacímu formuláři)

Adresy pomůže zkrátit například: bit.ly

Ukázka:
Adresa pro zkrácení je http://klikni.idnes.cz/clanky.asp?f=p&slovo=Den%20D&search=Hledej

Zkrácená adresa pomocí bit.ly je:
http://bit.ly/cgxCRZ a když na ní kliknete, tak se dostanete na tu stejnou stránku, nahoře zapsanou dlouze.

 

Facebook

Sociální síť, díky které si můžete vytvořit zdarma stránky a jakmile budete mít dostatek kvalitních přátel, tak můžete i zviditelnit a odeslat informace lidem s kterými se přátelíte. Pozor, v sociálních sítích platí jiná pravidla a celá řada z nich je nepsaných, takže rozhodně nelze účinně obchodovat stylem typu Ahoj, přidejte se k nám, máme skvělý produkt ...  kupte si ....

Twitter

Další, méně u nás méně významná sociální síť. I  tam může rozjet zdarma byznys opravdu každý - přečtete si  Jak Vám Twitter najde klienty
 


Den D a systém Jak vydělat peníze

Tipy a a inspiraci můžete najít právě v TV pořadu Den D viz předchozí zkrácený:) link. Vide a předchozích dílů najdete pod tlačítkem "Přehrát video" na:
www.ceskatelevize.cz/program/dend/

Jakožto majitelé systému JVP uvidíte zřetelně chyby, kterých se účastníci této podnikatelské reality show dopouštějí. To, že se jich dopouštějí absolventi podnikatelských škol je dost smutné. To, že se jich dopouští i podnikatelé podnikající už nějaký ten rok je fatální. To, že většina podnikatelů nezná principy z J V P je stojí ohromné peníze a ztráty příležitostí.

Tip na vycvičení podnikatelského myšlení

Sledujte každý týden Den D a přemýšlejte nad ním z hlediska JVP systému.

 


Inspirace na zvýšení vlivu a účinnosti

Klíče k ovlivnění smyslů najdete v eKnize Psychologie vlivu a Magie úspěchu.

 


Klíčový tip

Dívejte se kolem sebe s otevřenýma očima, všímejte si toho, co může být inspirací pro Vᚠbyznys, zapisujte si to na volné Karty úspěchu z JVP.
Když si budete připomínat inspirativní myšlenky s časovým odstupem,
tak postupně z Vašeho podvědomí vybublají další nápady, jak vytvářet
úspěšnější a efektivnější byznys. Jakmile to propojíte se strategiemi
ze systému Jak vydělat peníze, tak se začnete stávat geniálními podnikateli.

 


Tip pro ty, kteří chtějí vědět, co mi pomohlo odstartovat úspěch po roce 2000

 - pokud rozumíte anglicky, tak zde je jeden ze světově nejlepších systémů. Po shlédnutí krátkého videa se dostanete v instruktážním videím, jak dělat byznys pomocí internetu. Najdete tam ohromující inspiraci, která spolu s J V P zajistí úspěch v jakémkoli ( samozřejmě etickém a férovém) byznysu.

* *


Další informace najdete na:
Diskuzní fórum - hodnoťte příspěvky druhých, zviditelněte se svým textem a získejte cenné rady.
Reklama - psaní - texty
Knihy - témata - prodej - jak podnikat
Aukro
Cíl
Sen - fakta


 

Návrat z tipy inspirace na hlavní stránku jak vydělat peníze

(c) 2010,  Libor Činka