Theta vlny

od Johanka
(Strakonice)

Zdravím všechny, u nahrávky s theta vlnami se necítím ve své kůži, je mi zima a bolí mě tělo jako při chřipce. Ještě ji párkrát dám a uvidím.
Máte někdo podobnou zkušenost?
Díky, Johanka

Komentáře k Theta vlny

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Jan 24, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Reakce na Mp3 2
od: Severyn

Dobry den, ci vecer. Procitam komentare ostatnich a jsem v soku, z nekterych zde popsanych reakci na poslech nahravky s theta vlnami. U sebe jsem nic nepozoroval zvlastniho, do teto chvile. Uvedomuji si, ze nektere zde popsane udalosti se mi staly take ale neprikladal jsem tomu pozornost. Po tydnu pravidelneho poslechu druhe nahravky, se mi spustila take ryma ale bez dalsich beznych priznaku. Posloucham v sede:) Je dobre mit pristup a moci sdilet informace o prozitci, protoze si nekdy diky tomu muzete uvedomit "veci", ktere jinak prehlizite. Vetsina z nas totiz zije na "autopilota". Plno veci prehlizime, i kdyz je mame primo pred ocima. Dekuji Vam!

Jan 23, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Theta vlny a čištění těla
od: Milada (Brno-venkov)

Dobrý den či večer, reaguji na výše uvedený text theta vlny a odpověď pana Libora...
Poslouchám 2x denně - brzy ráno a před spaním jen nahrávky s théta vlnami.
Zpočátku poslechu se mi projevovaly silné bolesti hlavy především v místech zátylku a malého mozku, zvedal se mi tlak až na 180/115, kdy jsem musela použít manželův lék na snížení tlaku ( nemám s tlakem normálně žádné problémy a nejsem člověk, který s každým píchnutím utíkal k lékaři či měl doma už malou apatyku). Ba naopak, vše beru jako dar přírody a způsob čištění těla...o jiných příznacích jsem se zde již zmínila). Myslím, že se jedná o přirozený proces probíhající v našem těle - tělo bylo donuceno fungovat a ne lenošit.

Další moje pozorování stavu těla jsou:
Jsem přesvědčena, že jsem na tomto světě proto, abych žila v hojnosti, nadbytku a bohatství, lásce a spokojenosti. Tomu všemu věnuji myšlenky při poslechu a představuji si ty správné obrazy a na to vše reaguje při poslechu i moje tělo :
Bolesti hlavy a výška tlaku se pomalu dostávají do normálu .
Poslouchám od počátku a to poctivě v leže na posteli, zakrytá a v absolutním klidu, vše si zaznamenávám.
Zprvu se u mě začal vždy v určitých pasážích poslechu a myšlenkách či obrazech kromě pocení, že jsem se musela i odkrýt, objevovat i známý pocit- takové to stažení v oblasti žaludku - určitě to všichni známe ( tělo není ztotožněno s tím, co mu předkládáme či nutíme ).
Je to oblast tzv. SOLAR PLEXUS - někdy nazýván MOZEK PODVĚDOMÍ a představuje centrálu těch duševních procesů, které bez lidského vědomí řídí všechny životně důležité funkce organismu a nelze lidskou vůlí ovlivnit. Tam začnou naše myšlenky a představy reálně působit a projeví se v zážitcích a to příjemných či nepříjemných pocitech v této oblasti ( kolem pupku).
Přesto jsem neustoupila a své myšlenky a představy hojnosti, blahobytu...lásky...svému mozku nadále předkládám.
Poslední dva dny pozoruji, že se postupně tyto stavy sevření v oblasti solaru nejenže snižují co do intenzity, ale dokonce v některých místech poslechu se již nedostavují vůbec.
Naopak, což se doposud vůbec neobjevovalo, se začíná při poslechu a mých představách projevovat příjemný pocit jakoby mravenčení či drobná husí kůže( může znamenat u každého něco jiného u mě léty vyzkoušeno, že je to dobře, správně, dobrý a úžasný pocit z něčeho).
Zprvu na mne působila hudba velmi agresivně, nyní je mi příjemná a včera jsem při poslechu 2x usnula a vzbudila se - už bylo ticho...
Myslím, že poslech má i velmi čistící účinek na náš organizmus - můj názor. Nevím co jsou to chřipky a nemoci obecně. Napřed jsem dostala něco jako chřipku ( nemocná jsem se ale necítila)- teklo mi z očí nosu, bolelo celé tělo. po týdnu to ustoupilo a dnes mi znovu začalo téct z nosu, jako z rýny (okapu). Nemocná nejsem.
Pevně věřím čistícímu procesu v těle. Má-li se něco v našem mozku přetransformovat, musí to mít zákonitě vliv na celkový stav těla, neboť v těle vše souvisí se vším. Jsem ráda, že se v mém těle děje tzv uzdravující proces a tím i změna myšlení a projevu -
už si nějaké mé změny začalo všímat mé okolí, zatím takoví ti "NEGÁČI" a těm se nelíbí můj postoj....ale to je jich problém..mě zpět nedostanou!!!
Začínají přicházet i obchody...Už bude jen lépe!!!

Popsala jsem trošku podrobněji, jak já prožívám a cítím poslech théta vln.Jsem za to panu Liborovi nesmírně vděčná a moc se těším na finální verzi.

Jen mám ještě dotaz. Mají se poslouchat obě nahrávky ? Já to pojala jako první nahrávku a po určité době poslech théta nahrávku jako pokračování či nadstavbu a tu první již neposlouchám. Není to chyba ?

Přeji nám všem, ať se nám vyčistí tělo i mysl a vznášíme se na vlnách hojnosti, bohatství, lásky, ale i vděčnosti a pokory..
Krásný den všem. Milada

Jan 23, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Rekapitulace kontraindikace
od: Libor Činka

Jinak kontraindikace jsem popsal přímo na stránce, odkud je MP3 se stimulací v Theta pásmu k dispozici a nyní je ještě jednou připomenu: Pozor, pro tuto nahrávku obsahující speciální stimulaci mozkových vln platí omezení, respektive zákaz používání lidmi s kardiostimulátory, užívajícími psychiatrické léky, ženami v pokročilém stádiu těhotenství a všemi, kteří trpí epilepsií či prodělali vážný úraz hlavy, bez konzultace s lékařem.

Je zakázáno užití v průběhu řízení auta, či jiného dopravního prostředku.

Pochopitelně platí zákaz poslechu při práci s nástroji jako je motorová pila, vrtačka či při práci ve výškách a situacích, kdy změna pozornosti může vést k úrazu.

Jan 23, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Reakce na relaxaci
od: Libor Činka

Reakce na relaxaci, kterou vyvolávají Theta vlny, (ty normálně existují v lidském mozku, a zde je jen aktivujeme k tomu, aby je mozek znovu začal produkovat v okamžik poslechu) může být velmi výjimečně natolik intenzivní, že dojde k změně průtoku krve v podkoží a tedy se mohou dostavit pocity chladu a tedy třesu - máme zimní období a tedy tělo tak snadněji může reagovat, což by se určitě nestalo v parném letním dni:) Řešení může být jednoduše se do deky zabalit:)

Navíc Theta vlny jsou spojené s regenerací a tedy léčením, takže někdy v těle proběhnou děje, které se starají o uzdravování organismu.

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka 
kouč, hypnoterapeut,
autor bestselleru Ovládněte svůj mozek,

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu