Technologie budoucnosti

Sledujte pár minut úžasného videa pro inspiraci. Jaké budou a vlastně už z části existují technologie budoucnosti? 

Pokud jste pozorně sledovali celé video, tak máte trošku představu o tom, co třeba přinese "inteligencí doplněné sklo".  

Doporučuji si přečíst knihy "Akta budoucnosti" či "Hojnost" a budete mít tak kousek z důležité představy, kam se svět může odebírat. Nanotechnologie, počítače jako součást oblečení, Virtuální realita, 3D tiskárny v domácnostech, stále se zvyšující věk, pokroky v medicíně, propojení člověka a počítačů, ale zároveň rozdíly mezi úspěšnými a bohatými versus chudými vzniklá díky rozdílné míře schopnosti pracovat s informacemi a tedy v schopnosti zapojit a ovládat technologie budoucnosti. Orientace je základem bohatství a jak se moudře říká: Vědění znamená moc. 

Proto jsem založil Svět VR stránky o virtuální realitě svetvr.com - NOVINKA - kde sdílím zkušenosti s desítkami her a softwarů.

Podnikání se ve světě razantně změnilo a stoupá počet milionářů, kteří vydělávají právě díky propojení technologií, které dokáží zastoupit práci týmů lidí (například natáčení filmů se dnes dá řešit se zlomkem nákladů oproti dřívějšku) či zapojením levné pracovní síly z východu - realitu toho popisuje Daniel Pink v knize Úplně nová mysl (inspiraci z této knihy jsem začal využívat naplno v roce 2012 a ušetřil tak desítky tisíc, které bych jinak zaplatil za běžnou pracovní sílu v Čechách). Netušené možnosti, z kterých se člověku může zatočit hlava radostnou závratí. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu