Svítící LED TAXI přívěsek na klíče

od Vratislav Hromek
(Prostějov)

Reklama na TAXI svítícími přívěšky

Reklama na TAXI svítícími přívěšky

JVP mi pomohl s rozhodnutím a uskutečněním internetového projektu pro prodej přívěsků TAXI.

Nápad jsem v hlavě nosil asi pět let. Začalo to tím, že jsem chtěl před těmi pěti lety propagovat vlastní taxislužbu a udělat radost svým klientům. V Česku nebyla v žádném e-shopu reklamních agentur ani zmínka o taxi přívěscích. Až jsem na přívěsek narazil v Německu a po doručených 100 kusech se jen zaprášilo. Zde jsem poprvé viděl úžas a úsměvy obdarovaných klientů. Přišlo mně logické využít díry na trhu a přívěsky dostat skrze majitele taxislužeb mezi lidi.Prvním krokem bylo nalezení výrobce v Číně, dalším registrace třech domén. www.taxikeychain.com a www.taxi-privesky.cz jsou přesměrované na www.taxiprivesek.cz .

Webovou prezentaci mi sestavil můj známý, kterému jsem dodal textovou podobu a fotografie. Pravděpodobně nemáme dobře označené obrázky. Jak by to správně mělo být? Změnit název obrázku na LED TAXI přívěsek na klíče? Vyskočí potom obrázek na Google obrázky? Admin slíbil, že to zjistí, že s tím nemá zkušenost.

Prodej se snažím podpořit přes firmy zabývající se prodejem a montážemi taxametrů. Oslovení dopisem s letákem a několika přívěsky zdarma. V druhé fázi bych chtěl oslovit jednotlivé taxislužby.Měl by pomoct i odkaz z vlastní adresy www.taxipv.cz .

Jsem na začátku a proto jsem se musel dostat ze začarovaného kruhu typu. Kolik kusů dovézt z Číny? Prodám je? Půjde to? Nebo bude málo? Pro jistotu jsem objednal další zásilku. Předem děkuji za připomínky a kritiku k uvedenému projektu.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu