Stále přibývají nápady

od Jana
(Brno)

Začala jsem s Anglicky fantasticky, tato metoda mne zaujala natolik, že jsem se musela mrknout i na další programy Libora Činky. V současné době poslouchám hypnozu a přemýšlím jak ještě lépe vydělat peníze. Škoda, že jsem musela opustit angličtinu, ale všechny hypnozy současně zřejmě používat nejde.
Zdá se mi, že už po hypnoze z Anglicky fantasticky se mi v mojí hlavě začaly myšlenky pročišťovat a takové ty zbytečné dokonce mizet - že by nějaká defragmentace?
Najednou vidím stále více možností v současném podnikání, ale přibývají další i z jiných oblastí a mám stále více chuti pustit se do dalšího, zatím z mé strany neprobádaného. Až si říkám, jestli bych se neměla začít krotit, vše se stihnout nedá. Mám však pocit, že se mi svým způsobem "dobily baterky" a těším se na každý další úspěch, který určitě přijde.
Díky panu Činkovi jsem objevila paměťové mapy, o kterých jsem dosud neměla tušení a pomalinku je začínám využívat.
Přestávám se pouštět do nikam nevedoucích diskuzí s lidmi, "kteří všechno vědí a znají", bohužel to nikdy nikam nedotáhli. Zdá se mi, že tak ztrácím čas a možnost posunout se sama dál. Proto se takovým diskuzím vyhýbám.
Díky za tuto možnost

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu