Slovo dostatek

od Milada Kohoutková
( (Brno-venkov))

Dobrý podvečer, mnohokrát přemýšlím o tom, jak co správně říct...,aby protějšek moji větu vnímal tak, jak byla myšlena. Nikdy mě nenapadlo, spíše jsem nepřemýšlela, že i svému podvědomí musím myšlenku - větu správně poskládat. Děkuji, je to úžasné..

Poslouchám 4. den pravidelně Hypnoprofit01 a chtěla bych se zeptat... V jednom momentu je zde řečeno (nevím teď doslovně) mít DOSTATEK peněz nejen na přežívání, ale na několik měsíců....
Ve mně slovo "dostatek" evokuje určité omezení v množství peněz a slovo "přežívání" - neovlivňuje negativně podvědomí ? Možná se mýlím....
Jinak skvělé, dělám pravidelné zápisky a pozoruji, co to dělá s mými pocity při poslechu...Pomalinku vnímám pocitové změny .
Děkuji, že mohu být součástí tak skvělého výzkumu. Těším se na další pokračovací video.
Hodně úspěchů ve změně myšlení nás všech. Milada

Komentáře k Slovo dostatek

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Jan 12, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Ptejte se na antonyma
od: Libor Činka

Doporučuji se zamyslet nad tím, co je opakem slova dostatek. Co je pro Vás antonymum tohoto slova? Běžně gramatickým antonymem slova "dostatek" je "nedostatek" - tedy ve vnímání většiny lidí. VY to však můžete mít jinak a proto si můžete dodávat vlastní slova. Vždy si je vyslovte nahlas s různou intonací a hledejte taková, která Vás posílí.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu