Do práce chodí můj robot

Robot již k dostání - uskutečněné sci-fi o finanční svobodě, které může být i vaše. 

Určitě máte kuchyňského robota. Ale toho nemyslím. Možná už máte robovysavač.
A co robota na další práce? A co robot, který bude vydělávat?
Já ho mám už mnoho let. 


Představte si, a vžijte se do následujících obrazů. 

Je ráno. 

Zatímco sedíte u snídaně, či si jinak užíváte volného času, Váš robot odchází do práce za Vás.

Ví, co má dělat, a budete to dělat ne jen 8 hodin, ale klidně i až budete spát. 

Teď snídáte, přemýšlíte, co potřebujete, aby robot lépe dělal a vydělával i až odjedete na další ze svých čtvrtletních dovolených.

Víte, že když investujete čas na prostudování všech možností vydělávat, tak zabezpečíte rodinu i pro případ, že by vás na dovolené v Austrálii sežral žralok. 


Někdo ze známých už má také robota. Zpočátku váhal, přestože investice do něj nebyla tak velká, ale studium všech těch programů, které je potřeba znát pro to, aby robot fungoval samostatně, zabere řadu týdnů.

Nicméně, touha udělala své. Počáteční investice pár tisíc a asi 90 minut denně na studium a použití znalostí se začíná vracet.

Váš robot pracuje 24 hodin! O jeho výsledcích se dozvídá postupně více lidí. Z několika desítek lidí týdně, počet stoupl už na stovky. Robot pracuje a vy se díváte na účet, kde se objevují stále vyšší částky za robotovu práci. Stále více se můžete věnovat tomu, co Vás baví.

Rozumní lidé se starají o robota, učí ho, aby dokázal pracovat lépe a více. Až teprve po pár měsících stabilních příjmů ve výši, která jim postačuje k samostatnosti, podávají výpověď v bývalé práci. Na vydělávání peněz přece mají robota, tak proč by dělali něco, co je nebaví?

  • Vzpomínáte na dobu, kdy se Vám kolegové z práce smáli.
  • Vzpomínáte na dobu, kdy jste i Vy přestávali věřit.
  • A taky si vzpomínáte na to, jak jste se aktivně vrhli do vytváření své budoucnosti a začali kolegům, spolupracovníkům říkat: "Není to zázrak, je to jen něco nového, co si lidé dokáží obtížně představit.
  • Před konkurencí však o tom mlčíte. 

Já svou představivost trénuji a učím robota to, co potřebuji, aby naplnil mé sny. Už se mi to začíná vracet. Něco je prostě za něco."

Řeči o nenormálnosti svého počínání si vychutnáváte. Vy totiž víte, že ti normální patřili vždy do normy. Normálních lidí je nejvíce. Nejvíce je těch, kteří žijí a myslí průměrně. Průměrní nemohou dosahovat nadprůměrných výsledků a ani zisků. Vy chcete myslet mimo normy, protože víte, že úspěch je pro ty, kteří myslí mimo mantinely průměrnosti. Vaši kolegové stále pracují. Vaši kolegové se v práci přemáhají a sní o volnu.

Vy máte volno 12 - 14 hodin denně. Můžete mít dovolenou, kdy chcete. Chodíte spát bez představ o tom, jakými problémy Vás šéf v práci zavalí. Vy jste v pohodě.

Vaše starost je, aby robot měl energii. Staráte se o to, aby komunikoval s živými lidmi jim nejbližším jazykem. Občas Vás napadne, jak vylepšit jeho vzhled.

Část z toho co vyděláte a kterou do robota investujete je nízká ve srovnání s tím, kolik byste museli platit živým lidem. I je byste museli učit dělat práci. Jenže na rozdíl od nich, robot nezapomíná. Robot není líný. Robot nechce příplatky za práci o víkendech. Robot netrpí nemocemi, ani od Vás nechce plat během mateřské dovolené. 

Ano, roboti mohou mít děti. Bude-li mít Váš robot děti, tak Vám budou věrní. I oni pak mohou pracovat za Vás. 

Během 3 týdenní dovolené jen asi 2 hodiny týdně věnujete komunikaci s robotem pomocí svého mobilního telefonu. Podíváte se na tabulku s týdenními výsledky a případně napíšete email.
Když Vás během čtení knížky na pláži napadne tvořivá myšlenka, tak ji po příjezdu realizujete. Robota naučíte něco dalšího a Váš příjem se zvýší. Bude Vaše příští dovolená delší či luxusnější?

Kolik je Váš bývalý šéf ochoten zaplatit za takového robota? 

P. S. 
Můj robot byl inspirován zahraničními vzory a po letech jejich fungování jsem vytvořil vlastního a adaptoval jej na české podmínky. Chcete-li jej mít, řiďte se tím, co  vám doporučím, protože o mé zkušenosti se pere stále více milionářů a chtějí opakovaně mou pomoc. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu