Recenze na JVP

RECENZE UŽIVATELŮ JVP

Recenze V. Šimík:

Má-li někdo zájem o smysluplné podnikání na internetu, může postupně, za docela dlouhou dobu najít lecjaká doporučení a informace. Na systému JVP, který postupně a za vynaložení nemalých nákladů pan L. Činka vytvořil a nabídnul uživatelům, oceňuji především komplexnost informací. Komplexnost, která umožňuje zájemcům být vybaven a přistoupit k podnikání pomocí internetu způsobem, který mně doposud žádný veřejně přístupný pramen neposkytnul. A v tom vidím základní "překvapivost" JVP. Nemohu si momentálně vzpomenout, kdy se mně podařilo investovat efektivnějším způsobem.

Celý život se zajímám o psychologii, sociologii a podobné obory. Na JVP oceňuji, že poznatky těchto oborů, tak důležité pro chápání potřeb a motivaci lidí, inovativním způsobem zapojuje do celého komplexu předkládaného systému. A tím povyšuje prostý souhrn obchodního "know how" na kvalitativně zcela jinou úroveň, umožňující úplně jinou formu vztahu mezi nabízejícím a oslovovaným. Mám-li co nejstručněji vyjádřit pro mně ten nejdůležitější přínos systému JVP, řekl bych to asi takto: naučil mě (a postupně dále učí) začít přemýšlet o této činnosti (podnikání) JINAK. Kromě mnoha důležitých, rychle aplikovatelných jednotlivých užitečných poznatků, zbavil mě zaběhnutých myšlenkových stereotypů, s kterými jsem začal plánovat a poté realizovat vlastní podnikatelskou aktivitu.

Je nepochybné, že pokud bych měl možnost, být tímto systémem inspirován a poučen třeba už před lety, byl bych s úrovní svého podnikání pravděpodobně už někde "jinde". A jsem si jistý, že pokud budu dál a dál tento systém studovat, promýšlet a aplikovat, budu mít už od teď odvahu a klidnou jistotu, že se mohu v budoucnu pustit v podnikání do čehokoliv.

Vladimír Šimík, Brno

www.kramky.cz/maau-drevene-hracky 

 


Recenze Z. Krčál:

Dobrý den,

systém JVP mi pomohl se dostat k informacím a rozšířil mi tak obzor jak opravdu správně dělat internetový marketing. Marketing na internetu neznamená mít jen dobře provedené SEO, ale zahrnuje i psychologickou část.

JVP je takovým materiálem, který probírá jak technický tak psychologický aspekt podnikání na internetu. Nyní rozjíždím podnikání a nabízím tvorbu webových stránek a aplikací na klíč, dle přání zákazníka. Nicméně rozjíždět reklamu a celkově provádět marketing na internetu se stalo mým koníčkem a pomáhám tak i svým klientům ke správnému zviditelnění a propagaci jejich internetových stránek. V brzké době plánuji rozjet hned další podnikatelský projekt.

Vedle informací, které jsem se z JVP dozvěděl, jsem získal i nadšení pustit se do nějakého projektu. Takže se nejedná pouze o dobrý zdroj informací, ale pro mě to byl i zdroj, který mě dodal odvahu se pustit do podnikání a zvolit si tak úplně jiný životní styl. Jsem rád svým pánem. Mám rád svoji nezávislost a rád rozhoduji, jak naložím se svým časem. Takže JVP mi pomáhá v podstatě pořád a už teď se těším na moje příští projekty.

Zdeněk Krčál 

 

Recenze I. Blažíčková:

JVP mi neuvěřitelným způsobem otevřel obzory. Do té doby jsem byla v podnikání na internetu a vším s tím spojeným tzv. nepopsaný list. Rozhodně jsem si ušetřila spoustu trápení. Díky JVP jsem před konkurencí. Jistě jsem též udělala spoustu chyb, ale kdyř si otevřu JVP a ponořím se do studia, vždy objevím něco nového, chytrého, co by se dalo aplikovat a použít na mé stránky. Vždy je co vylepšovat pomocí JVP. Určitě mi velmi pomohlo, když jsem si ujasnila svou vizi s pomocí NLP a postupně buduji svoji strategii. 
Přeji tvůrci JVP spoustu dalších skvělých nápadů
Iva Blažíčková

 


Recenze I. Hošťálek:

Co mi přinesl systém JVP

1. Opakovaným používání JVP si čím dál více uvědomuji, že neustále a furt dokola překonávám překážky, které jsem si sám sobě postavil - ve své hlavě!. Nejvíce mi pomáhá fakt, že se můžu na problematiku peněz dívat tak trochu "z druhé strany", z té pozitivní.

2. Systém mi otevírá dokořán ty příležitosti, které si v běžném životě ani neuvědomuji nebo jsou utlumeny běžnými každodenními problémy

3. Nejvíce používám i ve své práci to nejjednodušší - Váš program POROVNÁNÍ HLEDANÉHO, kde rozborem "hledanosti" slov na internetu ukazuji svým zákazníkům, jak jednoduše a s minimálními finančními náklady optimalizovat webové prezentace a tím je zviditelnit těm, kteří je mohou hledat. Tímto jednoduchým příkladem jim ukazuji jak překonat profesionální deformaci. A rozdíly při laickém přístupu psaní reklamního textu na internet a s využitím Vašich snadných návodů jsou obrovské a jednoznačné. Ten, kdo zná potřebné informace - PRODÁ a ten, který si myslí, že dobrý produkt či služba se prodává sama, byť může být i lepší, kvalitnější... JE NALEZEN NA X-té straně na internetu, kam jen skalní internetoví hledači dojdou. A ...š PRODÁVÁ MÉNĚ.Recenze bonusových programů k JVP

Malé aplikace co do obsahu, ale velké svojí myšlenkou (10 D NAVIGÁTOR, JakProdateCokoliv, HEADLINE CREATOR) hodnotím velmi kladně a tyto by měl mít nejen každý, kdo pracuje v reklamě, tak jako já, ale každý, kdo chce ve svém životě něčeho opravdu dosáhnout.

Co bych přivítal 

Více takových drobných prográmků, které nám zjednodušují opakující se rutinní práce.

Závěrem

Přeji Vám, pane Činko a celému týmu kolem Vás mnoho takových a ještě lepších myšlenek dotažených do zdárného konce (nebo začátku).

S pozdravem 
Ivan Hošťálek

 Recenze B. Dubovský:

Moc děkuji za JVP systém a obsah eprogramu, který je napsaný velice čtivě. Už po přečtení prvních řádků jsem byl nadšený a musím říci, že informace, které JVP obsahuje, mi určitě pomohou k realizování plánů, které mám a které mě během čtení JVP napadaly. Informace obsažené v JVP v kombinaci 
s eKnihou Psychologie vlivu a Magie úspěchu (které jsou mimochodem podle mě to nejlepší na našem trhu) jsou vstupní branou jak začít efektivně podnikat na internetu a jak se stát opravdu nezávislým ve svých příjmech. Jsem velice rád, že člověk tvých kvalit je opravdu ochoten pomáhat lidem k uskutečnění jejich snů. 
Bohouš Dubovský
 Recenze V. Hrůza

Začnu trošku ze široka. Původně jsem pracoval jako IT specialista v jedné renomované firmě. Jednoho krásného dne mi sdělili, že už jsem pro ně starý atd. Protože se toto opakovalo při hledání zaměstnání pořád dokola, tak jsem se rozhodl, že budu podnikat. Přeci jen mi je internet a vůbec výpočetní technika blízká a proto jsem hledal práci, která by měla hodně společného s internetem. Okolnosti mne na tři roky zavedly do MLM, konkrétně se jednalo o půjčky. Později jsem zjistil, že to není férové podnikání. Hodně jsem hledal a spíše nacházel MLM typu podomního prodeje a to jsem nechtěl.

Když jsem si zakoupil JVP, tak mne zvláště zaujalo ucelené pojetí tohoto projektu. Pochopil jsem, že je zde kladen důraz na velmi důležitou věc a to, že člověk musí dělat na tom, co má rád. Na něčem, co ho přitahuje a čemu se chce intenzivně a s radostí věnovat. Také mi bylo velmi milé, že si mohu vybrat něco, co bude lidem pomáhat a ne škodit, jako při půjčkách.

V JVP se nachází něco, co jsem nikde jinde v takovéto podobě neviděl. Je to skloubení mohutných zkušeností s tím jak technicky zvládnout vytvoření www stránek se všemi možnými problémy a návodu typu, pokud to takhle uděláš, tak ti to bude fungovat. Nechybí zde rozbor toho, jak to určitě nedělat.

Jenomže jsem se nechal znovu zlákat do MLM zaměřeného na finance a dopadl jsem tak, že firma mi dluží 80 000 za provize a naděje na výplatu jsou nulové. Teď mne mrzí, že jsem nezačal tvořit podnikání dle návodu v JVP dříve. Ušetřilo by mi to mnoho strastí s různými nepoctivci.

Přeji pěkný den. 
Mgr. Hrůza Václav
 

Recenze I. Musálek:

JVP mě okamžitě upoutalo, protože tam píšete o tajemství a o Vitalovi. To byl největší impuls, který do mě vjel a několikrát jsem stránky přečetl. Hodně jsem přemýšlel, o jaký projekt se to může jednat jelikož mám film Tajemství a je v něm mnoho myšlenek a hodně se tím řídím. Jak jsem již i popisoval, dost jsem se rozhodoval o tom, Vás oslovit a nyní vím, že to nebyla žádná chyba, že je to opravdu seriozní projekt a doporučuji každému, aby se aspoň podíval na Vaše stránky. Jsem opravdu mile překvapen a jsem Vám za to moc vděčný. 
Co se týče samotného projektu je velice pěkně propracovaný mám z něj velice dobrý pocit. 
Já mám jednu vadu jsem dyslektik a chtěl jsem samozřejmě co nejdřív všechno zvládnout, ale to byla chyba. Udělal se mi v tom guláš a proto jsem přibrzdil. Nyní projekt čtu ještě jednou a pozorněji ( a zároveň jsem se ještě dostal na Váš projekt Superpaměť 1, což mi hodně pomohlo). Nyní když budu studovat podruhé si budu dělat větší poznámky a zaměřím se lépe na pocity u jednotlivých kapitol. Je to vynikající projekt, ale člověk nesmí být zbrklý a opravdu se musí řídit Vašimi radami. Pro mě je to vlastně druhá škola životem. 
Také jsem dostal nápad, ... (odstraněno z důvodu ochrany klientovy originální myšlenky) ... A tady se dají ušetřit i tisíce měsíčně. 
Ještě jednou moc děkuji a jsem velice vděčný. 
S pozdravem I. Musálek
 

Recenze P. Kofroň (na první verzi JVP):

Systém JVP by měl stát ve vztahu k přínosu, pokud se chcete opravdu zabývat podnikáním na internetu, asi 10 000,- Kč. JVP bych doporučil každému, kdo vážně uvažuje o prezentaci na internetu. Je to povinná četba před konzultací s jakýmkoliv reklamním poradcem z agentury, nebo internetového portálu, protože tyto informace Vám většina z nich neřekne, protože je neví. 
P. Kofroň
www.mandaly-k-vybarveni.cz

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu