Realita a motivace myslet jako bohatí

od Jolana
(České Budějovice)

Teprve se učím "myslet jako bohatí", ale zaznamenala jsem, že každá i drobná změna oproti předchozímu uvažování se okamžitě pozitivně projeví v mé "realitě", což mě motivuje k pokračování a prohlubování osvojování si tohoto návyku.

Komentáře k Realita a motivace myslet jako bohatí

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Jan 24, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
VIP poradci
od: Libor Činka

VIP poradci a klidně královna mohou laikovi připadat jako bláznivé snění, aniž tuší, že největší osobnosti lidstva si vizualizují podobná "virtuální setkání". Napoleon Hill - autor legendární knihy myšlením k bohatství popisuje právě vnitřní setkávání se vtransovém stavu s historickými osobnostmi, komunikaci s nimi a vznik nových nápadů z toho zdánlivě nelogického postupu. Ve skuetčnosti jde o zapojování aktivit souvisících s EQ - emoční inteligencí. Čtenou podobu knihy Napoleona Hilla v angličtině najdete na http://www.magicka-anglictina-extra.com/bohatstvi-v-anglictine.html kde je zároveň video k tomuto postupu.

Jan 24, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Spolupráce s královnou
od: Jolana

Pouštím si teď nahrávky 2x denně (ráno a večer jako první resp. poslední aktivitu, ráno "basic", večer thetu). Cítím ohromný rozvoj kreativity a posouvání "hranic", vlastně jejich postupné úplné mizení ;-). Napadají mě ve dne "nečekaná řešení", a v noci ve snech prožívám úžasné inspirativní příběhy plné nových vzrušujících příležitostí (nejlepší na nich je, že ve snu beru vše jako zcela "správné" a "reálné", zatímco dříve jsem měla i ve snech takovou kontrolku "tak tohle už není možné, brzdi!"). A ještě lepší je, že když se ráno probudím, tak mi to ani divné nepřijde ;-)

Tuhle jsem například dostala nabídku spolupráce s britskou královnou (to ve mně doznívá Anglicky Fantasticky), která o mně hovořila jako o kolegyni (colleague). Dneska jsem se ocitla jako "poradce" ve vrcholovém managementu top světového finančního centra, a cítila jsem se tam "jako doma" (pochopitelně jsem hovořila plynně anglicky ;-) Moc mě to baví!

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu