Problém so zarábaním na mojej webstránke

od Ladislav Hajzuk
(Levice Slovakia)

Žiaľ neviem si poradiť s finančným príjmom, lebo asi neviem odkiaľ začať.

Vyrobil som si webovú stránku http://ladhajinzercia.meu.zoznam.sk , dal som aj na Google vyhľadávač, no doteraz mi nepriniesla ani cent, hoci už "figuruje" zopár rokov. Potreboval by som sa zbaviť finančnej núdze, lebo mám plánov veľa a na to potrebujem veľa investovať. Hlavne sa potrebujem zbaviť dlhov ktoré som si musel narobiť, keď som potreboval zaplatiť nepredvídane vyššie poplatky, ako som očakával. Preto Vás prosím o priateľskú radu, ako na zvýšenie príjmu. možno som v zúfalosti urobil nejakú chybu, ktorú by bolo treba napraviť.


Odpověď autora systému JVP:
Dobrý den, pane Hajzuk,
podíval jsem se na Vámi uvedenou stránku a situace je víc než jasná - bohužel taková stránka má prakticky nulovou šanci na výdělek. Kdysi dávno, naštěstí jen na pár měsíců jsem měl něco podobného a výsledek byl nula.

Proto jsem se začal učit od světových špiček, zpočátku velmi opatrně jsem investoval 300 dolarů, protože daná firma dávala 100% záruku na spokojenost. Neježe to skutečně fungovalo a funguje, ale převzal jsem jejich filozofii 100% garance a nabízení jen nejhodnotnějších produktů. Po letech učení se a ověřování zahraničních zkušeností jsem to využil a svoje zkušenosti vložil do systému JVP.

Co mohu říci s jistotou, že vydělávat velké peníze můžete teprve tedy, když se osvobodíte od závislosti na druhých. Stránka, kterou uvádíte je však o závislosti nehledě na to, že takové stránky mohly fungovat před cca řekněme 10 lety, nikoli však teď či dále. Prosím, berte to jako zpětnou vazbu, která říká kudy ne.

Systém JVP je systém, do kterého je potřeba investovat. Je to totiž vysoká škola podnikání na internetu. Je o učení se, ale s takovým přínosem, kterému těžko může konkurovat studium libovolné školy. Školství totiž člověka nepřipravuje na to, jak prezentovat to, co umí, či se může naučit. Žijeme ve věku, kde je schopnost prezentovat se, zviditelnit se naprosto klíčová a bude stále nabývat vyššího významu.

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka, kouč, psychoterapeut, specialista v dosahování nadstandardních výsledků

Komentáře k Problém so zarábaním na mojej webstránke

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Mar 20, 2012
Hodnocení
starstarstarstarstar
Pochopení
od: Bronislav

Zdravim,dnes po nejake dobe jiz vidim onen rozdil nabizet to, co nabizi kazdy druhy v systemu MLM
je to jen o jinem produktu jinak je to to same, to co vy ucite v JVP je samostatne mysleni a naucit se myslet systematicky krok za krokem. Mne osobne to trva dlouho, jiz mam to co chci propagovat, jen porad nevim, jak to uvest do provozu, protoze mi nezbyvaji penize na zrizeni webove stranky. Vsem JVP doporucuji.

Bronislav

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu