Proč to není zadarmo?

od Korespondence k JVP

Tak jsem právě zjistila, že to pro mne není,za prve bylo inzerováno ZDARMA a teď je to na přes 2000 a pak já coby invalidní mohu sice dělat domácí práci, popř vést účetnictví, ale o to se Vám asi nejedná.
Tak děkuji a prosím vyřadit z evidence
Koláčková

Odpověď autora JVP Libora Činky:
Co se týče ceny, tak je potřeba říci, že jsme nic takového, že je JVP zdarma nikde nesdělili, jen jste přehlédla, že zdarma je emailový seriál o jehož odběr jste zažádala. Na hlavní stránce bylo jasně uvedeno, že systém JVP ... je nyní mimo prodej ... a to jak v horní části stránky tak i dolní.

To bylo uvedeno uvedeno v doslovném znění v podnadpisu:
Systém JVP je nyní mimo prodej, máte-li zájem
v budoucnu, klikněte na <<< tlačítko Z DAR MA,
a budeme Vás informovat v případě zpřístupnění pro další uživatele.


Navíc, po odkliknutí na stránku ZADARMO je na ní uvedeno:

Zdarma získejte podrobnější informace o systému JVP - Jak Vydělat Peníze.

Stačí zadat email a budete Z DAR MA získávat informace o obsahu JVP, budete se moci ptát a získat odpovědi. Budete si moci vybrat, zda je JVP pro Vás to pravé ihned, anebo až později.

Takže jediné vysvětlení, proč jste mi napsala a asi se zlobíte, je skutečnost, že nečtete a to dokonce ani stručné texty o zvýrazněných podnadpisech nemluvě.

Co to znamená?

Znamená to, že každý člověk, který čte tak povrchně jako Vy by se neměl pouštět do jakéhokoli podnikání, dokud to nenapraví.

A nyní k ceně JVP

Cena systému Jak vydělat peníze roste spolu s tím, jaké možnosti přináší, nicméně Ti, kteří jej již mají či teprve zakoupí, mají nárok na bezplatné rozšíření.

Jak vnímají cenu JVP jeho majitelé?
"Co mi přinesly zkušenosti z JVP? Jednu obrovskou neocenitelnou zkušenost, že jsme doma mohli sami o sobě vytvořit stránky naší firmy pro propagaci našich služeb, JVP mi ušetřil moc peněz namísto platbám firmám zabývajících se tvorbou webových prezentací. Dnes se dokáži dívat na svět počítačů úplně jinýma očima, než se mi jevil předtím. Zatím nedokáži plně využívat všeho, co systém obsahuje, ale už teď je pro mne nedocenitelný."
D. H.

Další reakce majitelů JVP najdete pod tlačítkem "ReCENze"

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu