Práce z domu jinak

Práce z domu jsou nejen stále žádanější formou přivýdělku, ale již plnohodnotnou formou zaměstnání

Díky počítačům, tabletům a dokonce chytrým telefonům je možné řadu prací dělat prakticky kdekoli. 

Už i k nám pronikl z USA a dalších končin pojem mikro-práce
(z angličtiny micro-works). Jde o zcela nové odvětví nabízení
a poskytování služeb.

Tento trh je využíván čím dál tím větším množstvím jedinců, kteří začínají chápat, že roste poptávka po pracech, které je možné provádět na počítači a to od překladů a programování, tvorbu internetových stránek (a často jen o jejich drobné úpravy) dle potřeb firem, které zjistily, že než platit stálého pracovníka, je možné si jej najmout pro práci na dálku. 

Tisíce lidí si vydělávají nejen podobnými mikro prace - mi, ale i často mnohem kreativnějšími činnostmi. Vášnivý turista nabízí natočení krátkého videa na vrcholku hory či v jiném a často exotickém prostředí, kde ukáže logo firmy, která si ho pro tuto práci najala.

Mnozí milovníci hudby nabízí, že do textu písně zahrnou Vaše jméno, nebo jméno oslavence, kterému chcete píseň věnovat. Někteří nabízí přímo složení písně či alespoň reklamního sloganu. 

Jiní nabízí, že na klavír zahrají relaxační hudbu, při které si opravdu zrelaxujete mysl i nervy.

Pokud jste na stránkách JVP sledovali e-mailový seriál o affiliate marketingu, tak asi víte, že firmy jsou ochotny Vám platit za to, že je zviditelníte třeba na youtube.com tím, že natočíte s pomocí mobilního telefonu reklamu na jejich produkt. Takzvané unboxing - natočení rozbalení produktu je jednou z možností. 

Stoupá počet lidí, kteří umí tvořit, ale neumí popsat své produkty a proto si najímají tzv. copywritery. Za jednu stránku textu je možné dostat zaplaceno sto i více korun.

Zkušený copywriter si může říci i o tisíce. A možná by Vás překvapilo, že je zájem o texty, které jsou spíše vyprávěcího stylu, než o suché popisy, na které nikdo nereaguje.

Právě moudří podnikatelé, kteří to již zjistili, si najímají pomoc lidí z oblasti mikro práce na psaní od krátkých textů na Facebooku, po výše uvedené komplexnější služby. 

A nejenom podnikatelé využívají mikro pracovníků

Může Vás překvapit, že mnozí firemní pracovníci se pod tlakem z blížícího se termínu odevzdání práce vrhají do hledání právě volného mikro-pracovníka, který jim vyhledá data, napíše zprávu dle zadání či připraví prezentaci v PowerPointu z dodaných bodů. 

A toho mnozí využívají a nabízejí rychlé dodání za příplatek. 

Nejen mladí lidé jsou ochotni nabídnout něco neobvyklého, jako to, že napíší do písku u moře vyznání Vaší milé a natočí to na video, které Vám obratem pošlou i s hudebním podkresem, který lze jakožto Royalty free použít. 

Osobně zaměstnávám řadu mikro pracovníků z USA, UK, Skotska, ale i třeba Filipín. 

Zejména na východě je pracovní síla mnohonásobně levnější.
Tak jsem například platil jen po cca 10 - 15 dolarech za stránku nakresleného komiksu pro můj on-line trénink Anglicky Fantasticky. 

Mnohem více jsem však platil za hlasy rodilých mluvčích. Jakkoli jsem získal pro spolupráci američana, který mi za 5 dolarů namluvil i kolem 7 minut textu, za britské hlasy jsem platil kolem 5 dolarů za 1 minutu. 

Stačí tedy vzít ideu, kterou máte a nechat ji zpracovat lidmi, kteří se dané oblasti věnují. Ohromující výhodou je cena, která je často jen malým zlomkem toho, kolik byste platili u firmy, která se na takové práce specializuje. 

Fantastické je, když si uvědomíte, že nezaměstnanost je vlastně možná pouze v případě, že lidé nevědí o ohromných příležitostech, které přinesl internet. 

Už i v Česku existují různé možnosti, jen pár z nich je však vysoce profesionálních a doporučení hodných. Budete-li na správných místech budete na tom vydělávat. 

Jak řekl Bill Gates: "Rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými spočívá ve schopnosti pracovat s informacemi." Ostatně právě on za tyto příležitosti také z velké části může. A může i za to, že jsem se po roce 2000 vrhl do využívání počítače jakožto nástroje zisku. 

Protože v e-programu s videi Jak vydělat peníze prozrazuji naprosté detaily pro podnikání třeba z chalupy, tvorbu úžasně vypadajících a funkčních produktů, které můžete vytvořit a hlavně o které se lidé poperou, proto máte možnosti, které jsem já neměl (kolem roku 2001) když jsem začínal podnikat s pomocí internetu. Systém JVP se připravuje znovu k vydání za speciálních podmínek, které se dozvíte brzy. 

Prakticky 100% si proto můžete realizovat přání o povolání snů ( Pochopitelně existují určitá omezení, nemůže kdokoli dělat astronauta, ale v principu můžete, pro co se rozhodnete, stačí být díky JVP v obraze.)

Můžete buď jen pracovat pro druhé, pro přivýdělek, či plně jako mikro-pracovník a dělat práce z domu, anebo z domu či jen po telefonu můžete doslova řídit velký byznys. Bude to však fungovat bezpečně pouze tehdy, pokud budete využívat mikropracovníky například z Fiverru a tedy budete investovat malé částky a tak budete bez rizika ztrát desítek i stovek tisíc.

Je lepší rozjet podnikání bezpečně v malém a pak jej zvětšovat, než vložit desítky tisíc i více do vize, která selže, protože nemáte dostek zkušeností. I kdyby Vás učil mistr světa v podnikání, tak to nezaručí úspěch, zrovna tak, jako nebudete hned hrát dokonale na housle i kdybyste se učili od houslového virtuosa. Chybky vždy budete dělat a proto je lepší dělat malé, než velké chyby, které by Vás zruinovaly. To je i filozofie systému Jak Vydělat Peníze, která obsahuje to nejdůležitější pro to, abyste se vyhnuli riziku a pojistili si úspěch. 

Jste-li zapsaní pro odběr informací, pak se můžete těšit na podrobnosti o tom, kde se můžete zaregistrovat (často stačí jen email či přihlášení přes Facebook) a kde začnete vydělávat na této ohromné příležitosti a přitom si budete plnit více a více snů. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu