Pozitivita startuje i v profesi

od Milada
(Brno-venkov)

Dobré ráno všem...
Poslouchám postupně všechny hypno nahrávky již od začátku, kdy mi přišla první 7.1.2015.Poslouchám poctivě bez jediného vynechání každý den brzy ráno a večer před spaním. Před spaním se mi stává, že usnu a nahrávka mi jede třeba i třikrát dokola - mám to tak nastaveno. Nevím, jestli to něčemu nevadí, ale je mi to příjemné.
Mohu potvrdit, že již po 14 dnech poslechu, se mi začaly objevovat obrazy - pracovní, které ale postupně vymizely a přišly jiné - rovněž pracovní.
Nastala změna v myšlení, jsem hodně pozitivní...opouštím tzv."negáče", oni to absolutně nechápou...ale to mě už vůbec netrápí...
Začaly přicházet obchody ( jsem OSVČ ), které se mi ještě v lednu vyhýbaly obloukem...Dnes dokonce nestíhám a jsem za to vděčná, pracuji i do noci. Úžasný start...a báječný pocit.

Pane Libore, ráda bych se zeptala, jestli je to správné, že poslouchám nahrávky postupně, jak od Vás přicházely ( v současné době 3 ) nebo je mám nějak střídat?
Zvykla jsem si na pravidelný poslech a nakoplo mě to úplně jinam... Hodlám v poslechu pokračovat. Bude ještě čtvrtá nahrávka ?

Děkuji a přeji všem hodně úspěchů

Milada - Brno-venkov

Komentáře k Pozitivita startuje i v profesi

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Feb 17, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Hypno profit 4 dnes zdarma
od: Libor Činka

Hypno profit 4 je již hotový a 17 a 18.2. jej rozdávám viz informace na https://www.jak-vydelat-penize.com/hypnoprofit4top.html

Jinak nahrávky můžete libovolně kombinovat, na pořadí nezáleží. Záleží na používání všech - různé obsahy a mozková stimulace vyvolají speciální vhledy a změny. Top změny přináší právě 4. varianta.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu