Pomoc pro eshopy v affiliate zisku

od Libor Činka
(Praha)

Mít eshop může přinést velké a stabilní zisky i jednotlivcům podnikajícím takříkajíc z pláže. Jenomže cílem není sedět každý den u počítače, sledovat statistiky, lámat si hlavu s bannery. A už vůbec není cílem stále dělat hodiny trvající zákaznickou podporu a odpovídat na kvanta emailů, pokud důvodem pro Vaše podnikání nebylo komunikovat se spoustou lidí z důvodu vašeho osamění:)

Cílem podnikání není být v práci od nevidím do nevidím a mít nervy s odpovídáním na emaily mnoha nechápavých klientů, kteří nechtějí číst informace, které máte v eshopu a namísto toho Vás bombardují stále dokola banálními dotazy namísto toho, aby párkrát klikli a přečetli si FAQ či nápovědu.

Už dávno je možné si najmout virtuálního pomocníka - tedy živého asistenta či asistentku sedícího u počítače kdekoli na světě a zorientovaného ve vašem podnikání, zde eshopu, kteří Vám odejmou břemeno ubíjející se rutinní práce.

Právě úspěšní podnikatelé vědí, jak je klíčové uvolnit si ruce a hlavu od rutiny a proto mohou vymýšlet a rozvíjet to, v čem jsou dobří a bohatnout s lehkostí.

Skvělým počinem autora Affilboxu - Mária Roženského je služba, kterou vyvinul na základě zkušeností se stovkami uživatelů affiliate systému.

Máte tak možnost za zlomek toho, co byste zaplatili zaměstnanci, uvolnit si hlavu a profitovat díky virtuálnímu affiliate manažerovi

http://virtualniam.cz/

Komentáře k Pomoc pro eshopy v affiliate zisku

Průměrné hodnocení starstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Jan 10, 2015
Hodnocení
starstarstarstar
Jak se zbavit rutiny
od: Libuše

Je to velmi dobrý tip, jak mít více času na rozvoj podnikání i osobní.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu