Pomalu ze dna

od Stáňa

Pomalu se zvedám ze dna. Chtěla bych tu poděkovat Liborovi za všechno co dělá, za články které jsou bezplatné, i v nich je spousta informací, které lidi posunou. Zatím si nemohu dovolit nějaký seminář, ale hltám každé slovo či písmeno, co vypustí do éteru :-) Vždy je to něco super, co člověka donutí přehodnotit své chování a postupy v životě.

Pomalu se zvedám ze dna a to je asi důležité pro všechny, kteří si na to dno sáhli.

Zajímal by mě i názor na přístup k dětem. Když v minulosti něco chtěly koupit já většinou řekla "na to nemáme peníze", ale teď jsem to změnila na "koupím ti to až budeme mít peníze". Takto jsem to začala říkat zcela podvědomě, nijak jsem se na to nesoustředila, jen jsem si přečetla pár řádek. Je to tak lepší nebo bych to mohla dělat ještě jinak?
Děkuji moc Stáňa

Komentáře k Pomalu ze dna

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Jan 16, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Pomalu ze dna
od: Milada

Zdravím všechny. Pane Libore, díky Vám se rovněž odrážím ze dna a díky Vašim nahrávkám věřím i v rychlý start do nového věku, který ještě nikdy předtím nebyl....
Za srdce mě chytil Váš komentář výše. 20 let jsem učila na základní škole 2.st. a toto je přesně to, co by mělo být učební osnovou nejen v rodině, ale i v mateřských a základních školách...
Těším se na vnoučata (snad se někdy dočkám ) a nyní přesně vím, jak u nich rozvíjet vztah k penězům, bohatství, hojnosti a prosperitě.
Ta kniha by stála za to...protože špatné vzorce má většina z nás právě z rodiny...
Setkala jsem se s Vámi osobně na terapii v Praze a děkuji za všechna slova či písmena, která vyslovíte nebo napíšete. Vše má svoji hloubku a svůj smysl.
Přeji nádherný den nám všem a raketový start do nových zítřků. Milada

Jan 16, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Jak mluvit penězích s dětmi kolem i v nás
od: Libor Činka

Jak mluvit s dětmi by bylo na mnoho stránek, vlastně knihu. V mnoha případech může být lepší vzít to ještě odjinud a učit děti o penězích a nejen o nich přemýšlet. Navrhuji dělat občas přemýšlení nahlas, dát před sebe ruku s prsty, či jste-li zrovna doma, tak vzít počítadlo, kreslit na papír a vizualizovat mylšnkové dělení peněz mezi ty důležité věci. Například bych si na prstech ukazoval - Chleba máme, mléko máme... co ještě potřebujeme? Děti, co potřebuje bříško? Jasně bonbony budou, jakmile koupíme to co potřebuje naše tělo. Chuť na jazýčku je jedna věc a to co potřebuje bříško, aby mohlo dělat hezké tělíčko, hezké vlásky hlavně zdraví, to je mnóóóhem důležitější. Takže ještě potřebujeme koupit a zaplatit....elektřinu, která pohání stroje, podobně jako jídlo pohání bříško, potřebujeme zaplatit topení...devátý prstík, dáme do kasičky korunky, na botičky a máme tady desátý prstík a to znamená ze zbytku peněz dáme do Vašich prasátek pětikorunku na bonbony. ...
tak nějak.

Dítě je i v nás

Rozvíjejte nápady, jak dál komunikovat s dětmi a POZOR, s dítětem uvnitř nás, které občas zapomíná na to co je důležité. Ukažte mu to, vizualizujte to, uvědomte si plynoucí čas, mějte přehled přes peníze, přemýšlejte moudře o INVESTOVÁNÍ. Přemýšlejte o sobě jako o MOUDRÉM PANOVNÍKOVI, který potřebuje rozdělovat peníze na zdroje ve svém království.

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka 
kouč, hypnoterapeut,
autor bestselleru Ovládněte svůj mozek
a řady dalších programů a tréninků
(OSM 2)

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu