Pohled do zrcadla - nový způsob, jak vydělávat prakticky v jakékoli oblasti více

Jsem zvědavý, k jakým prozřením Vás přivedou dále uvedená odhalení

Víte jakou cenu může mít zrcadlo

Jak to souvisí s novými možnostmi? 

Proč můžete vzít mobilní telefon, říkat do něj co Vás napadne a vydělávat? 

Ne, teď nemyslím, že byste se měli stát internetovou věštkyní. 

Je to něco, co musím hned dnes říci svým dcerám, protože jim to změní finanční budoucnostať už se rozhodnou pro jakékoli povolání.

Ohromující uvědomění jak se tento svět mění, a co vše je možné mne pronásleduje poslední týdny. 

Když se propojí dvě složky, tak můžete extra vydělávat stále větší peníze a naprosto s lehkostí. 

Co to je? 

Dívám se na Facebook a analyzuji úspěšnost různých příspěvků a zjišťuji, že dělám chyby. 

Jednoznačně se ukazuje, že lidé reagují na obrázky a pitominy více než na hodnotné myšlenky. 

Obrázky, které lze snadno získat přitahují a vydělávají více. 

Ostatně to znáte z časopisů - spousta povrchních myšlenek obklopená dobrými fotkami. Týká se to všeho, a nejen Facebooku. 

Moje specialistka na Facebook - mám projektů až nad hlavu a tak na to, co nestíhám mám lidi - mne nutí, abych se fotil alespoň jednou týdně někde s talířem oběda či nějaké akci. 

Asi jsem konzerva, ale takové věci dělám jen výjimečně, spontánně a jen když mám chuť. 

V posledních dnech se mi rozjasnilo

Před očima mi defilují obrazy vzpomínek na rostoucí počet lidí, kteří se zviditelňují na internetu a dostavuje se prozření

Zrovna včera jsem viděl jednu internetovou koučku, jak říká naprosté nesmysly o oblasti, kterou se zabývám půlku mého života. 

Jenomže to 99,9999 laiků nepozná a kupují od ní její kurzy, které jsou ve skutečnosti snůškou polopravd a zbytečně složitých postupů. 

Je však úspěšná, vydělává za pár hodin více, než v standardním zaměstnání, protože se drží přesně jednoduchého návodu ke kterému je k dispozici i můj speciální bonus, viz. odkaz na stránku Generátor níže. 

Asi jste o tom neuvažovali, ale zrcadlo Vám může odhalit Vaši finanční budoucnost. 

To je ta DRUHÁ SLOŽKA složka k speciálním postupům, které umožňují stále více vydělávat všem, kteří nechtějí dopadnout jako dinosauři. 

Já moderní strategie využívám, ale bez druhé části, doposud pro mne byla utajenaNedošly mi dříve souvislosti. Byl jsem zaměřen jen na kvalitu. S úsměvem lze prodávat prakticky cokoli. Méně smějící se, méně viditelné, byť ultra kvalitní, pak zkrátka neexistuje. Škola, titul je pak to málo přínosné, protože se ztratíte  mezi davy. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg

Obecně platí, že lidé, kteří vypadají lépe ( leccos spraví make up) tak vydělávají více. No a proto musí být viděni. Stejně jako časopisy a TV reklamy ukazují dobře vypadající, smějící se lidi, stejně tak to funguje v této oblasti. Lidé se chtějí dozvídat a učit od hezkých, smějících se, či jinak příjemných, sympatických. 

Důvěru také leckdy zdánlivě paradoxně vyvolá, když vidíte někoho a řeknete si: Když takovej ňouma vydělává, tak to by v tom byl čert, kdyby se mi to taky nepodařilo. V zahraničí na tom profituje jeden američan, který vypadá jak "vidlák" a lidé si řeknou, to já musím dokázat taky. A netuší, že koupili návod, který pro ně fungovat nebude, protože on vydělává právě na tom, že vypadá jak hloupý Honza. 

Znám osobně řadu internetových podnikatelů, ale můj hodnotový žebříček způsobil, že jsem se od mnohých z nich vzdálil, protože jejich poctivost začala být poněkud modifikována lehkostí toho, jak vydělávají a tak polevili a začali lidem nabízet nedomyšlené a v pár případech doslova devastující postupy. Lidé jim však věří, protože vypadají dobře, a tak to funguje podobně jako v soudních síních se sňatkovými podvodníky, kde svědkyně najednou obrátí a začnou svého miláčka omlouvat, přestože je obral o desetisíce. 

Abychom však nevylili s vaničkou dítě, pamatujte si, že je v pořádku smát se, dělat happy fotky, když děláte poctivou práci. 

Takže... 

ANO, postavte se před zrcadlo a trénujte. 

Když k tomu přidáte fakt, že jen s pomocí mobilního telefonu, počítače a správného návodu můžete během pár týdnů (po pár hodinách denní aplikace jednoduchých strategií) nastartovat hvězdnou kariéru - myslím finančně, nikoli jako filmová hvězda, tak máte za chvíli náskok, který brzy bude nemožné dohnat. 

Poctivým a férovým k tomu rád pomůžu například viz Generátor

Zpozorněte, respektive naslouchejte: Jaké další faktory mohou nahradit fakt, že někdo se necítí na to, ukazovat se? Když dáme na stranu to, co je vidět, pak máme k dispozici to, co je... 

ano, asi už jste si to možná v duchu řekli: ... to co je slyšet. Hlas Vás může dostat na stejnou úroveň. Stačí jednoduchá dechová cvičení a brzy si můžete vydělávat hlasem! 

A i kdyby nic z toho, tak se dá levně zajistit, že to pro Vás někdo vytvoří. 

Vám pak stačí mít technologii a sledovat přednostně jen opravdové experty, kterými jsou Erik Hoffman a Mário Roženský. 

Kdo se toho chopíte hned, tak za čtvrt roku můžete patřit mezi ty, kteří natočí pár videí a dále za ně vydělává internet. 

Pokud jste uvažovali o zde napsaném, pak plně chápete, že není pravda, že poctivé a kvalitní se samo prodává a nepotřebuje tak reklamu. 

Pravda a poctivost nestačí, je potřeba doplnit je právě o viditelnost té pravdy a poctivosti. Proto se o to snažte a budete moci překonat reklamy "vyčůraných" podnikatelů, kteří profitují často jen díky líbivosti obrázků. Nastartujte Vaše férové a stoprocentně profesionální pomáhání a budete poctivě vydělávat. 

Spousta lidí už ví, že rád pomohu těm, kteří chtějí být 100% profesionály. Jednu z věcí, kterou zejména ošetřuji je skutečná odbornost, nikoli povrchní tlachání. 

Takže to je to, co dnes řeknu mým dětem, protože se chci vyhnout tomu, že skončím jako strádající a vymírající dinosaurus.
A odhaduji, že mi dcera řekne: "Aha, takže nemusím být jůtuber
a mohu dostávat peníze za to, co mne baví?" 

A já jí řeknu: "Ano, jen si prosím pamatuj, že lidé v TV, novinách
i na internetu říkají často polopravdy a hlouposti. Tomu se prosím vyhni, buď krásná projevem, moudrostí, dělej jen poctivou práci
a získáš si tím řadu lidí. Nebudou to tisíce z řad tupého stáda, nebudeš tak populární, ale budeš mít čisté svědomí a budeš naplněná radostí z toho, že alespoň část lidí chápe, že děláš lepší práci než všichni ostatní." Informace o akcích najdete na Blogu