Podnikatelský záměr

od Libor Činka
(Praha)

Pomocí systému JVP lze realizovat podnikatelský záměr z mnoha oblastí 5 i vícekrát levněji než klasickými postupy. Jak je to možné? Jednoduše protože klasické postupy jsou zastaralé.

Zkušení majitelé JVP se s úsměvem dívají na podnikatele přicházející žádat o peníze do TV pořadu Den D. Oni totiž vědí, že kolem 2/3 žádajících by dosáhlo s pomocí JVP výsledků, aniž by potřebovali peníze z venku.

Navíc je zřejmé a investoři na to upozorňují, že spousta soutěžících přichází jako snílci, kteří nemají pevné základy.

Systém JVP je vytváří a jak již bylo na mnoha místech sděleno jde o systém, který je levnější než si většina laiků dokáže uvědomit. Kromě toho, že postaví takřka libovolný byznys na pevné základy odpovídající informačnímu věku, tak zároveň ohromně šetří čas.

Jak vyplývá ze slov investorů v uvedeném pořadu, mnoho lidí není schopno dostát nárokům podnikání, které jsou investoři ochotni podpořit investicí. Proč, když už jim byly přislíbeny peníze? Protože nechtějí přistoupit na intenzitu práce, kterou po nich investoři požadují, aby se jim investované vrátilo v dohodnutém termínu.

Nasazení převyšující dokonce i dvojnásobek pracovní doby není to, do čeho jsou lidé ochotni jít. Přestože to velká část z nyní již úspěšných podnikatelů dříve podstoupila, tak noví zájemci o podnikání se takovým podmínkám chtějí vyhnout.

Měl bych jim to mít za zlé, že raději nepřistoupí na takové podnikání? Rozhodně ne. Sám jsem totiž takové začátky zažíval. Postupně jsem vybudoval systém efektivity práce, kdy počítačové programy a zdroje, které jsem vytvořil, mi umožnily dosahovat toho, na co jsou obvykle potřeba týmy lidí.

Systém JVP tak vlastně vznikl jakoby mimochodem nejprve pro usnadnění mého podnikání, abych pak na žádost podnikatelů, kteří si nevědí rady a přichází za mnou pro pomoc, jim ji nabídl v podobě toho, co sám nejen využívám, ale stále zdokonaluji.

Mohou tak již i další lidé jen po krátké době cca 3 měsíců začít udržovat funkční podnikání a realizovat svůj podnikatelský záměr i v době kratší než je doba pracovní a mnohdy může jít jen o pár desítek minut denně.

Navíc vše bez půjček na zastaralé formy podnikání a hlavně bez rizik do kterých se vydává kolem 96% podnikatelů.

Chcete-li uspět a vydělávat peníze, klikněte na tlačítko Z DAR MA vlevo nahoře.


P.S.
Jedním z důležitých principů, který se podnikatelé v Česku musí naučit, chtějí-li dlouhodobě prosperovat, je 100% garance kvality, podobně jako ji nabízí systém JVP.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu