Plat za recenze

Chtěli byste plat za recenze o pár řádkách? A co za 30 vteřinové video natočená na mobil? Proč se stát recenzentem? A je možné být dobře placeným recenzentem? A bylo by možné se třeba recenzemi živit? 

Proč se stát stát recenzentem či recenzentkou?

To je první otázka a odpověď na ní by mohla být stručná. Protože si můžete přivydělávat tím, co Vás baví. Stále více výrobců zjišťuje, že slovní doporučení či v dnešní době snadno na mobil natočitelné video dopručení je tím, co je odliší od konkurence. Potenciál takového videa či článku může být doslova virální a může se šířit sociálním sítěmi a získávat zákazníky bez drahé reklamy. Za to si pochopitelně zasloužíte honorář.

Před časem jsem našel firmu, která Vám s chutí vrátí peníze za výrobek, který jste si od nich zakoupili, pokud o výrobku natočíte recenzi. A není jediná. 

Pozor! Jakkoli si můžete myslet, že na to nemáte, tak se zamyslete. Nestalo se Vám někdy, že jste četli parametry nějakého výrobku například mobilního telefonu, přístroje či textu na balení potravinářského výrobku a nebyli jste z toho moudří?

Nepsali o tom totiž uživatelé, ale lidé trpící profesionální slepotou. A na koho dáte? Na odborníka, o kterém nic nevíte, anebo na hodnocení běžného uživatele, který má dobrou zkušenost s tím, co uvažujete koupit? Dáte na suchý popis, anebo byť neodborný, ale pochopitelný popis zážitku reálného majitele?  Už chápete, že jak velkou cenu má názor laického uživatele? 

Každý se tak v dnešní době může stát žádanou osobou, recenzentem, který pomůže všem zúčastněným stranám. Mnozí podnikatelé již pochopili, že nemohou převálcovat velkou konkurenci, velké podniky, když na to nemají peníze jako oni, ale mohou je překonat díky doporučení. 

Varianty recenze pro zisk

Podívejte se na Nubrella

Například tato firma Vám ráda vrátí peníze za produkt, který si u ní koupíte a natočíte o něm recenzi viz informace v dolní části stránky - odkaz Video cash back. Můžete tak vlastně ušetřit i pár tisíc. 

Na www.poslirecept.cz/ Vám zase zaplatí za recept. 

Je tu však další a zajímavější možnost

Podobně fungují blogy na které lidé píší své zkušenosti s nějakým produktem a získávají peníze za ty, kteří  přejdou přes odkaz z blogu k výrobku a zakoupí jej. Vy tak získáte provizi za to, že jste pomohli k prodeji. 

V současné době si stále více lidí vydělává dokonce i jen zmínkami na Facebooku. Čím více tam má člověk přátel, tím více může vydělávat. 

Mnoho lidí na youtube ukazuje nějaký výrobek, hovoří o uživatelské zkušenosti, srovnává s jinými výrobky, hodnotí. Prostě stačí si sednout před mobilní telefon a natáčet. Pak již stačí do popisu na youtube uvést odkaz (speciální affiliate link) a získávat provizi z každého prodeje který vznikl umožnila Vaše recenze. 

Další informace o aktualitách pro Váš zisk v řádech až tisíců (i více) najdete vlevo pod tlačítkem 1 000 000. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu