Pekelná značka

Analýza vzdělávací reality show 

Praha 29.5. 2015 
Libor Činka 
praktik úspěchu, autor systému JVP 

Je těžké pracovat s neznámými lidmi a udělat z toho reality show, když nejste známá TV stanice a neuděláte k tomu mnohamiliónovou reklamu, která přiláká 5 - 7 tisíc potenciálních účastníků pro výběr do show. 

Podařilo se to však Tomáši Lukavcovi s malým týmem spolupracovníků a výsledek je překvapivě nejen koukatelný, ale i velmi poučný v tom nejlepším slova smyslu. 

Nečekajte však srdceryvné scény jako v Superstar, ale spíše se inspirujte. Tomáš sice zevnějškem vypadá jak mladý kluk, který sotva opustil vysokou školu, ale svými znalostmi suverénně překonává profesory marketingu a obchodu. Navíc, a to si zejména cením, se chová s moudrostí a férovostí, která se jen tak nevidí a to už vůbec ne u člověka, kterému ještě nebylo 30. 


Vysílání nedávného webináře sice provázel kolaps na internetu, ten však byl způsoben přetížením a jak mám informace, problémem na straně poskytovatele internetového připojení. (video záznam opraveného vysílání v HD kvalitě najdete zde. )


Video omluva, kterou k výpadku spojení Tomáš natočil, je právě důkazem jeho vysoké profesionality, před kterou "smekám klobouk". Už jen to je důvodem pozorně naslouchat slovům autora reality show Pekelná Značka. (Video na youtube je odděleno od  původní stránky a tak ignorujte šipku s textem k další části.

Pracovní sešit dodaný přihlášeným na webinář pomůže k zapsání si klíčových bodů postupu, který Vám doporučuji vážně a koncentrovaně promyslet. 

Možná pochybujete, že je smysluplné stát se značkou. Podívejte se na videozáznam (převiňte si jej, pokud Vás nezajímá závěrečné klání poslední trojice soutěžících), kde cca 1:24:30 následuje vysvětlení, proč je v tomto světě (zvyšující se hyperkonkurence) klíčové se stát značkou. 

Podrobná instruktáž už jen částí 

1. Jak se stát nezmanipulovatelným a přestat pracovat na realizaci snů druhých nikoli svých 

2. Neúspěchy otočíte ve svůj prospěch 

3. Klient/zaměstnavatelé na Vás budou čekat frontu 

4. Získáte životní strategii úspěchu a odlišíte se 

je velmi přínosná. 

Už jen to výše uvedené má takovou hodnotu pro život, že je na zvážení, zda neinvestovat do jeho plného programu, kde se Vám bude věnovat a pomůže Vám proměnit Váš život tak, že se stanete úspěšnějšími naž naprostá většina lidí s libovolnými školami. 

Promyslete i to, co sděluje ve videu odpovědi na dotazy, protože tam najdete další inspiraci. 

Drobnou výtku mám tak již jen k názvu Pekelná značka, protože slovo  "pekelná" mi nesedí k moudrosti, etice a pomoci, která se k lidem dostává programem od T. Lukavce ( luk schovaný v jeho jméně není lukem agresivním, ale spíše lukem zenového mistra či Robina Hooda). Nejde o boj, ale o budování Vašeho erbu, který bude uznáván jako erb osobnosti, která moudře vládne velkému území a má z toho zasloužené zisky. 

Sledujte jízdu v autě, kde vypráví příběh, který je blízký příběhům mnoha lidí jen s tím rozdílem, že v něm nastává zvrat, který vede k odlišení o většiny a dosažení velkého úspěchu o desítky let rychleji,

vlastně za zlomek doby, než je to možné standardními metodami vyučovanými například na ekonomických a podnikatelských školách. 

Je možné si nechat zdát o tom, že na školách bude vyučováno tak zajímavým způsobem. A zejména neuslyšíte něco tak praktického, co Vám může věnovat desítky let života. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg

Ověřte si to na uvedených odkazech a pochopíte, jak velké máte nyní možnosti, aniž byste studovali na drahých a přesto překvapivě  příliš teoretických školách. V tomto srovnání mne napadá, že vlastně název Pekelná značka vyjadřuje Praktické Znalosti a tedy pekelně urychlený úspěch. Informace o akcích najdete na Blogu