Přínos JVP systému pro mé podnikání

od Pavlína Jandová
(Jablonec nad Nisou)

Chtěla bych se zeptat, jestli mi může zlepšit výsledky podnikání (výroba vánočních ozdob) Váš systém. Naše stránky www.sklojan.cz. Je to momentálně sezónní práce, proto přemýšlím o dalším - moje představa pomoci lidem změnit
jejich život pomoci změny myšlení (L.Hay) především drogové závislým.

Druhá otázka - před lety jsem stáhla volně šiřitelnou eknihu Superpaměť 1 zdarma - je to ukázka, ale především odkaz na Vaše kurzy. Systém JVP je ucelený systém, nebo je třeba ho doplnit dalšími kurzy, či konsultacemi. A jsou součástí nějaké hypno-nahrávky?

Děkuji za odpověď a přeji hezký den
Jandová Pavlína

Odpověď Libora Činky:
Systém JVP rozhodně pomůže Vašemu podnikání. Budete velmi překvapena, jak velmi přínosné a ziskové možnosti se díky JVP před Vámi otevřou.
Co se týče eKnihy Superpaměť 1 je zdarma ke stažení proto, aby si lidé mohli ověřit funkčnost eKnih na velmi zjednodušené verzi (například Superpaměť 2 bleskově je asi 15 x rozsáhlejší) eKniha, která je součástí systému JVP je velmi komplexní (Celé JVP obsahuje stovky stránek) a v současnosti je nejkomplexnějším systémem pro podnikání v Česku. Vše, co potřebujete obsahuje celý systém JVP, včetně softwaru a stránek pro jeho majitele, které stále rozšiřují ( i několikrát týdně) a rozvíjí celý systém. Nahrávka typu, který zmiňujete se připravuje.

Pouze u oblasti pomoci, kterou zmiňujete, bych Vám doporučil alespoň 1 konzultaci neboť jde o komplikovanou oblast.

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka
kouč, psychoterapeut

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu