Příliš drahá hrdost

od Libor Činka
(Praha)

Další oblast v které dominuji na první straně hned několikrát

Další oblast v které dominuji na první straně hned několikrát

Další oblast v které dominuji na první straně hned několikrát NUDA, to už jste asi viděli (a pár z vás i přišlo prokonzultovat váš byznys)

Příliš drahá hrdost nebo profesionální slepota je častou příčinou vzniku oslabení na trhu pro mnoho podnikatelů.

Někteří jsou tak přesvědčení, že vědí všechno, že nechtějí slyšet moje rady. Už jsem 2 x vracel peníze za systém JVP lidem, kteří mi napsali, že je chtějí zpět, protože znají vše, o čem je JVP. Tuto jejich naivitu záměny slova "vím" a "dělám" jsem s chutí přešel a vrátil jim peníze. Předtím jsem si jen vyžádal adresu jejich internetových stránek a provedl bleskovou analýzu.

A co myslíte, měli tito vševědi vyřešené základní principy? NE! Možná i teoreticky něco věděli, ale skutek utek. Ani slovník synonym nepoužili, aby našli další možná klíčová slova na která je lidé mohou hledat! O tom, že to mohou automatizovat a použít link na vyhledávání profitabilních synonym, který je v JVP eKnize ani nemluvě. (Ostatně reklamovali za pár dní a ani si nepřečetli, že si mohou JVP ověřovat 90 dní a ještě požádat o navrácení peněz. 90 dní tam mám protože jsem si jistý tím, že JVP 100% funguje, když se realizuje. )

Není možné vylepšit byznys, když člověk nejedná.

Někteří lidé jsou tak krátkozrací, že protože nevědí "jak něco hned vyřešit", tak to nenapraví.

Někteří ani nenapíší na fórum svůj dotaz. To byl mimo jiné případ i těch zmíněných reklamací.

Znáte přísloví: "Líná huba holé neštěstí."?

Jeden pán se mi ozval před časem a chtěl peníze zpět. "Žádný problém, jen mi předtím nadiktujte adresu vašich stránek.", řekl jsem.

Tento člověk nepatřil mezi zabedněnce a naslouchal tomu, co jsem mu řekl.

Svou reklamaci zrušil, protože pochopil, že jen četl povrchně a přehlédl či nedomyslel význam zavedení JVP do praxe. Pochopil, že nezavedení by znamenalo ztráty desítek tisíc v krátké době ve formě zákazníků, kteří se namísto k němu dostanou ke konkurenci. Pochopil, že díky postupné realizaci celého systému JVP v průběhu času vydělá stonásobky investice do JVP.

Po pravdě, v současnosti se asi těžko najde v Česku někdo, kdo ví o tom jak co nejlevněji podnikat s co největším ziskem a jistotou tolik co já. Důvod je jednoduchý. Stále investuji peníze v částkách dnes již kolem 10 000 dolarů ročně do sledování nejvyspělejšího Know -How na toto téma.

To snad může být důvod nejen vyslechnout, ale hlavně zavést do praxe myšlenky z JVP, které jsem roky ověřoval a proto mohu být hrdý na své úspěchy.

Nemyslím jen ty peníze, které jsem vydělal, ale to co vím a vím ne teoreticky, ale prakticky, že jsou na 100% pravdivé a ziskové.

Takže prosím, buďte moudří a až někdo z vás bude trvat na tom, že je "stomatolog" a nikoli "zubař", tak se raději ponořte do JVP, zapomeňte na hrdost a použijte to, co lidé hledají více. Nikoli odborné názvy, ale laické. Lidi nezajímá teorie a odborný jazyk, ale praxe. A to obecně, nemyslím tím jen KW a LT. Lidi nezajímá Vaše odbornost, ale praktičnost Vašich řešení. To je příčinou toho, že jsem úspěšnější než drtivá většina specialistů v této zemi. A to je důvod, proč JVP umožní překonat ty, kteří jsou školou naučenými teoretiky. Buďte tedy praktičtí, realizujte JVP principy a budete postupně bohatší.

P. S.
Jakou cenu by pro Vás mohlo mít být tak vidět na internetu jako jsou moje stránky ať už viditelné například na Long Taily "Jak vydělat peníze", "jak se učit" či Keywordy jako "hypnóza". A kdo narozdíl od ostatních hypnotizérů a hypnoterapeutů, kteří roky studovali odbornost, ale už nikoli internetový marketing je vidět?

P. P. S
I videa na www.youtube.com opatřete:
vhodnými KW a LT
odkazem na vaše stránky na začátku popisu
odkazem na vaše stránky přímo ve videu

To samé platí i jinde, třeba na Facebooku (Nemáte-li FB, tak přicházíte o možnosti, které jsem již na fóru majitelů JVP popsal. Takže může začít:)

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu