Otázka na reklamní leták

od Dana Holá
(Klatovy)

Mám firmu, která vyrábí nábytek z masivu. Nechali jsme si udělat webové stránky rovnou jako e-shop. Snažila jsem se, aby tam byly všechny důležité věci, které jsem se dočetla z JVP, nedokážu posoudit jestli dobře nebo ne, ale bohužel i když je návštěvnost celkem dobrá nikdo si přes internet nábytek neobjednává.

Nyní se chystám nechat vyrobit reklamní letáky na jeden výrobek, ale obávám se zda efekt nebude stejný. Když lidi ten výrobek nevidí ve skutečnosti, ale jen na obrázku, nevím jak je přesvědčit jakou větu použít, aby si tento výrobek objednali. Je to sice novinka, která na trhu není a zatím každý při průzkumu říkal že se mu to líbí a je to velice praktická věc. Ale nevím jak je přesvědčit ke koupi jen podle fotek na letáčku.
Dana Holá

Reakce autora JVP Libora Činky:
Prosím pošlete mi adresu stránek, včetně adresy na popisovaný výrobek, vlastní text a zejména návrh reklamního letáku.

Jestliže jde o unikátní výrobek a dobře se to zdůrazní a podpoří vhodnou reklamou na vašich stránkách případně PPC reklamou na Skliku eventuelně i AdWords, mělo by se dařit.

Napište mi taky seznam klíčových slov na která inzerujete ve stránkách ev. PPC kampaních. A také co si mohu představit pod slovy ... návštěvnost celkem dobrá. Na jaká slova, keywordy a Long Taily je jaká návštěvnost?

Hodně úspěchu přeje
Libor Činka
autor systému Jak vydělat peníze - JVP

Komentáře k Otázka na reklamní leták

Průměrné hodnocení starstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Feb 05, 2011
Hodnocení
starstarstarstar
Zbozi vystavte, muzete-li
od: Roman

Dobry den, pani Hola,

myslim, ze si ve vlastni otazce zaroven sama spravne odpovidate...tedy:
- kdyz lide ten vyrobek nevidi ve skutecnosti, nemohou koupit! Nabytek, jako prodejni artikl, dle meho nazoru, "proste musite" :) nekde nejdrive na vlastni oci videt - alespon jednou. Neni to zkratka spotrebni zbozi.
A verte, ze to neni vase chyba. Vy sama byste si snad koupila nabytek po internetu jen na zaklade toho, ze jste videla obrazky? Pokud Vy ano, ja urcite ne. Max. tak mozna jeste typizovany nabytek jedne nejmenovane svedske "nabytkarske" firmy, ale rozhodne ne nabytek z masivniho dreva. .. a to ten vas nabytek muze byt naprosto jedinecny!!!

Letacky, reklamni plakaty a katalogy jsou dobrym krokem k podpore prodeje. Muzete-li navic zakaznikovi prilozit k letaku i cenik, je to to nejlepsi, co muze byt. Dojem ze zbozi zakaznik ziska uz v prodejne a domu si pro pripomenuti odnasi letak. (Nebo jej letak naopak privede do prodejny).

Odhaduji, ze nejlepsich vysledku stejne dosahnete tehdy, pokud zbozi fyzicky vystavite v prodejne. Nasledne muze zacit vydelavat i e-shop.
Minimalne doplnte web o detailni ukazkova videa. To muze vyrazne pomoci.
(Viz. muj komentar Od reklamniho videa k video-infoproduktu).

Preji Vam hodne uspechu!
R. D.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu