Názor na společnost E.

od Petr
(Vysoké Mýto)

Dobrý den, zajimal by mě Váš názor na společnost (E. odstraněno). Uvažuji o spolupráci s nimi. Děkuji Novák

Odpověď Libora Činky:
Dobrý den, společnost, kterou máte na mysli neznám a tedy na ní nemohu mít názor. Nicméně při pohledu na její internetové stránky se objevily spojitosti, které mohou mít spojení s nedůvěryhodnými systémy a chybami uvedenými v posledním odstavci..

Systém JVP - eKniha, programy a toto fórum nemá spojitost s jakoukoli společností a je zaměřen na budování Vašeho unikátního podnikání. Kdo chce využít systém JVP pro pomoc své firmě či firmě v které pracuje tak však samozřejmě může učinit.

Měl by však vždy zvážit, zda podnikání do kterého se chce pustit splňuje 3. základní pravidla pro úspěšné podnikání uvedená v eKnize JVP (U uvedené společnosti E. se nedomnívám, že budou splněna.)

Máte-li však zkušenosti z uvedené oblasti - myslím spojené s úspěchem - A OPRAVDU TOUŽÍTE pro ně pracovat, přičemž hlavním zájmem nejsou peníze, ale to, že Vás to bude naplňovat, tak to může být splněn první bod.

Existuje-li v této oblasti poptávka a malá konkurence (což si nemyslím) pak mohou být splněny i druhé 2 body.

Na internetu jsem našel informaci: ... Až E... vstoupí do všeobecného povědomí lidí, klienti nás začnou sami vyhledávat ... To je myšlení, které je v rozporu se systémem JVP. Jde o nepříliš chytrou a zastaralou obchodní strategii, což může signalizovat i chyby v dalších oblastech vedoucích k neúspěchu. Další vyjádření na stránkách firmy signalizují chybné řízení a snahu dostat z pro ně pracujících lidí maximum za minimum.

Libor Činka
kouč, psychoterapeut, specialista v dosahování nadstandardních výsledků

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu