Návrhy klíčových slov pomocí Google AdWords

od Libor Činka
(Praha)

Na www.google.cz napište: AdWords External

Na www.google.cz napište: AdWords External

Na www.google.cz napište: AdWords External Návrhy klíčových slov Jaká je konkurence? Jaké je Místní vyhledávání za měsíc?

Víte, že klíčová slova pro zviditelnění Vašich stránek najdete a smysluplnost jejich použití změříte pomocí bonusového programu Porovnání hledaného. A dále je najdete pomocí Google AdWords.

Vybrané KW použijte na Vašich stránkách tak, jak píši v JVP eKnize.

Dělá-li Vám stránky někdo jiný, pak si ověřte, že je to v souladu s doporučeními v JVP systému a informacemi zveřejňovanými zde na Fóru majitelů JVP.

Opakovaně u některých uživatelů JVP vidím, že to dělají polovičatě a pak je zviditelnění stojí zbytečné peníze. Buď protože jsou málo vidět a pak peníze za obchody, které mohli být jejich, získá jejich možná konkurence anebo si za zviditelnění musí zbytečně moc platit v PPC kampaních. Přitom stačí být důslednější než ostatní.

Obrázky osvětlí postup, stačí na ně kliknout pro zvětšení.

(Upraveno 7. února 2011)

+ + + + + + +
Své komentáře či dotazy napište kliknutím na link Click here to post comments viz níže.

Další reakce zobrazíte kliknutím na:
Click here to read or post comments viz níže.

Komentáře k Návrhy klíčových slov pomocí Google AdWords

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Mar 06, 2011
Hodnocení
starstarstarstarstar
Zadost o radu
od: Libor K.

Dobry den,
ja bych si moc rad chtel merit a overovat pripadnou konkurenci do budoucna, ovsem mam jisty problem s vyslednymi hodnotami. Zrejme neco delam spatne, jelikoz se mi nezobrazuji stejne vysledky u slov, jake pisete Vy, pr. zdrave hubnuti, nebo zlozvyky. At pred toto slovo napisi intitle, nebo inurl, tak mi dole u spojeni zdrave hubnuti vyskoci pouze jeden radek (radky se slovy insomnie, fobie, drogy se mi tam vubec neobjevuji), a to s poctem 720 celosvetoveho objemu za mesic (navic ta sama hodnota se mi zobrazuje i u mistniho objemu). Totez u slov, ktere jste uvadel jako priklad v JVP. Nevim, jestli se jedna o nejakou malickost, nekde je treba jeste neco zaskrtnout nebo vyfiltrovat, ale uz jsem snad zkousel vsechny varianty a nikdy jsem nedosel k nejakemu vyssimu poctu, ktery by se priblizoval Vasi hodnote... Vim, ze se mi to stava zrejme kvuli nejake zbytecne hlouposti, ale uz se s tim potykam nejaky cas, a rad bych to nejak rozlousknul. Prosim poradte mi, protoze uz bych se take rad dobral k nejakemu realnemu vysledku mereni a zjistovani skutecnych ciselnych hodnot! Dekuji Vam za spolupraci.

Odpoved autora:
prosim popiste mi velmi podrobne postup, ktery pouzivate:
Napriklad:
Zadavam do prohlizece Internet Explorer (Google Chrome, Mozzila..) adresu ... zadavam slova ...

Pripadne poslete snimky obrazovky, abychom se vyhnuli nedorozumeni.

Mar 07, 2011
Hodnocení
starstarstarstarstar
Reseni vyhledavani
od: Libor K.

Dobry den, tak ja se pokusim Vam to popsat, ale asi bude lepsi Vam poslat tu obrazovku s vysledkem, aby to bylo jednoznacne k pochopeni... Ovsem sem zrejme nelze vlozit obrazovku, tak mi pripadne sdelte na ktery email bych Vam je poslal. Jinak na mem pocitaci pouzivam Internet explorer. Muj postup je nasledujici-na strankach www.adwords.google.com zadam do okenka "slovo nebo souslovi" intitle:zdrave hubnuti, nebo pote inurl:zdrave hubnuti, zaskrtnu "Zobrazit pouze navrhy, ktere uzce souviseji s mymi vyhledavacimi dotazy", kliknu na "hledat", typy shody jsou zaskrtnuta automaticky "volna" a nasledne mi vyjde vysledek v jednom radku, pocet 720 (a bez hacku a carek je pocet 880), u obou hledani. Tak jsem tedy zvedav, jestli tu zahadu spolu rozlustime....Zatim diky.

Odpoved Libora Cinky:
1. Do Google AdWords zadavejte pouze klicova slova, tedy bez intitle: nebo inurl: Tyto kombinace pouzivejte jen v zakladnim vyhledavacim okne na www.google. cz ci www.seznam.cz

2. Celosvetovy objem vyhledavani na spojeni "zdrave hubnuti" pak ukazuje 880 a Mistni objem hledavani za mesic 720

pak najedte kurzorem mysi vedle slovniho spojeni a kliknete na maly obrazek asi symbolizujici zemekouli (pripomina mi spis preskrtnuty mikrofon ci lupu viz vpravo vedle sipky dolu na vylucujici slova)

Prokliknutim se dostanete na statistiky vyhledavani, kde vyuzijte filtry tykajici se obdobi a zeme.

3. Rozhodnuti je na Vas, nicmene "hubnuti" je velmi konkurencni oblast a jakekoli zviditelneni v ni "krvave" zaplatite.Mar 08, 2011
Hodnocení
starstarstarstarstar
Neobjevuji se mi symboly
od: Libor K.

1) Dekuji za upozorneni, ja jsem to zrejme neuplne pochopil, tudiz nyni jiz bez inurl a intitle.

2) Jak tedy dle Vasich rad zjistuji, tak mne se prave vedle slovního spojeni neobjevuje vubec zadny symbol (ani zemekoule, lupa ci mikrofon), v cemz asi tedy vezi cely muj problem.

3) Toto spojeni jsem akorat zkousel z duvodu, ze jste jej pouzil Vy a chtel jsem se dopracovat k podobnemu vysledku, takze to nebylo pouzito za ucelem, ze bych chtel v teto oblasti neco vytvaret nebo vymyslet. Mam napady z trochu jine oblasti, nebo spise z vicero oblasti, a jsem ve fazi zvazováni, jak bych byl schopen se danemu tematu venovat za par let, jestli by me to naplnovalo apod. Nicmene urcite, az budu ve fazi, ze jsem rozhodnut se vrhnout do neceho konkretniho, tak se chystam to s Vami probrat, abych slysel Va?e nazory a podnety.

Odpoved Libora Cinky:
Viz bod 2. Symboly nemusi byt primarne videt, jakmile vsak najedete kurzorem mysi na klicove slovo, tak se zmeni klicove slovo na podtrzene a symboly se objevi vedle.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu