Není zisk ze systému založen na umisťování reklam na vlastním webu a provizích z toho plynoucích?

od Aleš
(Plzeň)

Dobrý večer,
Velmi mne zaujaly informace o systému JVP a samozřejmě možnosti výdělku. Vzhledem k tomu, že zvažuji založení vlastního webu, kde se chystám prezentovat svoje výrobky (užitné/dekorativní), u nás svým způsobem ojedinělé, mám již poměrně konkrétní představy o svém podnikání. Zajímá mě proto, zda systém nepředpokládá využívání cizí reklamy, o kterou nestojím, která ovšem na webech většiny recenzentů je k vidění.
Svoji práci stavím na originalitě a invenci a svoji prezentaci bych nerad zahaloval ostatní reklamou. Můj záměr k podnikání není jen rozmar, mám vzdělání (jak řemeslné, tak i vyšší) i zkušenosti. Věřím, že Váš systém již mnoha lidem pomohl.
Cením si Vaší práce a velice děkuji za případnou odpověď.

Odpověď Libora Činky:
V žádném případě nesmíte rozptylovat zákazníky, kteří k Vám přijdou čímkoli nesouvisícím. JVP rozhodně není o takovýchto doslova hloupých způsobech.

Systém JVP pomáhá podnikatelům znásobit zisky s minimem prostředků. Jakékoli investice do internetových stránek, obchodu, celého podnikání JVP maximalizuje. Propojíte-li svou originalitu s nejmodernějšími poznatky, tak budete nejen moci vydělávat snadněji než případná konkurence, ale hlavně se zbavíte zbytečných starostí, které si způsobuje kolem 97% podnikatelů.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu