Nemůžu najít způsob

od David
(Pilsen)

Nemůžu najít způsob, v čem bych se mohl na internetu uplatnit. Vím, co mě baví, ale v tom je obrovská konkurence, nebo informace už jsou většinou poskytovány zdarma.

Odpověď autora systému JVP Libora Činky:

Bez konkrétních údajů jaká slova mají vztah s tím, co Vás baví a v čem je tedy obrovská konkurence, mohu odpovědět jen obecně.

Nicméně moje reakce jsou rozhodně o všem jiném, než o obecném myšlení.

Vždy je potřeba hledat varianty. I já podnikám i v oblastech, kde je velká konkurence až hyperkonkurence. Ostatně žijeme ve věku hyperkonkurence a pouze hledáním způsobů, jak se odlišit se odlišíte a můžete vyniknout.

Jakmile budete zviditelňovat v čem se prakticky a z pohledu zájemců odlišujete od konkurence , začnete vítězit.

Jednou z oblastí, kde vládne nesmírný konkurenční boj je oblast jazykové výuky, konkrétně "angličtina" je slovo, na které inzerovat je nesmírně drahé.

Přesto v této oblasti vydělávám. Proč? Protože hledám stále další způsoby, jak učení zjednodušit.

Teď se zamyšlejte nad tím, kde v oblasti, kterou popisujete jako velmi konkurenční či s informacemi poskytovanými zdarma, kde existují složité postupy, které byste mohl zjednodušit.

Zjednodušení, které já využívám, je zjednodušení pro rychlost zvládání, naučení, pochopení. Čas má svou hodnotu a tak mohu vydělávat i v oblasti, kde je zdánlivě vše k dispozici.

Dejme tomu, že existuje infoprodukt na téma, které Vás baví. Znamená to, že nemůžete vytvořit lepší? Jakmile začnete uvažovat na úrovni smyslů, tak zjistíte, že spousta informací existuje v textové podobě. Jestliže Vaše textová podoba umožní rychlejší porozumění, tak máte body k dobru. Použijte obrázky, použijte diagramy, použijte barvy a odlišíte se od veškeré černobílé konkurence.

Dále lze natočit video.

Máte-li zatím dojem, že i po této stránce konkurence nabízí výše uvedené, tak se zamyslete na sluchové úrovni: existují nahrávky pro snadný poslech kdykoli?

Dejme tomu, že existují videa i se zvukem. Znamená to, že máte "smůlu"? Ano, budete mít "smůlu", když tomu uvěříte.

Je totiž něco zcela jiného, dívat se, poslouchat a být vázan na počítač či televizi a něco jiného mít svobodu poslechu, kdykoli, třeba z MP3 přehrávače či mobilu na autobusové zastávce, při jízdě dopravním prostředkem atd.

Možností je více než si většina lidí dokáže uvědomit.

Proč stále vychází knížky například o úspěchu? Protože způsobů je nesmírné množství. Zároveň je nesmírné množství způsobů, jak to popsat pro různě myslící lidi. I o tom, kromě způsobů, jak překonávat překážky, jak lze psát, mluvit, komunikovat a tedy i prezentovat a prodávat je i moje eKniha "Psychologie vlivu a Magie úspěchu". Úspěch souvisí se schopností prezentovat, a to se dá naučit.

Jde o můj pohled a zcela odlišné zpracování než najdete v knihách na toto téma. Svou roli hrají barvy, které urychlují pochopení a ty by v tištěné podobě prodražili cenu tisku, ale v elektronické podobě to nic nestojí.
Návody jsou připraveny jak pro jedince myslící "levomozkově", tak i pro ty "pravomozkové". Protože obsahuje velké množství ověřených a navíc jednoduchých způsobů od velmi úspěšných lidí, pomáhá řešit to, co většina lidí neumí, a proto pomůže mnohem více než jiné knihy na podobná témata.

Osobně vím o oblastech, které nejsou po stránce nahrávek pokryté a to přitom některé z nich rozhodují o životně důležitých věcech.

Existují-li v oblasti o které přemýšlíte infoprodukty, jsou snadno pochopitelné? Jsou snadno aplikovatelné? V čem se mimo jiné liší například zrovna JVP? Například v softwaru, který jsem pro to vytvořil. Ten usnaďnuje mnoho věcí, které by jinak trvaly mnoho cenného času.

Věřte tomu, že každodenní přemýšlení i po malých chvilkách, bude-li intenzivní bude trénovat Vaši mysl k tomu, že budete moci nalézt řešení.

Klaďte si často otázku: "Jak to mohu udělat?" a odpovědi si zaznamenávejte. Pak se ptejte: "A jak ještě?"

Potřebujete mít alespoň 3 možnosti.

I v oblasti, kterou nabízíte, nabízejte varianty řešení.

Pamatujte si, že drtivá většina konkurence neumí přemýšlet konstantně výše uvedenými způsoby.

Vaše síla v tvoření se bude probouzet spolu s tím, jak plyne čas.

Dejte mi vědět, co jste objevil. Až to budete psát na forum, napište mi, co jste objevil z hlediska přijímání pomocí smyslů, jak jsem psal výše. To, co budete chtít sdělit jen mě, například konkrétní oblast, klíčová slova, označte textem "nezveřejňovat na fóru" a já budu vědět, že to je jen pro to, abych pomohl, odpověděl Vám a dané údaje promyslím, a smažu ještě před zveřejněním.

Hodně úspěchu přeje Libor Činka

P. S.
Mimochodem, kolik znáte produktů na téma "Jak vydělat peníze" které nabízí takovou komplexní psychologickou podporu jako já v systému a fóru JVP? :)


Komentáře k Nemůžu najít způsob

Průměrné hodnocení starstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Feb 08, 2011
Hodnocení
starstarstar
Davide z Plzne ... co Vas bavi?
od: R. D.

Zajimalo by mne, co Vas bavi, ale je v tom tak obrovská konkurence ... a jake informace uz jsou vetsinou poskytovany zdarma?

Fakt to sem dejte. Diky

Mar 10, 2011
Hodnocení
starstarstar
RE: Nemuzu najit zpusob
od: Libor Sima

Ahoj Davide,

TAKE by mne to ZAJIMAlo.

viz R.D.
... , co Vas bavi, ale je v tom tak obrovská konkurence ... a jake informace uz jsou vetsinou poskytovany zdarma?

Mozna uz jsi pokrocil a chces si svuj napad chranit.

Tak HODNE USPECHU.
L.S.

PS: Tyka se to www napadu? A muzeme Te v pripade www potreby pozadat o konzultaci? :)

Dekuji
L. S.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu