Nedovedu pochopit, jak se dostat k zisku upgradem mysli

od Helena Vysocká
(Ostrava)

Nedovedu si představit, že myšlenkami bych si mohla změnit svou finanční situaci. Pořád jenom šetřím a kupuji to levnější, ale výsledek se nedostavuje.
Helena Vysocká

Komentáře k Nedovedu pochopit, jak se dostat k zisku upgradem mysli

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Sep 04, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Zraje to
od: Libor Činka

Jolano, bude to zrát jako víno.Mnoho pokladů se také nachází na půdách pod střechou, zatímco jiné ve sklepích a sklících.Stačí se procházet mezi zrajícím a příjdou nápady na nové směsi.

Sep 04, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Baví mě kreativní sny
od: Jolana

Po čase jsem si opět pustila dva večery po sobě mp3 hypnoziskovou nahrávku. Protože už jsem to měla v hlavě "předstartované" z předchozího období, kdy jsme v tomto programu testovali různé varianty nahrávky, prudce stoupl počet nápadů, které se mi začaly rojit v hlavě. A to nejen ve dne, ale i v noci.

V jednom snu jsem třeba obdivovala originální vilu a některá úsporná a přitom komfortní řešení. Když jsem se pak probudila, uvědomila jsem si, že vlastně to byla konstrukce MOJÍ fantazie ;-) Jindy jsem přednášela na významné konferenci a po probuzení jsem musela konstatovat, že můj projev si ve snu získal potlesk posluchačů zaslouženě :-)

Důležitý rozdíl mezi prvními a dnešními "pokročilými" poslechy vidím v tom, že moje snové vize začaly být po drobných úpravách i reálně použitelné, čehož využívám částečně hned a dílem si nápady ukládám k dalšímu "dozrávání".

Jolana

Sep 01, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Upgrade mysli pro zisk
od: Libor Činka

Upgrade mysli pro zisk je pro začátek důležitý. To, co popisujete, je standardní problém naprosté většiny lidí. Dalo by se spekulovat na téma, proč nás neučili správně přemýšlet ve škole či v rodině. Podstatné je pochopit, že peníze vznikají výměnou za hodnotu. Zapamatujte si to a plně pochopte:
"Peníze vznikají výměnou za hodnotu. Velké peníze vznikají výměnou za velkou hodnotu."

Hodnota se nemusí rovnat ceně. Hodnota může být stejná, jako kolik jsme zaplatili, nižší, anebo naopak vyšší.

Většina lidí šetří a málo či vůbec nepřemýšlí o tom, koupit něco, co určitě přinese vyšší hodnotu. Pokud jenom šetříte a kupujete levné věci, tak těžko můžete mít více, protože Vám chybí zdroje zisku.

A protože téma je zajímavé pro spoustu lidí, tak jsem k tomu rovnou napsal rozsáhlejší článek na můj Blog http://liborcinka.cz/bum-do-hlavy-pro-zisk/

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu