Nahravka hypnoza pro zisk

od David K.
(Praha)

Poslechl jsem si vaši nahrávku hypnozy. A našel jsem odvahu zavolat otci a zeptat se jak by semu libilo, když David = Já, se stal milionářem. Odpověděl, že tomu věří  jen výhrou v loterii. Jinak si myslí, že moje vědomosti nestačí státi sej milionářem. Jsem z toho omráčený. Co mám dělat.

Komentáře k Nahravka hypnoza pro zisk

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Aug 19, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Opravdu zbohatnout myšlením jinak
od: Libor Činka

Opravdu zbohatnout lze pouze postupy uvedenými na mých stránkách, kde uvádím zkušenosti ověřené ze zahraničí a to od dolarových milionářů. Faktem je skutečnost, že naprostá většina lidí, kteří peníze vyhráli, či dostali v dědictví si s nimi neuměla poradit a naprostá většina z nich brzy zchudla. Při vší úctě k rodičům (příbuzným, známým) je potřeba si uvědomit, že Vám mohou z radit pouze a jenom v tom, v čem opravdu něčeho dosáhli. Tvrzení lidí o nemožnosti zbohatnout, nejsou-li praktiky, je vážnou logickou chybou (a pokud to nazveme neodborně, tak je to blbost z nedostatku myšlení a usuzování bez ověřování faktů). Pamatujte si, že skutečně úspěšní lidé jdou vždy takříkajíc mimo hlavní proud, často naprosto proti němu.

Vím nejenom jako psychoterapeut a kouč, ke kterém se chodí radit velmi podnikatelé, ale i jako člověk, který do svého vzdělání v oblasti úspěchu investoval již několik miliónů, přičemž jsem začínal jako člověk s průměrným platem​​ a vše ostatní je výsledkem postupn=ho investování do strategií inteligentní práce.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu