Multikomunikační strategie na sociálních sítích typu FB

od Libor Činka
(Praha)

Jedna paní napsala na mou stránku o hypnóze (obsahující Facebook plugin) něco jako "Je to zajímavé. Ráda bych to zkusila."

Mohl jsem jí odpovědět, aby to přišla zkusit, ale ze zkušenosti vím, že tací klienti nereagují nejlépe. Proto jsem se vyjádřil i pomocí metafory a to proto, abych vyvolal v její mysli konkrétnější představu a vytvořil asociaci.

I pokud jí to nezaujme, tak je potřeba si uvědomit, že na sociálních sítích komunikujete nikoli jen s jedním člověkem, ale že tím co napíšete, vysíláte zprávu všem, kteří jí uvidí. Mohou ji tak vidět nejenom návštěvníci mé stránky, ale i přátelé daného člověka. Jestliže budete odpovídat, byť již někde zodpovězené, tak se zviditelňujete i dalším. Je to něco jiného, než si telefonovat s jedním člověkem. Svou odpovědí navíc zpřesňujete a vytváříte obrázek, který si o Vás druzí vytvoří. Využívejte toho.

Co jsem tedy odpověděl?

Hypnóza není móda a nelze ji tedy zkoušet, lze ji pouze dělat. I dobře padnoucí boty se rozchodí, jen když se nosí. Zkusit jít v nových lodičkách na ples nemusí přinést takový pohodový tanec, jako v nich jít tancovat opakovaně. L. Činka - hypnoterapeut

Co tím všechno říkám?

Napište své názory do Comments

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu