Mohu mít v doméně své jméno?

od Jirka

Zdravím všechny
Mám otázku týkající se tvorby domény. V JVP je psáno, že se nemá v doméně používat vlastní jméno, ale pokud možno využít klíčová slova. Chápu, že když budu mít doménu www.jan-novak.cz, že mě nikdo nenajde, ale co když použiju jméno jen jako část domény např. www.obrazkyzvirat-novak.cz jak to hledanosti výrazu obrázky zvířat ublíží?

Díky za radu a komentáře

Komentář Libora Činky:
Pokud tím sledujete získání domény obsahující profitabilní klíčová slova, přičemž www.obrazkyzvirat.cz, www.obrazky-zvirat.cz jsou obsažené, tak je to cesta, jak získat doménu, která ničemu neublíží.
Pozor však na konkurenci respektive skutečnost, že máte-li na mysli skutečně obrázky, tak obrázků zdarma je na internetu neskutečně mnoho.

Jinak klidně můžete mít doménu se svým jménem a na ní stránku s nabídkou a dalšími stránkami, které souvisícím obsahem obsahujícím synonyma a zpětné odkazy s hledanými slovy (KW ideálně LT) posílí váhu stránek a tedy i její viditelnost.
Je to možnost pro ty, kteří si neví s tvorbou domény rady a natolik váhají, že nikdy nezačnou jednat. Je tedy lepší mít nějakou doménu, než žádnou. Důležitý je obsah zajímavý pro vyhledávače a zároveň pro lidi.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu