Mobilní obchodník v kapse pro váš zisk 

Stránka je v rekonstrukci

Pokud chcete mít mobilní aplikaci levně a přitom designově působivou, můžete využít šablony na http://themeforest.net/ v části: http://themeforest.net/category/site-templates/mobile

a dát do vyhledávání spojení jako: 

"app graphic" 

pak najdete například: 

The Metro Mobile Retina | HTML5 & CSS3 And iWebApp - jednoduchá grafika

Materialish | Mobile & Tablet Responsive Template - jednoduchá grafika

či 

Sandglass | Mobile & Tablet Responsive Template - designově působivé 

Vybírejte si nejen podle vzhledu, podle toho, aby aplikace byla použitelná třeba i na tabletu a byla tedy responzivní, ale také podle hodnocení a komentářů uživatelů. Ty nejlepší pocházejí od elitních autorů, kteří jsou tak na základě úspěchů označováni Elite author. 

Vždy se také podívejte do portfolia daného tvůrce, třeba tam najdete ještě lepší variantu. 

Protože popis každého produktu může být dlouhý, tak doporučuji použít funkci prohledávání (Ctrl + F) a dát vyhledat  to co potřebujete. Například když chci vědět, kolik ikon daný produkt obsahuje, tak dám hledat slovo "icon". Potřebuji-li si ověřit, a to je důležité, zda je pro platformu Android, tak dám hledat tuto platformu. 

Proto si vše ověřte, než něco koupíte.  Na http://themeforest.net najdete krásné a levné věci, ale když špatně vyberete, tak zbytečně vyhodíte peníze. 


Jinak pokud potřebujete jen ikony, tak je hledejte na: 

http://graphicriver.net/ a zadejte například hledat "mobile icons" a vyberte si je v grafickém formátu, který potřebujete. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu