Miliónový email

Možná už jste několikrát zažili, že pomáhat známým je velmi obtížné. Vyprávěli, že se jim něco nedaří a když jim radíte, tak oni Vaše užitečné rady ignorují. 


Mám řadu známých, kteří podnikají. Když si mi stěžovali, že jim podnikání nejde, že do něj vráží peníze, že lidé nejsou spolehliví, tak jsem jim byl ochoten poradit. Rád jsem jim řekl, jak to dělám, že moje firma prosperuje, že nám sami zákazníci posílají své blízké a známé... 

Mí přátelé však ignorovali takřka vše, co jsem jim prozradil. 

Protože takových lidí, kteří si nenechají poradit a stávají se tak dinosaury na vyhynutí je mnoho, proto můžete těžit z faktu, že naprostá většina lidí si nikdy nesplní své sny. Inteligence totiž souvisí se schopností učit se z chyb druhých a inspirovat se od úspěšných. Proč vynalézat kolo či objevovat Ameriku? 


Můj sen se začal naplňovat až poté, co jsem do podnikání zapojil systém emailů, které mi přináší zisky. Učil jsem se od zahraničních expertů na využití technologií. Používal jsem zahraniční technologie na emailový marketing, ale nefungovalo to tak dobře. Jeden důvod souvisí s tím, že v Česku přece jenom lidé myslí o něco jinak. Velký vzestup v mém podnikání vznikl díky Davidovi Kiršovi, který je autorem českého softwaru a ověřuje zahraniční strategie v našem prostředí. 

Jeho knihu Miliónový email si už přečetlo 4500 čtenářů a není divu, vždyť ji napsal multimilionář a prozrazuje v ní cestu moudrého podnikatele a množství tipů, které Vám zdarma přinesou zvýšení zisků. Ty mohou být nejen miliónové, ale  pokud se budete důsledně řídit jeho radami ve videích, které jsou doplňkem knihy, tak i násobky. 

V jeho knize se dozvíte o mýtech, které v oblasti podnikání panují. 

Pomůže Vám je vymítit pomocí osmi kroků:  1. Stavíme novou strategii 

2. Vytváříme hodnotný obsah 

3. Budujeme databázi kontaktů 

4. Tvoříme účinný email 

5. rozesíláme efektivně 

6. Vyhodnocujeme sstatistiky 

7. Využíváme automatizaci 

8. Zavádíme systém péče o zákazníky 


To a mnohem více se dozvíte v knize Miliónový email. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu