logo for jak-vydelat-penize.com
leftimage for jak-vydelat-penize.com spacer jak-vydelat-penize.com

Home > marketing mm

Marketing MM

Jedním jediným slovem je možné zvýšit zisk.
Nevěříte? Není to magie, ale může to působit jako kouzlo.

Aniž jsem to věděl, tak jsem před mnoha lety to slovo slyšel. A Vy jej můžete slyšet za chvíli. A vím 100%, že to funguje. Možná si na něj vzpomenete až budete v koupelně. Vlastně jsem si takřka jistý.

Čím dál tím více bude platit, že vydělávat nejvíce budou lidé, kteří trénují svou kreativitu. Někdy maličkost může změnit velmi mnoho.

Martina Mikláše už jste mohli vidět ve dvou videích a nyní je k dispozici další na VIP klub Udělejte si pohodlí a vytvořte si čas na praktické rady, díky kterým můžete vydělávat milióny. Kdo si nevytvoří čas, tak o ně může rychle přijít, protože videa jsou přístupná jen pár dní kolem 14. června 2012.

Proto si uvařte kávu, připravte si papír na poznámky či foťák
v mobilu na nafocení informací z obrazovky, klikněte a přihlašte se emailem a sledujte. Pokud se neposadíte, tak můžete jít do kolen z jednoduchosti, s jakou lze vydělávat s minimálními náklady.

Video tipy viz VIP klub sklízí mnoho uznání a to i u lidí, kteří se na školách učili marketing, aby v praxi zjistili, že díky Martinovým zkušenostem lze vše dělat zcela jednoduše a hlavně s velkými zisky o kterých si teoretici mohu jen zdát. Pokud znáte marketingovou realitu většiny firem, tak 99% dělá zdrcující chyby. Představa o tom, jaká je efektivita marketingu v malých i gigantických firmách vezme při porovnání s metodami MM velmi rychle za své a to používané se ukáže za nikoli chvalitebné, ale doslova za nedostatečné. Nemám sice školní známkování rád, nicméně slovo nedostatečné je ve vztahu k výborným výsledků metod prezentovaných Martinem Miklášem naprosto oprávněné. 

Můžete se těšit na praktické tipy, které Martin Miklᚠověřil s mnoha desítkami klientů a to jak drobných podnikatelů i velkých firem.

Přestože sám odebírám zahraniční materiály například od jedné ze světových hvězd, kterou je Dan Kennedy a dalších, tak musím říci, že tipy od MM mi umožnili pochopit mnoho dalšího, za co bych jinak zaplatil mnoho tisíc dolarů. Zatímco Dana Kennedyho si u nás může dovolit zaplatit jen málokterá firma, (už jen přílet jeho letadlem stojí statisíce) tak cenné zkušenosti od MM můžete mít k dispozici nyní zdarma. Mnoho lidí si u Martina Mikláše platí konzultace od 159 Euro za konzultaci. A jde o dobře investované peníze, zejména, když si uvědomíte, že obyčejné marketingové školení, které je často nejen vedené teoretiky, ale obsahuje zastaralé postupy, tak stojí kolem 8 - 20 tisíc Kč za den. Teď však stačí, když investujete už jen pár desítek minut a budete se učit od slovenského takřka Dana Kennedyho:)

Vstup do VIP klub

Hodně úspěchu přeje Libor Činka
Autor systému Jak vydělat peníze

Home > marketing mm

(c) Libor Činka