Lze podnikat bez kapitálu

od Vladimír M.
(Slovensko)

Chcem sa Vás poprosiť o info: Lze podnikat bez kapitálu?
Volám sa Vladimír mám dve deti a skvelú manželku, bývam v malom meste na Slovensku v malom dome. Som zamestnaný a nikdy som nepodnikal, ani neviem ako nato, nemám ani kapitál na to podnikanie ani na váš tréning. Prezrel som si od Vás nejaké to video a niečo prečítal a rád by som radu alebo fakt pomoc, môj zárobok nepresahuje 600 eur ktoré sú rozdelené do eura, rád by som stým niečo robil. Moja otázka znie : viem začať podnikať aj bez kapitálu?
V tejto práci čo je niekedy na nervy mám ohromnú výhodu a je to čas. Je to možno smiešne ale áno ja chodím do práce kde mám 8 hodín času, ktorý by som rád využil na zvýšenie príjmu.
Máte veľa kontaktov preto píšem Vám, ďakujem a pekný deň.

Komentáře k Lze podnikat bez kapitálu

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Oct 03, 2016
Hodnocení
starstarstarstarstar
Inspirace nej knihami
od: Libor Činka

V každém případš je základem se inspirovat od skutečných praktiků vytváření bohatství. Velice doporučuji půjčit si v knihovně či koupit následující:

Mnohonásobný zdroj příjmů - Robert J. Allen

Jinak v současnosti je možné díky internetu skutečně začít podnikat s velmi malými náklady a dokonce to velice doporučuji. Je snadné si vytvořit internetové stránky a koupit různé softwary, ale bez hlavního klíče k bohatství budou zcela k ničemu. Co je tím hlavním klíčem? Tím je každodenní přemýšlení a zapisování si myšlenek. Ty jsou pak jako semínko o které člověk pečuje jako moudrý zahradník a postupně začne vznikat nová úroda.
Snad nikdo nezbohatl děláním práce, která mu byla zadána zaměstnavatelem. Jedinný způsob je vybudovat si vlastní podnikání, které Vás do nějaké míry odliší od ostatních a v kterém lidem budete nabízet vyšší hodnotu.
Mnohé inspirující k tomuto tématu získáte ve výše uvedené knize a v mém videu:
https://www.jak-vydelat-penize.com/jvp-plavba.html

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu