Konkurenceschopnost

Není to poprvé, co se mne lidé ptají na konkurenceschopnost. Stručně by se dal vyjádřit můj přístup takto: Dělám vše pro to, aby konkurence zůstala roky pozadu. 

Investuji zejména do vzdělávání - v mé oblasti je vzdělávací systém a tedy i jím prošlí absolventi dokonce desítky let pozadu za světem. 

Vyvažuji vědění pro mou praxi psychoterapeuta, kouče, lektora tréninky od světových špiček, a zapojováním softwarů pro automatizaci, což znamená investice i stovky tisíc ročně. 

Kombinuji, co jsem se naučil, do zcela nových kombinací a postupů. Přenáším myšlení velikánů například přístupy používané Leonardem da Vinci do jiných oblastí. A protože se na školách neučí myšlenkové pochody, které stály za velikostí mnoha vynálezců tak mohu nabízet něco co jinde neexistuje. Mimochodem, není podivné, že se ve školách neučí objevovat myšlenkové postupy nejúspěšnějších? Abych si originalitu ověřil, tak sleduji vývoj ve světě. Kombinuji například hypnoterapii s výukou jazyků ve vícero rovinách. Příklad 1: Lidé se učí a zároveň se léčí ze školou vsugerovaného pocitu nedostatečnosti, perfekcionizmu na nepravých místech.... Příklad 2: V psychoterapii zásadně chybí například myšlenkové mapování. Lidé si sice mapují různé věci, ale oblasti s kterými za mnou přichází tak jen jeden člověk z 500. Stačí tedy dodávat to co lidem chybí.  

Analyzuji produkty konkurence, nicméně v naprosté většině případů jsou tvořené lidmi, kteří mají sotva procenta zkušeností, které rozvíjím od devadesátých let. 

Učím se zacházet s nejefektivnějšími počítačovými softwary a kombinuji zkušenosti z mnoha do nových nápadů přenosných i mimo oblast softwarů. Například zkušenost se střihem videa či programováním počítačových her, jak jsem zjistil, obsahuje vzorce pro tvorbu jakýchkoli projektů. 

Můj přístup lidé oceňují a protože jim přináší vysoce nadstandardní výsledky, tak o tom mluví dál. Přichází nám tak stálý proud lidí. 

Komunikuji věci které lidé tuší, ale nemluví o nich, protože si myslí, že se to děje jen jim a netuší, že jde o celospolečensky rozšířené jevy mající zásadní vliv na jejich ne/úspěšnost. 

Lidé se tak dozvídají natolik zásadní informace, že díky nim získávají moc vylepšovat své životy. 

To vše zajištuje mé firmě konkurence schopnost i vůči velmi známým společnostem. S malými investicemi dosahujeme mnohem lepších výsledků. 

Dalo by se také odborně říci, že základem je tedy funkční konkurenceschopnost ( výše zmíněné schopnosti) a následně konkurenceschopnost strukturální -  sledování a využívání technologií. 


Hodně úspěchu Vám přeje 

Libor Činka 
kouč, hypnoterapeut, 
autor bestsellerů Ovládněte svůj mozek, Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu