Koncentrace a vytrvalost

od Naďa
(Jeseník)

Koncentrace a vytrvalost
To je to, co mi chybí. A mám pocit,že hypnoza na mně nepůsobí.Tentokrát jsem se rozhodla,že vytrvám. Včera jsem začala a jsem zvědavá, jestli budu dnes jiná než včera. Potřebuji se uklidnit, neplašit a soustředit se. Tak mi držte palce :) Děkuji za Vaši práci. Naďa

Komentáře k Koncentrace a vytrvalost

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Jan 23, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Krásné přirovnání
od: Makovská

Dobrý večer či den, moc se mi líbí krásné přirovnání Libora, které je inspirativní a velice krásně napsané. děkuji Liborovi za trpělivost, kterou s námi má. Děkuji ti Libore jsi fajn človíček. Krásné dny nám všem v hojnosti, lásce a zdraví.

Jan 23, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Prostor na rozvoj vize
od: Libor Činka

Prostor na rozvoj včetně trpělivosti je to, co je důležité dodat do života. Vše podléhá přírodním zákonům a i vznik nového je spojen s tím, jak často a jak přesně pečujete o zahradu své mysli. Je důležité přijímat inspiraci a každý den udělat krok směrem, který člověka napadne jako pokračování toho, co přijmul a zpracoval. Někdy zdánlivě hypnóza nefunguje a to protože je člověk v jiné hypnóze = jiných myšlenkách. To se však promění, budete-li přemýšlet o tom, jak naplnit zahradu krásnými rostlinami namísto plevelu (například přijímaného bezmyšlenkovitě za realitu, jakožto TV zprávy, bulvární časopisy...) Je důležité si vybírat zaměření pohledu. Je možné stát na pláži a dívat se na ulici za ní, vidět lidi jdoucí do práce, anebo je možné se pootočit a vidět pláž a relaxující lidi, kteří regenerují a vytváří si vize, které si přenesou dál mezi ty ostatní pracující, ale tak, že budou laskavě a moudře ignorovat jejich šedou realitu bez tvůrčí představivosti a bez vizí. Dovolte si být jiná, než je průměrná šeď.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu