Klíčová slova a zviditelnění pro řemeslníky

od Oldřich

Dobrý den,
Můj otec a bratr podnikají jako instalatéři. Chtěl jsem jim proto udělat stránku podle systému JVP a trochu jim pomoct. Pak se chci pustit do něčeho svého, mám pár nápadů, ale ještě to nechávám zrát :) Klíčová slova jsem zvolil voda, topení a instalatér. Podle statisitky vyhledávaných slov na seznamu, má voda 5600 za den, topení 3900 za den a instalatér 407... Podle Google Adwords má instalatér 16 000 za měsíc, topení 60 000, a voda je tak asi stejně.....voda topení nebo voda-topení je podle statistiky na seznamu 207 za den podle Googlu 1600 za měsíc, ale má o dost větší konkurenci (podle Googlu) než vodo topo, které je nalezené na seznamu 100 za den a asi 1300x za měsíc na Googlu.... Skliku nerozumím, žádné z uvedených slov, ani z jiných mi nenašlo ani jedno shlédnutí za měsíc....asi něco dělám špatně, ještě sem to moc nezkoumal...nevím jestli volím správnou strategii v této oblasti (instalatérství), pomoc či nějaké nasměrování by bodlo :)

Odpověď Libora Činky

Vždy je potřeba si položit otázku, co vše je náplní práce, co vše dělají a hlavně, co jim vydělá největší peníze v poměru cena výkon.

Klíčová slova, která popisujete jsou obecná, doporučuji jít do hloubky a hledat souvisící pojmy například opravy, oprava, ... praček, myček .... čištění odpadu...

Podívejte se na stránky konkurence, zejména tu, která je na první stránce na předních pozicích, jaká používají KW a LT.

Použijte je jako inspiraci a doplňte o ty, které nepoužívají, tak je budete moci předstihnout.

Atd. viz JVP ekniha a souvisící informace na fóru.

Pokročilé strategie jsou náplní workshopu

Workshop

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu